Προς το περιεχόμενο

Laptop HP 15s-eq1262ng 565€


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, pantelis20 είπε

Οσον αφορα αγορα με τιμολογιο τι ισχυει ;

Αγγλία, Γαλλία, Γερμανία και Ιταλία που ξέρω καθαρίζεις αμέσως, στην Ελλάδα οι περισσότεροι εκτός μεγάλων αλυσίδων σου ζαλίζουν για πολύ καιρό τα ούμπαλα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Βάσει νόμου πλέον (από 13 Ιουνίου 2014) όλες οι ηλεκτρικές και ηλεκτρονικές συσκευές που πωλούνται μέσα στην Ε.Ε καλύπτονται από τουλάχιστον 2ετή εγγύηση (το ένα έτος που βλέπεις είναι η παγκόσμια εγγύηση του κατασκευαστή):

http://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_el.htm

https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns//greece/index_el.htm

Αγγλία, Γαλλία, Γερμανία και Ιταλία που ξέρω καθαρίζεις αμέσως, στην Ελλάδα οι περισσότεροι εκτός μεγάλων αλυσίδων σου ζαλίζουν για πολύ καιρό τα ούμπαλα...

το θέμα είναι ότι αν χαλάσει στον 1μισι χρόνο, πρέπει να το στείλεις γερμανία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, gosastgm είπε

Δεν έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο :(((

Και δεν κάνει ούτε φραπέδες, κρίμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παράγγειλα! Μου έστειλαν ένα email στα γερμανικά. Από google translate που μετέφρασα λέει θα μου στείλουν σύντομα άλλο ένα με κόστος, φόρους, μεταφορικά κλπ. Για να δούμε...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kostasgpa είπε

το θέμα είναι ότι αν χαλάσει στον 1μισι χρόνο, πρέπει να το στείλεις γερμανία;

2 χρόνια Πανευρωπαϊκή εγγύηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Spectrus είπε

Το παράγγειλα! Μου έστειλαν ένα email στα γερμανικά. Από google translate που μετέφρασα λέει θα μου στείλουν σύντομα άλλο ένα με κόστος, φόρους, μεταφορικά κλπ. Για να δούμε...!

Για ενημέρωσε μας για τελική τιμή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Spectrus είπε

Το παράγγειλα! Μου έστειλαν ένα email στα γερμανικά. Από google translate που μετέφρασα λέει θα μου στείλουν σύντομα άλλο ένα με κόστος, φόρους, μεταφορικά κλπ. Για να δούμε...!

αρα δεν παρήγγειλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Βασικα εχει ΤΝ panel....

Αν και με TN οθόνη & μέτρια ποιότητα κατασκευής AMD Ryzen 7 4700U / 16 GB RAM / 512 GB SSD, στα 549 € + 15.90 € μεταφορικά είναι super περίπτωση, στην Ελλάδα θα κόστιζε...1000άρικο σε...προσφορά! Για ρίξε μια ματιά: https://www.skroutz.gr/c/25/laptop/f/350461/15-6.html?o=λαπτοπ&order_by=pricevat&order_dir=desc&price_max=700%2C00&price_min=

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

αρα δεν παρήγγειλες

Σωστός, αλλά δεν εξαρτάται από εμένα. Περιμένω πώς και πώς να μου απαντήσουν. Λογικά θα στείλουν κάποιο link που παραπέμπει σε πλατφόρμα πληρωμής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Spectrus είπε

Σωστός, αλλά δεν εξαρτάται από εμένα. Περιμένω πώς και πώς να μου απαντήσουν. Λογικά θα στείλουν κάποιο link που παραπέμπει σε πλατφόρμα πληρωμής;

δεν εχω ιδέα. πότε σκοπεύουν;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε thread, περιμένω να ρωτήσει κάποιος τι γίνεται με τα τιμολόγια...

Πολύ ωραίο μηχάνημα, αυτό της προσφοράς.

Προσωπικά γράφω σε μηχάνημα με Γερμανικό πληκτρολόγιο, υπάρχουν ειδικά σετ με αυτοκόλλητα που μπορείτε να βρείτε και να βάλετε μέχρι να το συνηθίσετε (σε αυτό της προσφοράς που δεν έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο, βολεύει):

https://www.cosmoprice.gr/product/2813/aytokollito-universal-gia-pliktrologio-notebook-white.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, deadp είπε

Σε κάθε thread, περιμένω να ρωτήσει κάποιος τι γίνεται με τα τιμολόγια...

Πολύ ωραίο μηχάνημα, αυτό της προσφοράς.

Προσωπικά γράφω σε μηχάνημα με Γερμανικό πληκτρολόγιο, υπάρχουν ειδικά σετ με αυτοκόλλητα που μπορείτε να βρείτε και να βάλετε μέχρι να το συνηθίσετε (σε αυτό της προσφοράς που δεν έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο, βολεύει):

https://www.cosmoprice.gr/product/2813/aytokollito-universal-gia-pliktrologio-notebook-white.html

Για λύσε μου την απορία μιας και το χρησιμοποιείς...

Πέραν της διάταξης, τα πλήκτρα είναι ακριβώς τα ίδια με το english layout; Σε ρωτάω γιατί σε κάποια σχέδια που ανέβασε ο TS φαίνεται να μην έχουν τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι δεν είναι ίδια, εγώ όμως με τυφλό σύστημα δεν έχω πρόβλημα (εκτός από τις παρενθέσεις), η σύζυγος έχει ένα θέμα, αλλά οκ.

Εννοείται έχουμε greek-english layout.

Επεξ/σία από deadp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...