Προς το περιεχόμενο

[VPN] KeepSolid VPN Unlimited: Lifetime Subscription 15,90€


parker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, fmarkos είπε

Που το βλέπεις κι εγώ δεν μπορώ να το βρω; 

 

7 λεπτά πριν, parker είπε

link pls

 

1 ώρα πριν, nvel είπε

η fastestvpn είχε πριν μέρες προσφορά $18 για 15 συσκευές

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, ripper386 είπε

Έχω πάρει την ίδια πριν 2 χρόνια με 19,90 από stack social και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Είναι τίμια προσφορά.

Για torrenting καλή?

 

Επεξ/σία από parker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, parker είπε

Για torrenting καλή?

 

Την εχω χρησιμοποιήσει μόνο για streaming από άλλες χώρες και για να μπω γενικά σε sites που έχουν άλλη συμπεριφορά από συγκεκριμένες χώρες, Επίσης ο Ελληνικός server ξεπερνάει περιορισμούς που έχουν συγκεκριμένοι πάροχοι για συγκεκριμένα sites ή για σελίδες που σε ένα εταιρικό περιβάλλον δε θα εμφανίζονταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα αγοράσει πριν ένα χρόνο. Όπως έγραψε και κάποιος άλλος είναι καλό για τα βασικά. Οι περισσότεροι servers είναι εικονικοί και όχι πραγματικοί, όπως για παράδειγμα ο ελληνικός. Για την τιμή του πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw edw και κανα μηνα σχεδον αγορασα το πακετο της Fastsharkvpn me 28 μηνες στα 60 ευρω,ευχαριστιμμενος και απο τορεντινκ και απο ταχυτιτες +οτι συνδεεται σχετικα ευκολα σε αλλεσ χωρες !

3 ώρες πριν, giannis_al είπε

Υπάρχει κάποιος με γνώμη και για τα 2; ( unlimeted, fastest)

Χρήση netflix, torrenting, streaming κατά βάση

ναι φιλε μου δες πιο κατω προτεινω το Surfshark

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει προσφορά για lifetime subscription για 5 συσκευές και το VPNSecure, βγαίνει 12$ με κωδικό CMSAVE40.

https://stacksocial.com/sales/vpnsecure-lifetime-subscription-2

Επίσης στα review του παρακάτω site, το VPNSecure θεωρείτεαι πολύ ανώτερο από το Keepsolid, με μειονεκτήματα το οτι έχει λιγότερους servers (χωρίς ελληνικό) σε σχέση με το Keepsolid , και το Netflix δουλεύει μόνο για Καναδά κι όχι για US. Ωστόσο το VPNSecure υποστηρίζει καλύτερα το torrenting κι έχει καλύτερες ταχύτητες. Από θέμα ασφάλειας είναι το ίδιο πάνω κάτω.

https://thebestvpn.com/reviews/vpnsecure-me/

Στο παρελθόν, είχα χρησιμοποιήσει το VPNSecure σε trial έκδοση για να πάρω μια προσφορά που ήταν region locked μονο για US και μόνο το VPNSecure λειτούργησε σωστά, Tunnelbear, Windscribe, ExpressVPN, και κάποια ακόμα που είχα δοκιμάσει σε trial δεν με άφηναν να πάρω την προσφορά.

Επεξ/σία από thomason993
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thomason993 είπε

Έχει προσφορά για lifetime subscription για 5 συσκευές και το VPNSecure, βγαίνει 12$ με κωδικό CMSAVE40.

https://stacksocial.com/sales/vpnsecure-lifetime-subscription-2

Επίσης στα review του παρακάτω site, το VPNSecure θεωρείτεαι πολύ ανώτερο από το Keepsolid, με μειονεκτήματα το οτι έχει λιγότερους servers (χωρίς ελληνικό) σε σχέση με το Keepsolid , και το Netflix δουλεύει μόνο για Καναδά κι όχι για US. Ωστόσο το VPNSecure υποστηρίζει καλύτερα το torrenting κι έχει καλύτερες ταχύτητες. Από θέμα ασφάλειας είναι το ίδιο πάνω κάτω.

https://thebestvpn.com/reviews/vpnsecure-me/

Στο παρελθόν, είχα χρησιμοποιήσει το VPNSecure σε trial έκδοση για να πάρω μια προσφορά που ήταν region locked μονο για US και μόνο το VPNSecure λειτούργησε σωστά, Tunnelbear, Windscribe, ExpressVPN, και κάποια ακόμα που είχα δοκιμάσει σε trial δεν με άφηναν να πάρω την προσφορά.

Το keepsolid έχει 1+ εκατομμύριο λήψεις στο playstore και το vpnsecure 50.000+. Αυτό είδα και αποφάσισα υπέρ το keepsolid. Από κει και πέρα όσον αφορά την υπηρεσία δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη για να έχω γνώμη, ωστόσο οι κριτικές φαίνονται καλές.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fotiskam είπε

Το keepsolid έχει 1+ εκατομμύριο λήψεις στο playstore και το vpnsecure 50.000+. Αυτό είδα και αποφάσισα υπέρ το keepsolid. Από κει και πέρα όσον αφορά την υπηρεσία δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη για να έχω γνώμη, ωστόσο οι κριτικές φαίνονται καλές.. 

Ούτε εγώ έχω εμπειρία από τα διάφορα VPN που υπάρχουν στο εμπόριο, με βάσει ένα site που κάνει review έβγαλα τα συμπεράσματά μου. Θεωρώ οτι για 12 δολλάρια lifetime συνδρομή κερδισμένος είσαι οτι και να διαλέξεις, στις λεπτομέρειες ειναι η διαφορές μεταξύ τους όπου ο καθένας αποφασίζει και διαλέγει αναλόγως τις ανάγκες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμάζω το KeepSolid, vpnSecure, ProtonVPN όλα free, και βλέπω τα ping 1.1.1.1 60ms(germany server) , 140ms (usa server), 70ms(netherlands server) αντίστοιχα. Αυτό που με ξενίζει είναι πως το KeepSolid  έχει ping 1.1.1.1 60ms(germany server) , 116ms(greece server). Οπότε δώρο άδωρον να έχει Ελληνικό σέρβερ, εκτός και αν υπάρχει λόγος για ελληνική IP.
Πάντως για 12usd είναι τρομερή προσφορά και είμαι έτοιμος αγοράς του KeepSolid.
Καμιά αντιπρόταση;

Επεξ/σία από Athoz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...