Προς το περιεχόμενο

wind one 10gb 100mbps + ps4 60€*24μηνες=1440€ η διετια


selin323

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Βρε βρε βρε την Wind και εμενα μου ειχαν δωσει μια καρτουλα με ΔΩΡΟ 1gb τον μηνα μονο που χωρις να το ξερω επρεπε να βαζω 5 ευρω καθε 6 μηνες μετα καθε 3 μηνες μετα πηγε ανα δυο μηνες.

Δηλαδη το δωρο κοστιζε 2.5 ευρω τον μηνα για 1GB :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα κιόλας θα τους πάρω να γίνουμε μπίλιες. Είμαι σχεδόν 2 χρόνια και ούτε καν δώρο... 45 ευρώ το μήνα δίνω κασερακι

Αν δεν μου το δώσουν και εμένα διακοπή άμεσα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

90mbps δινουν στη κατοσταρα εδω αμα εισαι 10 μετρα απο τη καμπινα . Αλλιως επρεπε να λεει 9mbps :D Oποτε 720 ο χρονος - 199 το ps4 = χοντρα 520  .  

90 πιάνω εγώ, με απόσταση 200 μέτρα από καφαο σε καταστάρα wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μια normal προς καλή τιμή για το πακέτο αλλά συμφέρει μόνο αν αξιοποιείς και τις παροχές για το κινητό, δηλαδή μιλάς πολύ από το κινητό και χρησιμοποιείς και τα data. Αλλιώς δε συμφέρει.

Το PS4 μη το βάζετε στην εξίσωση ως παράγοντα για να επιλέξετε το πακέτο. Αν θέλετε αγοράστε το μόνο του, τα Χριστούγεννα θα παίξει πιο φτηνά ή και μεταχειρισμένο. Μη φάτε το τυράκι εξαιτίας του και δεσμευτείτε σε ένα πακέτο που σύντομα θα είναι ως και ακριβό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα τελειωνει το συμβολαιο μου τωρα 20/1 και επειδη με εχει πρηξει ο μικρος για PS4 θα ηταν μια ας πω καλη ευκαιρια.

Οταν ομως αρχες Σεπτεμβρη τους πηρα τηλεφωνο πως καηκε το σπιτι μου και δεν ειναι δυνατον να πληρωνω την Wind απο την στιγμη που θα με φιλοξενουν σε αλλο σπιτι μεχρι να φτιαξω το δικο μου με συνδεσανε κανονικα.

Μια το δωρο που τελικα ειχε χρεωση μια αυτο πλεον ουτε φωτογραφια τους δεν θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μακρια απο wind... καλυτερα να καταπιω μια χειροβομβιδα παρα να δεσμευτω μαζι τους για 2 χρονια

Επεξ/σία από pj2501
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εμενα τελειωνει το συμβολαιο μου τωρα 20/1 και επειδη με εχει πρηξει ο μικρος για PS4 θα ηταν μια ας πω καλη ευκαιρια.

Κάνε έρευνα για το πακέτο που καλύπτει τις ανάγκες σου. Μπορεί να είναι πολύ φτηνότερο. Και αγοράζεις και το PS4 ανεξάρτητα. Χριστούγεννα μπορεί να παίξει και δύο κατοστάρικα.

Ένα φτηνότερο πακέτο σημαίνει ότι αν σε π.χ. ένα χρόνο βρεις άλλη προσφορά και σπάσεις πρόωρα το συμβόλαιο σου, το τέλος πρόωρης αποδέσμευσης θα είναι μικρότερο. Επίσης πρέπει να διαβάσετε προσεκτικά τους όρους για να δείτε αν και το ίδιο το Playstation θεωρείται επιδότηση και πόσο αυξάνει το ποσό πρόωρης αποδέσμευσης.

Γενικά εστιάστε στο πακέτο, το Playstation είναι κάτι επιπλέον που δε πρέπει να σας επηρεάζει στο πακέτο που θα διαλέξετε. 

Η ίδια η Wind π.χ. είχε και δε ξέρω αν έχει ακόμα πακέτο με τις ίδιες παροχές στο σταθερό και unlimited internet στο κινητό με κόφτη ταχύτητας πάνω από τα 30GB το μήνα (αν θυμάμαι καλά το data limit) στα 55€.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

90mbps δινουν στη κατοσταρα εδω αμα εισαι 10 μετρα απο τη καμπινα . Αλλιως επρεπε να λεει 9mbps :D Oποτε 720 ο χρονος - 199 το ps4 = χοντρα 520  .  

100 mbps wind https://prnt.sc/vxnda5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω 100άρα FTTH με 29.90€ με 10 ώρες σε κινητά Wind και 5 ώρες προς όλα κινητά για 2  χρόνια.Το συμβόλαιο το έκλεισα τηλεφωνικώς και τα χαρτιά τα παρέλαβα απο την ACS έτσι ώστε αν η σύνδεση είχε πρόβλημα η αν η ταχύτητα ήταν χαμηλή να μπορούσα να κάνω υπαναχώρηση.Κανένα πρόβλημα, 4-5 φορές αν είχα αποσύνδεση όλο αυτό τον καιρό, η γραμμή τερματίζει γιατί μάλλον παίρνω απο καμπίνα στα 50 μέτρα.

Δεν θυμάμαι όμως πότε λήγει, μάλλον το καλοκαίρι του 2021,θα πρέπει να ψάξω τα συμβόλαια, αλλιώς θα τους πάρω τηλέφωνο, παίζει να έχει λήξει και να έχει συνεχιστεί το ίδιο συμβόλαιο;

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, pj2501 είπε

μαρια απο wind... καλυτερα να καταπιω μια χειροβομβιδα παρα να δεσμευτω μαζι τους για 2 χρονια

Με πηρε η γυναικα σου και μου ειπε να σε ρωτησω ποια ειναι αυτη η Μαρια απο την Wind :mellow:

Συγκεκριμενα βιντεοκληση μου εκανε και την ειδα να κραταει εναν πλαστη στο χερι. :lol:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, tsoubas είπε

100 mbps wind https://prnt.sc/vxnda5

Και εμένα 100 κλειδώνει. Για κάνε ένα τεστ κατεβάσματος να δεις πόσο κατεβάζει πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...