Προς το περιεχόμενο

  Καταστροφή partition σε εξωτερικο σκληρο με ntfs


b_agr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα την πατατα και κατεστρεψα το ntfs partition του 2TB εξωτερικου μου σκληρου στο mac μεσω Disk Utility προσπαθωντας να δημιουργησω 2o parttition 300gb hfs+ για να το χρησιμοποιησω για backup του Mac. Ως αποτελεσμα δημιουργηθηκε partition 2ΤΒ εξαφανιζοντας το ntfs, αναγκαστηκα χρησιμοποιω το disk drill για ανακτηση των αρχειων μου. Μπορει καποιος να βοηθησει υπαρχει καποιος τροπος να επαναφερω το Ntfs ωστε να μην χρειαστει να ψαχνω απο την αρχη τα αρχεια μου. Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, b_agr είπε

Εκανα την πατατα και κατεστρεψα το ntfs partition του 2TB εξωτερικου μου σκληρου στο mac μεσω Disk Utility προσπαθωντας να δημιουργησω 2o parttition 300gb hfs+ για να το χρησιμοποιησω για backup του Mac. Ως αποτελεσμα δημιουργηθηκε partition 2ΤΒ εξαφανιζοντας το ntfs, αναγκαστηκα χρησιμοποιω το disk drill για ανακτηση των αρχειων μου. Μπορει καποιος να βοηθησει υπαρχει καποιος τροπος να επαναφερω το Ntfs ωστε να μην χρειαστει να ψαχνω απο την αρχη τα αρχεια μου. Ευχαριστώ 

Αν είσαι στην Αθήνα και δεν έχεις γράψει από τότε κάτι στον δίσκο, θα το βολέψουμε. Κάνε μου ένα τηλεφώνημα. ΜΟΝΟ Αθήνα όμως, γιατί αυτό τον καιρό γίνεται χαμός με τους courier και δεν θέλω να μου μείνει εδώ για μετά τις γιορτές.

Επεξ/σία από snbblp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...