Προς το περιεχόμενο

wind one 10gb 100mbps + ps4 60€*24μηνες=1440€ η διετια


selin323

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, esertas είπε

Και εμένα 100 κλειδώνει. Για κάνε ένα τεστ κατεβάσματος να δεις πόσο κατεβάζει πλέον.

οσο λεει πιανει αδερφε :)
ειναι legit το βλεπω και σε στρεαμ !
και σε download και το τσεκαρω με nvdia και ftp οχι με τορρεντ οπως καποιοι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators

Εφτιαξα λιγο τον τιτλο. Εβαλα την διαρκεια συμβολαιου και ετσι την τελικη τιμη των 1440€ για να μην γινονται παρεξηγησεις οτι αυτα τα παιρνεις με 60 ευρω :)

 

Και να πουμε για 1000στη φορα (και λιγο λεω) να προσεχουμε τα βρωμικα λινκς. Διορθωθηκε και αυτο.

 

ΥΓ, απο οτι καταλαβαινω στη σελιδα τους, πρεπει να κανεις και το καρτοκινητο σου συμβολαιο, το οποιο μετα την ληξη της 2ετιας προφανως θα παραμεινει συμβολαιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φανταζομαι αν διακοψεις νωριτερα δε σου παιρνουν το ps4 πισω
απλα δε ξερω με τι ποσο διακοπεις οποτε το 1440 ισως να ναι υπερβολη

Επεξ/σία από akaloith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακριά απλά,

έβαλα wind στο σπίτι τον ιουνη, μέγιστο λάθος.

Ανύπαρκτο και αστείο support...

 

Επεξ/σία από xrhstosiak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
30 λεπτά πριν, akaloith είπε

φανταζομαι αν διακοψεις νωριτερα δε σου παιρνουν το ps4 πισω
απλα δε ξερω με τι ποσο διακοπεις οποτε το 1440 ισως να ναι υπερβολη

Σημασια δεν εχει τι φανταζεσαι, αλλα τι ξερεις/ισχυει. Δεν θα στο παρουν πισω, αλλα πιστευεις οτι δεν θα το πληρωσεις με την ποινη πολλαπλασιο; Ακομα χειροτερη λυση απο τα 1440 αφου θα χασεις και τις υπηρεσιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνουμε το λάθος και διαλέγουμε προϊόντα τηλεπικοινωνιών βάσει δώρου.  Μπορεί οι ανάγκες μας να καλύπτονται με 40 ευρώ το μήνα και να δίνουμε τα διπλά για να πάρουμε το δώρο. Τα 60*24=1440 ευρώ του τίτλου δεν αφορούν το ps4 αλλά τις απεριόριστες κλήσεις απο το σταθερό και το κινητό προς τα σταθερά και τα κινητά, καθώς και το internet στα 100; Μbps. Οπότε η προσφορά (αν είναι προσφορά) αφορά το πακέτο. Όπως είπαν και άλλοι πιο πάνω το ps4 σίγουρα θα μπει προσφορά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

100αρα + wind vision full με nova sports + απεριόριστα σταθερά + 300 λεπτά κινητά + απεριόριστα προς και από το κινητό μου + 5gb +1500 προς όλους μηνύματα και λεπτά . 

 

IMG_20201207_220217.jpg

 

Εγώ γενικά είμαι ευχαριστημένος. 98 mbs παίζουν όλα μαζί και δεν νιώθει τπτ. Ps4 , pc , wind vision. 

Αν υπολογίσεις ότι παίρνεις και το ps4 για εμένα αξίζει σαν προσφορά αν κάνεις χρήση του κινητού όπως εγώ . 

Επεξ/σία από kourtembeu
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xrhstosiak είπε

Μακριά απλά,

έβαλα wind στο σπίτι τον ιουνη, μέγιστο λάθος.

Ανύπαρκτο και αστείο support...

 

Ολες οι εταιρίες εχουν γίνει εντελώς κλέφτες. Vodafone συμβόλαιο triple play απο τον Αύγουστο που δεν λειτούργησε ποτε λογω προβλήματος γραμμή που νοικιαοζυν απο τον ΟΤΕ. Ε λοιπόν μου εχιυν βγάλει την Παναγία, για να αποδείξω το πρόβλημα και αφου το απέδειξα και ζηταω το αυτονόητο, μου λένε αφαιρουμε τη vodafone tv με ολα τα αθλητικά και σας κάνουμε έκπτωση 3 ευρώ. 3 ευρω;;; δλδ μου ζητάνε 32 ευρω για vdsl 50.Οπότε βγακε συμπέρασμα. Συμφωνώ μαζι σιυ για το service αλλα εγω με βλεοω να οαω wind giber plus στα 50 με 28 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω δινω
23,73 100αρα
21,27 κινητο wind w 5GB
4 wind vision το απλο
----------------------------------------
συνολο 49 ευρα
η αλλιως 35 η 100αρα, 10 το κινητο, 4 η vision

και δεν εχω παραπονο απο τις υπηρεσιες αν και με νοιαζει παραπανω η 100αρα που δουλευει ΜΙΑ ΧΑΡΑ και οχι αυτα που λενε ααα θα πιανεις δε ξερω γω ποσα. πιανω 95 και 9,5
αν καποιος θελει 100αρα και βαρβατο κινητο δε βρισκω λογο να μη το παρει

 

Επεξ/σία από akaloith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wind/Vodafone ειναι σχεδον το ιδιο πραγμα, κοινο δικτυο, κοινοι τεχνικοι κοκ. Αν δεν βαλεις ΟΤΕ τοτε οτι και να βαλεις πανω/κατω το ιδιο ειναι. Απο εκει και περα, υπεφερα απο τη vodafone σε μια μεταφορα γραμμης που κολλησε συστημικα και αναγκαστικα να παω σε wind  50αρα και η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κανενα παραπονο δεδομενου οτι δεν χρειαστηκα ποτε support και πιανει και τα 50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδόν 20 μήνες με wind κανένα σοβαρό θέμα... Όταν υπήρξε θέμα κάνα δυο φορές μας έδωσαν σε όλους από 10 Η 50 GB για λίγες ώρες. 

Γενικα στην περιοχή είναι καλή κ από άλλους που ρώτησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kourtembeu είπε

100αρα + wind vision full με nova sports + απεριόριστα σταθερά + 300 λεπτά κινητά + απεριόριστα προς και από το κινητό μου + 5gb +1500 προς όλους μηνύματα και λεπτά . 

 

IMG_20201207_220217.jpg

 

Εγώ γενικά είμαι ευχαριστημένος. 98 mbs παίζουν όλα μαζί και δεν νιώθει τπτ. Ps4 , pc , wind vision. 

Αν υπολογίσεις ότι παίρνεις και το ps4 για εμένα αξίζει σαν προσφορά αν κάνεις χρήση του κινητού όπως εγώ . 

Wind vision full pack με 5 ευρώ? Πότε έτρεξε τέτοια προσφορά?

Ψάχνω καιρό να βρώ ένα φθηνό πακέτο με full pack/vdsl αλλά δεν έχω πετύχει κάτι τέτοιο τους τελευταίους μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...