Προς το περιεχόμενο

Xbox Game Pass Ultimate 3 μηνες (1+2) για μη ενεργη συνδρομη και νεους χρηστες, 1€


hitman 21 original

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, xoldboyx είπε

Μπορείς να παίξεις τα πάντα διαθέσιμα στο game pass και εάν πήρες ultimate κάποια perks, ΧΒΟΧ εκπτώσεις κλπ

 

οκ με κάλυψες, ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις έκανα και εγώ και μου έβγαλε μέχρι 12/5/21. Γιατι όμως μου λέει ότι αν το αφήσω θα χρεωθώ στις 3/8/21? 

 

 

 

Επεξ/σία από paramedic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
59 λεπτά πριν, paramedic είπε

Μόλις έκανα και εγώ και μου έβγαλε μέχρι 12/5/21. Γιατι όμως μου λέει ότι αν το αφήσω θα χρεωθώ στις 3/8/21? 

 

 

 

5/12 που ειδες καπου, μαλλον ειναι η σημερινη ημερομηνια. Θα χρεωθεις 8/3/2021 λογικα (μεχρι τοτε εχεις, οχι μεχρι Μαιο), ειναι οι 90 ημερες - 3 μηνες δηλαδη. Οι ημερομηνιες ειναι αναποδα απο ο,τι τις εχουμε μαθει εμεις εδω. Πρωτα μηνας, μετα μερα. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

επειδη ειμαι ασχετος απο κονσολες τι εννοεις οτι μπορεις να τα παιξεις ολα στον υπολογιστη η καποια συγκεκριμενα?(και αποτι βλεπω λογ xbox οποτε λογικα θελει να εχεις και χbox? )

Επεξ/σία από hondakkias31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, hondakkias31 είπε

 

επειδη ειμαι ασχετος απο κονσολες τι εννοεις οτι μπορεις να τα παιξεις ολα στον υπολογιστη η καποια συγκεκριμενα?(και αποτι βλεπω λογ xbox οποτε λογικα θελει να εχεις και χbox? )

Απλα λείπουν μερικά παιχνίδια από το Pc gamepass σε σχέση με της κονσόλας.

Δεν χρειάζεται να εχεις xbox. Αλλα εαν εχεις με τον ιδιο λογαριασμό παίζεις και στο pc και στην κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Απλα λείπουν μερικά παιχνίδια από το Pc gamepass σε σχέση με της κονσόλας.

Δεν χρειάζεται να εχεις xbox. Αλλα εαν εχεις με τον ιδιο λογαριασμό παίζεις και στο pc και στην κονσολα.

για cross play θελει ULTIMATE, οχι το απλο- Προφανως και επαιρνες ulti αφου ειχαν ιδια τιμη.

 

Εαν θελετε να δειτε τι μπορειτε να παιξετε, Ανοιγετε XBOX APP, ALL GAMES στο κεντρικο μενου και βλεπετε τι ειναι διαθεσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2020 στις 9:00 ΜΜ, sleepy_head είπε

εγώ που το απενεργοποίησα  αμέσως μετά την αγορά δεν είχα πρόβλημα.

Recurring billing off, expires on 3/5/2021

αυτο ποτε και που το ενεργοποιεις κατα την αγορα καπου η επειτα ?

Μόλις τώρα, hondakkias31 είπε

αυτο ποτε και που το ενεργοποιεις κατα την αγορα καπου η επειτα ?

και που το βρισκεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, xoldboyx είπε

για cross play θελει ULTIMATE, οχι το απλο- Προφανως και επαιρνες ulti αφου ειχαν ιδια τιμη.

 

Εαν θελετε να δειτε τι μπορειτε να παιξετε, Ανοιγετε XBOX APP, ALL GAMES στο κεντρικο μενου και βλεπετε τι ειναι διαθεσιμο.

Μα εδω μιλαμε για το Ultimate ετσι και αλλιως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, hondakkias31 είπε

αυτο ποτε και που το ενεργοποιεις κατα την αγορα καπου η επειτα ?

και που το βρισκεις?

 

Recurring billing off, expires on 3/7/2021

κατι βρηκα και το κανα off kai γραφει το πανω οποτε ειμαι οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Μα εδω μιλαμε για το Ultimate ετσι και αλλιως. 

κι ομως, ισχυε και για τα 2 με τιμη 1€. -το αναφερω γιατι καποιος μπορει να πηρε την "απλη" βερσιον και να ψαχνεται γιατι κατι δεν δουλευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εγω που το αγορασα ειχα 1 ευρω στο παυπαλ ειπα να δοκιμασω δεν μου τα βγαζει στο pc δωρεαν

λεει Φαίνεται ότι δεν έχετε κατάλληλες συσκευές συνδεδεμένες με τον λογαριασμό Microsoft. Για να εγκαταστήσετε, συνδεθείτε στη συσκευή με τον λογαριασμό Microsoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή είμαι και εγώ άσχετος σχετικά με το X box game pass καθώς παίζω παιχνίδια στο Pc μόνο από το steam έχω 2 ερωτήσεις παιδιά 

Τι διαφορα έχει το x-box pass για Pc το οποίο με εμφανίζει συνδρομή για ένα μήνα από τα 9.99 στο, 1€

Με το x box game pass ultimate το οποίο έχει για 3 μήνες 1€.

Και ποιο από τα 2 πρέπει να ενεργοποιήσω εγώ για να παίξω κάποια παιχνίδια στο Pc?.

Ευχαριστώ για τις οποίες απαντήσεις και sorry για τις  αρχάριες ερωτήσεις. 

Επεξ/σία από Triple_HR21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, hondakkias31 είπε

παντως εγω που το αγορασα ειχα 1 ευρω στο παυπαλ ειπα να δοκιμασω δεν μου τα βγαζει στο pc δωρεαν

λεει Φαίνεται ότι δεν έχετε κατάλληλες συσκευές συνδεδεμένες με τον λογαριασμό Microsoft. Για να εγκαταστήσετε, συνδεθείτε στη συσκευή με τον λογαριασμό Microsoft.

δεν εχω χβοχ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...