Προς το περιεχόμενο

Το Νεο interface του insomnia


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
12 λεπτά πριν, Emperor1313 είπε

Εγώ δεν έχω καταφέρει ακόμα να βρω πως φιλτράρω στις αγγελίες το "πώληση" και "ζήτηση" που είχε παλιά. Δεν υπάρχει ή είμαι τόσο noobas ? :)

 

Δεν υπάρχει το φίλτρο αυτή τη στιγμή, θα προστεθεί σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, poulinos είπε

αντε μακαρι να μην αρεσει σε πολλους μπας και φυγει κοσμος και γινει ποιοτικοτερο:p

ΛοΛ. Επειδή μετά την πρώτη αλλαγή πριν μερικά χρόνια έχει αυξηθεί η "ποιότητα" εδώ μέσα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, agiannesg59 said:

Δεν κραζω ουτε εχω κατι πρωσωπικο με καποιον εδω μεσα .Το ενδιαφερον μου δειχνω για τον χωρο που μου κανει παρεα καμια δεκαρια χρονια.Αν θελετε με ακουτε..........

 

 

το σχολιο μου δεν πηγανε για καποιον συγκεκριμενα ουτε μονο για το παρον θεμα.ειναι πιο γενικο. απειρα θεματα καθε μερα που βλεπεις κοσμο απο κατω να κραζει αντι να ειναι αδιαφορος με σκοπο να ξεσπασει τα βγαλει τα εσωψυχα του για να μην πω κατι χειροτερο.κοινως κραξιμο 99 τις 100.διαλογος 1 τις 100. δες μια ειδηση για ενα κινητο και απο κατω 200 απο τα 210 Posts να κραζουν.

Just now, jmirko15 said:

ΛοΛ. Επειδή μετά την πρώτη αλλαγή πριν μερικά χρόνια έχει αυξηθεί η "ποιότητα" εδώ μέσα :P

μπορεις να κανεις αυτο που κανω και εγω. δεν μπαινω σε κατηγοριες που με χαλανε.πχ ποσταρω/διαβαζω κατηγορια adsl/vdsl modem routers και μου αρεσει.τα περισσοτερα θεματα εκει ειναι σοβαρα και δεν υπαρχουν ομαδες και τετοια.αντιθετα μπλα μπλα και διαφορα αλλα η ποιοτητα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπάνια παραπονιέμαι για αλλαγές (γενικά) καθος προσαρμοζονται, αυτή την φορά θα πω ότι με κουράζει το skin αυτό)+(είτε μαύρο είτε το άσπρο) κουράζονται ματιά στο ψάξιμο κλπ

Δεν ξέρω μηπος κάνω κάτι λάθος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Black Demis είπε

 

Δεν ξέρω μηπος κάνω κάτι λάθος...

Μήπως.

Πάντως τώρα μου φαίνεται αρκετά πιο λιτό το όλο πράμα, και υπάρχουν και τεράστια κενά αριστερά-δεξιά, στην δική μου οθονίτσα τουλάχιστον.

Επεξ/σία από _BASSstarlet_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ξενίζει λιγο αλλά όλα στην ζωή είναι θέμα συνήθειας... εντόπισα 1-2 αστοχίες. 1ον στις αγγελίες δεν φαίνεται αν είναι ζήτηση ή πώληση και εάν εχει κλείσει η αγγελία ή βρίσκεται σε εκκρεμότητα και 2ον η αναζήτηση δεν λειτουργεί. Δεν ξερω αν εντόπισαν κι αλλά μέλη τα προβλήματα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νέο design πιστεύω ότι είναι καλύτερο από το προηγούμενο.
Η ασπρίλα όντως φαίνεται έντονη αν έχεις αντίθεση και φωτεινότητα στο 100%.
Η άποψή μου είναι ότι όταν είσαι σε φάση γενικής χρήσης του pc / κινητού (και όχι games και ταινίες) καλό είναι να μην είναι 100%.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, mike_the_mad είπε

Με ξενίζει λιγο αλλά όλα στην ζωή είναι θέμα συνήθειας... εντόπισα 1-2 αστοχίες. 1ον στις αγγελίες δεν φαίνεται αν είναι ζήτηση ή πώληση και εάν εχει κλείσει η αγγελία ή βρίσκεται σε εκκρεμότητα και 2ον η αναζήτηση δεν λειτουργεί. Δεν ξερω αν εντόπισαν κι αλλά μέλη τα προβλήματα αυτα.

🙂
Τωρα δουλεύει κανονικά η αναζήτηση. 

Επεξ/σία από Giorgos9004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήδη έχω δει 3-4 πράγματα να διορθώνονται από την ώρα που μπήκα το πρωί και είπα "επ, τί έγινε εδώ". Μην είστε πολύ γκαζιάρηδες. Πηγαίνετε στα bugs ό,τι ενστάσεις έχετε για την καλή λειτουργία (αν και βλέπω σημαντικό ποσοστό να αφορά τη λειτουγία των αγγελιών, τί στο καλό) και με λίγη υπομονή όλα θα γίνουν. Νομίζω είναι πιο χρήσιμο την ενέργεια που έχετε στην διαμαρτυρία, να τη βγάλετε ως εξής: Πάρτε ένα χαρτί, περιηγηθείτε λίγο στο φόρουμ και αν βλέπετε κάτι που δε λειτουργεί as intended, γράφτε το. Συγκεντρώστε τα, πηγαίνετε στο κατάλληλο thread και κάντε 3-4 μέρες υπομονή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eμενα προσωπικα μου αρεσει το νεο look

αλλα ρε παιδια δεν μπορω να βρω να αφησω αξιολογηση σε συσκευη που αγορασα.

Επεξ/σία από micr0g
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη μετά από λίγες ώρες το συνήθισα οπότε φαντάζομαι όσο παιρνούν οι μέρες όλο και λιγότεροι θα παραπονιούνται. Δύο πράγματα έχω παρατηρήσει: Στην 24αρα μου όταν σκρολάρεις προς το κάτω μέρος ενός thread  επειδή τελειώνει το δεξί banner με τα δημοφιλή μηνύματα, δημοσιευμένες εικόνες κλπ, είναι σαν να βρίσκεται όλο το υπόλοιπο κομμάτι μετατοπισμένο στα αριστερά και αυτό μου προκαλεί μια παράξενη αίσθηση στο μάτι. Επίσης, με το προηγούμενο θέμα έβρισκα πιο εύκολα τα threads που είναι trend. Αυτά κατά τα άλλα ο σχεδιασμός φέρνει σε κάτι πιο σύγχρονο με τις όποιες αστοχίες φαντάζομαι να εκλείψουν σε λίγες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το light mode ηταν και ειναι τραγικα κουραστικο. To dark mode θελει δουλεια στα χρωμματα. Dark δεν ισουται με black. Γενικοτερα οι χρωματικες παλετες και οι επιλογες θελουν πολυ δουλεια.

Τα θεματα στην αρχικη σελιδα ειναι τεραστια. Σε 1080p κινητο γεμιζει η οθονη με 2 ειδησεις και η 2η δεν χωρα ολοκληρη. Λες και δουλευω σε safe mode στο pc με 480p αναλυση...

Κατα τα αλλα, παλι θα διαβαζουμε για το 56ο κινεζικο κινητο που δεν θα ερθει ποτε Ευρωπη η για το ΧΨ click bait αρθρο οποτε δεν εχει και τοση σημασια το theme.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...