Προς το περιεχόμενο

Το Νεο interface του insomnia


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Thresh είπε

Αυτό βρίσκεται στο Activity Streams->Unread Content (Ροές Περιεχομένου->Νέο Περιέχόμενο)

Δυστυχώς, το "https://www.insomnia.gr/discover/unread/" δεν υπάρχει χωρίς Log-In.

Εκεί είναι το θέμα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 411
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Dark mode opera browser mobile version feedback

1. Η γραμματοσειρα ειναι πολυ μικρη. Η σωστη ειναι αυτη που λεει την μερα/ωρα δημοσίευσης κατω απο το ονομα του poster. 

2. Μαλλον bug θα ειναι αλλα τα στατιστικα στοιχεια (αυτο που λεει ποσοι μπηκαν, δημοφιλή μηνύματα κτλ) ειναι κατω απο το πρωτο ποστ της σελιδας. 

3. Τα clubs ειναι μεσα στο φορουμ κατω απο το μπλα μπλα και το troubleshooting. Αν βγαινει καλως, δεν το βρηκα πως. Ειναι πολυ σπαστικο και τελειως ανούσιο. 

Ps. Το dark στην desktop ειναι πολυ σκοτεινο ακομα. Ελπιζω να παραμενει στα σχεδια σας να διορθωθεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1 εβδομάδα και ακόμα θλίψη. 

Καταφέρατε μετά από σχεδόν 19 (!!!) χρόνια να με κάνετε να αλλάξω το link στα favorites μου για να μην βλέπω την απαίσια αρχική σελίδα, το έβαλα κατευθείαν στο https://www.insomnia.gr/forums/. Αν ήθελα να μπω σε ειδησεογραφικό έχω και καλύτερα υπόψη μου. Επίσης μπαίνω σε ΦΟΡΟΥΜ. Όχι στη χρυσή ευκαιρία. Δεν με ενδιαφέρει να βλέπω ΟΥΤΕ το hot της εβδομάδας (τί hot? Στις αγγελίες hot??? με ένα τεράστειο black banner του iPhone XS? Who TF cares??) αλλά ούτε και load more στις αγγελίες, ΚΑΝΕΙΣ ΝΟΗΜΟΝ δεν θα το πατήσει, θα πάει να φιλτράρει να δει τί θέλει να δει να αγοράσει/πουλήσει. Πάλι καλά δε βάλατε και infinite load. 

Load more λογική αποκλιστικά και μόνο ΑΝ πρέπει να υπάρχει θα είναι στα Νέα, άντε μπας και καταφέρουμε και τα μειώσουμε απτην αρχική, λες και μπαίνω Gazzetta έγινε. 

Σε forum αρχική σελίδα και έχετε ένα section 250 pixel ύψος για τα post topics, τελικά ειδισεογραφικό το πάτε ή forum?

Επεξ/σία από polaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@polaki
Δεν έχεις άδικο για τον χαρακτήρα της αρχικής σελίδας, αλλά νομίζω δεν είναι αποτέλεσμα μόνο του τελευταίου update. Δηλαδή και από το προηγούμενο έπρεπε να έχεις αλλάξει το bookmark

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Abudi είπε

@polaki
Δεν έχεις άδικο για τον χαρακτήρα της αρχικής σελίδας, αλλά νομίζω δεν είναι αποτέλεσμα μόνο του τελευταίου update. Δηλαδή και από το προηγούμενο έπρεπε να έχεις αλλάξει το bookmark

Σωστά, απλά τώρα μου χτυπάει ακόμα πιο άσχημα λόγω τις ασπρίλας παντού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, 

Μια ερώτηση λίγο άσχετη περί της ασχήμιας του νέου site.

Ξέρει κάποιος τι γίνεται με τις φωτογραφίες στις αγγελίες;

Τις ανεβάζω αλλά δεν μου τις εμφανίζει.

Αν έχει ξαναγίνει η ερώτηση ζητάω συγνώμη...

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, mindtrapper είπε

Ναι, όπως σου είπε και ο panoc, μάλλον επέλεξες λάθος element. Πρέπει να επιλέξεις το top element που περιέχει όλα τα άλλα, αν καταλαβαίνεις τι εννοώ. 

Ειχες δικιο! Με τη συμβουλη σου το καταφερα!

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με τις φωτογραφίες στις αγγελίες μου, όπως και ο zchrisz. Ενώ είναι uploaded δεν φαίνονται, μάλιστα αν προσπαθήσω να τις ανεβάσω ξανά, μου λέει ότι το όριο είναι 8 εικόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/12/2020 στις 5:57 ΜΜ, panoc είπε

κανε παλι τη διαδικασια εκει που υποτιθεται οτι ειναι η μπαρα και κανε block το base element και θα απλωθουν τα post.

Η βαλε αυτο το κανονα στα myfilters του ublock

  Απόκρυψη περιεχομένων

! 2020-12-04 https://www.insomnia.gr
www.insomnia.gr##.ipsLayout_sidebarright

 

Το καλύτερο ποστ ever. Thank you.

Αν κάποιος δυσκολεύεται, να το δείξουμε αναλυτικά πως γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, emmanuel5 είπε

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με τις φωτογραφίες στις αγγελίες μου, όπως και ο zchrisz. Ενώ είναι uploaded δεν φαίνονται, μάλιστα αν προσπαθήσω να τις ανεβάσω ξανά, μου λέει ότι το όριο είναι 8 εικόνες.

Και πριν μέχρι 8 μπορούσες να ανεβάσεις , απλά τώρα ενώ τις κάνει upload δεν τις εμφανίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ringboy είπε

Πολυ καλο το νεο ιντερφεηζ.

τι καλωσυνη εχει?

Στις 5/12/2020 στις 4:13 ΜΜ, zchrisz είπε

Ξέρει κάποιος τι γίνεται με τις φωτογραφίες στις αγγελίες;

Τις ανεβάζω αλλά δεν μου τις εμφανίζει.

 

 

Εγω παλι σε καποιες αγγελιες βλεπω σκιασμενο το κειμενο της αγγελιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...