Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών PS4 store Tomb Raider: Definitive Edition 3€, Need for Speed™ Rivals 3.39€, Deus Ex: Mankind Divided 4.49€, Titanfall™ 2: Ultimate Edition 5.09€


disturb3d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διάφορες προσφορές ps4 παιχνιδιών με καλύτερη την tomb raider για μένα.

Tomb Raider: Definitive Edition 3€

Need for Speed™ Rivals 3.39€

Deus Ex: Mankind Divided 4.49€

Titanfall™ 2: Ultimate Edition 5.09€

  • Like 7
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, disturb3d είπε

Διάφορες προσφορές ps4 παιχνιδιών με καλύτερη την tomb raider για μένα.

Tomb Raider: Definitive Edition 3€

Need for Speed™ Rivals 3.39€

Deus Ex: Mankind Divided 4.49€

Titanfall™ 2: Ultimate Edition 5.09€

και το ... 

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration - €5.99

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pikolini είπε

Εχω κάνει προπαραγγελία το ps5. Επειδή δεν έχω ps4, γνωρίζει κανείς αν τα παραπάνω παιχνίδια θα παίζουν στην νέα κονσόλα; Ευχαριστώ.

Το γράφει καθαρά ότι μπορείς στα ψιλά γράμματα:

To play this game on PS5, your system may need to be updated to the latest system software. Although this game is playable on PS5, some features available on PS4 may be absent. See PlayStation.com/bc for more details.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το Tomb Rider Definitive Edition, από ότι θυμάμαι που το είχα τερματίσει, δεν είχε πολύ ψάξιμο αλλά μάχες, σε αντίθεση με το Rise of the Tomb Rider που το έχω παρατήσει γιατί είχε αρκετό ψάξιμο και λίγο μάχη αλλά ωραία τοπία.Το 2ο το έχω σε art book edition.

Το Titanfall πολύ καλό στον τεχνικό τομέα και νομίζω πως τρέχει στα 60fps, αν παίζετε με παρέα είναι πολύ καλύτερα, όμως έχει μέσα παίχτες που έχουν αλλάξει τις ρυθμίσεις στα κουμπιά και κάνουν dive+jump και δεν τους πιάνεις.Εχει και πολύ καμπέρι σε ταράτσες.Το έλιωσα για κάποιο χρονικό διάστημα και το άφησα.Το καλύτερο στο είδος του.

To Deus Ex το είχε δώσει το Plus free, αν όντως είναι αυτό, το έβαλα για λίγα λεπτά και το έσβησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, DRIFT_KING είπε

Θέλω να πάρω το NFS.Ξέρει κανείς αν μπορώ να παίξω χωρίς internet αφού κατέβει και εγκατασταθεί ή κάθε φορά θέλει σύνδεση;

Γενικα τα nfs ειναι απ τα παιχνίδια που θελουν συνδεση.. Για το συγκεκριμένο δν ξερω γτ δν το εχω.. Το payback κ το παλιο nfs που εχω, θελουν συνδεση.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, yellowdeer34 είπε

Έχει κανείς να προτείνει προσφορές από το store κυρίως για single-player και κατά προτίμηση με μεγάλης διάρκειας campaign?

Αν σου αρέσουν τα jrpg το persona 5 κοστίζει 14€. Νομίζω ότι η τιμή ισχύει αν έχεις ps plus. Επίσης είδα το Metro Exodus στα 20€ μαζί με το season pass αλλά δεν γνωρίζω πόσο διαρκεί. 

Επεξ/σία από pictorino
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, pictorino είπε

Αν σου αρέσουν τα jrpg το persona 5 κοστίζει 14€. Νομίζω ότι η τιμή ισχύει αν έχεις ps plus. Επίσης είδα το Metro Exodus στα 20€ μαζί με το season pass αλλά δεν γνωρίζω πόσο διαρκεί. 

Στο ps5 παντως

αν έχεις ps plus

είναι δωρεάν το persona 5

Ένα από τα 20 παιχνίδια π δίνει δωρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...