Προς το περιεχόμενο

Το Νεο interface του insomnia


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, tritonas00 said:

ναι, γιατι τα υπολοιπα section, ειδικα οι ειδησεις, ειναι εμπλεα σοβαροτητας και κυρους...

σωστο και αυτο.μια ειδηση και απο κατω απλα η μιζερια.θα κλεισει η apple.θα φαληρισει η intel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 411
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, tritonas00 είπε

ναι, γιατι τα υπολοιπα section, ειδικα οι ειδησεις, ειναι εμπλεα σοβαροτητας και κυρους...

Παντού σχλρος ο κ.τρίτωνας. ΠΑΝΤΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Snoob said:

Επαναλαμβάνω, τα ίδια ακριβώς ακούγαμε και στις προηγούμενες αλλαγές. Μα τα ίδια

Και αυτά τα χρόνια το insomnia μεγάλωσε και άλλο, πρόσθεσε νέες δυνατότητες, νέες θεματικές κατηγορίες κτλ.

Το ίδιο θα γίνει και τώρα, θα έχουμε αλλάγές, προαιρετικές νέες δυνατότητες και διάφορες αλλαγές.

Αλλά, αν η "συμμετοχή" είναι μια ατέρμονη μίρλα, και μια στείρα επιμονή "γυρίστε στο προηγούμενο" (ή ακόμη και στο προ-προηγούμενο) δεν έχεις να συζητήσεις κάτι.

Δεν λαμβάνονται οι αποφάσεις έτσι όπως φαντασιώνονται ορισμένοι, με δημοψηφίσματα. 

Ούτε "διώχνουμε" κανέναν όταν λέμε το αυτονόητο, ανθρώπινα: αν κάποιος χαλιέται τόσο πολύ, από το να χαλιέται, ας αναζητήσει κάτι που να του κάνει καλύτερα.

Κάποια στιγμή, δηλαδή, λες "δεν μου αρέσει αυτό" ή "δεν με καλύπτει εκείνο", οκ. Όταν η μόνη "συμμετοχή" είναι η απαξίωση και η καστροφολογία, προφανώς, δεν έχει νόημα.

Ούτε έχει νόημα να συζητάμε ουτοπικά παράπονα του στυλ "γιατί δεν μας ρωτήσατε".

οι ειδικοι του insomnia μιλησαν.το ινσομνια θα κλεισει. γιατι να τους αμφισβητησουμε;ευτυχως δεν ειναι ολοι ετσι και προχωρησε η τεχνολογια.ας κρατησουμε τα αλογα.το αμαξι ειναι δυσκολο στην οδηγηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, MariaLog said:

και να φανταστεις εψαχνα σε προφιλ , ρυθμισεις πριν ρωτησω .. ουτε που το προσεξα εκει κατω.

ευχαριστω

να σε καλα

3 minutes ago, pcos said:

για εμας τους καπως μεγαλυτερους οι αλλαγες ειναι bad news :P

τωρα αντε παλι να το συνηθισουμε!

παντα η αρχη ειναι δυσκολη σε καθε αλλαγη.βλεπε πχ αλλαγη απο  android σε επομενη εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, poulinos είπε

οι ειδικοι του insomnia μιλησαν.το ινσομνια θα κλεισει. γιατι να τους αμφισβητησουμε;

Τουλαχιστον δειχτε λιγο σεβασμό στον κοσμο που σας εκανε αυτο που ειστε σημερα με το να σα τιμαει καθημερινα με το κλικ του ..............

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, agiannesg59 said:

Τουλαχιστον δειχτε λιγο σεβασμό στον κοσμο που σας εκανε αυτο που ειστε σημερα με το να σα τιμαει καθημερινα με το κλικ του ..............

οπως και το αναποδο.λιγο σεβασμο οτι καποιος προσπαθει να το κανει καλυτερο και οι μισοι κραζουν.αλλο εκφερω αποψη αλλο κραζω:)

αλλο υπαρχουν θεματα αλλο θσ φυγουμε θα κλεισει το ινσομνια κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορούμε να μεγαλώσουμε τη γραμματοσειρά; Με το νέο interface πονεσαν τα μάτια. Κατά τ' άλλα ωραίο. Μπράβο στους moderators που προσπαθούν συνεχώς με αλλαγές να κάνουν καλύτερη αλλά και ευκολότερη τη χρήση του insomnia 🙂

Επεξ/σία από Giorgos9004
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ δεν έχω καταφέρει ακόμα να βρω πως φιλτράρω στις αγγελίες το "πώληση" και "ζήτηση" που είχε παλιά. Δεν υπάρχει ή είμαι τόσο noobas ? :)

 

Επεξ/σία από Emperor1313
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Emperor1313 είπε

Εγώ δεν έχω καταφέρει ακόμα να βρω πως φιλτράρω στις αγγελίες το "πώληση" και "ζήτηση" που είχε παλιά. Δεν υπάρχει ή είμαι τόσο noobas ? :)

 

Εγώ πάω στις αγγελίες, πατάω στην αναζήτηση πχ samsung, δεν βάζω άλλα φίλτρα και μου λέει ότι δε βρέθηκαν αποτελέσματα. Κάνω κάτι λάθος ή είναι κάποιο bug? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν κραζω ουτε εχω κατι πρωσωπικο με καποιον εδω μεσα .Το ενδιαφερον μου δειχνω για τον χωρο που μου κανει παρεα καμια δεκαρια χρονια.Αν θελετε με ακουτε..........

16 λεπτά πριν, poulinos είπε

οπως και το αναποδο.λιγο σεβασμο οτι καποιος προσπαθει να το κανει καλυτερο και οι μισοι κραζουν.αλλο εκφερω αποψη αλλο κραζω:)

αλλο υπαρχουν θεματα αλλο θσ φυγουμε θα κλεισει το ινσομνια κτλ

 

 

Επεξ/σία από agiannesg59
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...