Προς το περιεχόμενο

LIDL storyland figures


SCORPIONE69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Lidl κυκλοφόρησε κάποιες χριστουγεννιάτικες , τις οποίες αποκτάς με κουπόνια και στο κάτω μέρος έχουν ένα QR CODE, που το σκαναρεις και ακούς ένα παραμύθι από την Καρμεν Ρουγγέρη.

Ο Άη Βασίλης που πήρα και το χριστουγεννιατικο δέντρο που μου έστειλε ένας φίλος από το φόρουμ, είχαν τους κωδικούς που στέλνω με αυτό το μήνυμα.

Μπορείτε να ανεβάσετε σε φωτογραφία τα QR codes από άλλες φιγούρες που έχετε? 

Δεν μπόρεσα να βρω κάτι πιο σχετικό σε θέμα και το ανέβασα εδώ, αν μπορεί κάποιος διαχειριστής ας το μεταφέρει αλλού, αν εδώ ενοχλεί. 

IMG_20201205_211929.jpg.286d479a250ad44df839e9025682fca7.jpg

IMG_20201205_182258.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, mlapidaki είπε

Καλησπέρα, εγώ μπορώ να σου στείλω, έχω 2. αν θες στείλε μου pm.

Για ποιο λόγο με π.μ. και όχι εδώ;;;;

Και εγώ έχω μία που πήρα σήμερα για τη μικρούλα θα τη βγάλω μετά φωτογραφία να την ανεβάσω εδώ. Ενεργοποιείται και με σκανάρισμα από φωτογραφία το τυχόν παραμύθι;;;;;;

Η δική μου 

Τελικά το φορουμ δεν εμφανίζει πλέον φωτο από το postimg .....................

Επεξ/σία από papoys1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Για ποιο λόγο με π.μ. και όχι εδώ;;;;

Και εγώ έχω μία που πήρα σήμερα για τη μικρούλα θα τη βγάλω μετά φωτογραφία να την ανεβάσω εδώ. Ενεργοποιείται και με σκανάρισμα από φωτογραφία το τυχόν παραμύθι;;;;;;

Η δική μου 

[url=https://postimg.cc/9wMdk15X][img]https://i.postimg.cc/8cdZjnZv/IMG-2549.jpg[/img][/url]

Καλησπέρα! καταρχήν δε φαίνεται η φωτογραφία σου. Να σου πω γιαί όχι από εδώ. Γιατί και εγώ πήγα να περάσω τον κωδικό που μας έστειλε ο SCORPIONE69 αλλά μου ήρθε μήνυμα ότι ο κωδικός έχει ήδη χρησιμοποιηθεί από πολλές συσκευές. Άρα καταλαβαίνω ότι πολλοί είδαν το post, αντέγραψαν τον κωδικό αλλά δεν μπήκαν στη διαδικασία να στείλουν τους δικούς τους στον SCORPIONE69. Δεν είναι και πολύ δίκαιο πιστεύω! αν θες σου στέλνω και εσένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, mlapidaki είπε

Καλησπέρα! καταρχήν δε φαίνεται η φωτογραφία σου. Να σου πω γιαί όχι από εδώ. Γιατί και εγώ πήγα να περάσω τον κωδικό που μας έστειλε ο SCORPIONE69 αλλά μου ήρθε μήνυμα ότι ο κωδικός έχει ήδη χρησιμοποιηθεί από πολλές συσκευές. Άρα καταλαβαίνω ότι πολλοί είδαν το post, αντέγραψαν τον κωδικό αλλά δεν μπήκαν στη διαδικασία να στείλουν τους δικούς τους στον SCORPIONE69. Δεν είναι και πολύ δίκαιο πιστεύω! αν θες σου στέλνω και εσένα

Α καλά που δεν φαίνεται τότε γιατί δεν θα προλάβαινε και τη χρησιμοποιήσει η μικρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Και γω ενδιαφέρομαι για άλλους κωδικούς από τις φιγούρες του Lidl. Έχω τον χιονάνθρωπο

Έκανα λάθος έχω το χριστουγεννιάτικο δέντρο, αν ενδιαφέρεστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Θα ηθελα και εγω αν εχει καποιος να μου στειλει σε π.μ. barcode απο φιγουρες του lidl

23 λεπτά πριν, jimmyp είπε

Τελικά ρε παιδιά δουλεύουν οι κωδικοί από φώτο; Έχω τον Άγιο Βασίλη όποιος ενδιαφέρεται!

Ενδιαφερομαι εγω για τον αγιο Βασίλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κώδικας είναι σε NFC οπότε το QR δέν παίζει.

Άν σκανάρεις την φυγούρα με το NFC του κινητού σου, την βλέπει (κολλάς την φιγούρα πίσω απο το κινητό σου).

Απο λίγο έρευνα που έκανα, δέν υπάρχουν κάπου διαθέσιμοι κώδικες NFC για αυτά τα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site του λιτιλ έχει οδηγίες για πώς θα ακούστε τα παραμύθια... Απλά θέλει από κινητό την δική του εφαρμογή ή από pc ένα αντίστοιχο

https://www.lidl-hellas.gr/storyland

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...