Προς το περιεχόμενο

Η Samsung θα αφαιρέσει το φορτιστή από το Galaxy S21


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγγνώμη, περίμενε κανείς κάτι διαφορετικό; Αφού όποτε κοροϊδεύει κάτι που κάνει η Apple, τον επόμενο χρόνο κάτι το ίδιο. Πιστή στην παράδοση γι ' άλλη μία φορά ✌️

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/12/2020 στις 7:12 ΜΜ, Hetfield είπε

Η Samsung που τρολαρε την Apple για την απουσια του φορτιστη, τωρα αφαιρει κι αυτη με τη σειρα της τον φορτιστη. 
Κατσε να σκεφτω πως λεγεται αυτο.... χυδαιοτητα και θρασος 🙂

χυδαιοτητα και θρασος γιατι σου λεει η  apple πως το κανει  ;  θα το κανω και εγω ! εμ δεν ειναι ολες apple  καλη μου σαμι ομως εκει ειναι το θεμα . θες να της μοιασεις αλλα δεν !  βγαλε πρωτα δικο σου λογισμικο και μετα καντο  μπορεις  ;  δεν νομιζω    !  

Επεξ/σία από allure_boy
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καραγκιοζιλίκια , ήμουν έτοιμος να αγοράσω iPhone και με έπιασα να αναρωτιέμαι αν έχει μέσα φορτιστή ή όχι. Δεν περίμενα ότι θα το ζούσα και αυτό στη ζωή μου.

Οικολογικοί σκοποί και μπούρδες , ας τα πουλάνε με φορτιστή και να σου μειώνουν ένα 10αρικο αν πας τον παλιό σου για ανακύκλωση

  • Like 5
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το οτι θες καλη μου σαμι να βγαλεις και εσυ το φορτιστη  απο τα κηνιτα σου στο δρομο που χαραξε  η apple  οκ αυτο με ξεπερναει ...  

Επεξ/σία από allure_boy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω...δε σκέφτομαι τίποτα άλλο αλλά τους Samsung fans που κράζανε πριν μερικούς μήνες στο Apple thread για το φορτιστή...να μη ξέρεις που να κρυφτείς!

Μη σου τύχει τέτοιο ξεμπρόστιασμα!!! 😂😂😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, petranthe είπε

Καλή η κινέζικη φτήνια, αλλά με 200 ευρώ ποιο XIAOMI είχες με OLED;

Μάλλον κάνα μεταχειρισμένο θα εννοείς.

 

Mi note 9 light. 6.5 oled δε κολλάει, έχει ηχογράφηση κλίσεων, υπέρυθρες, nfc mini Jack ακουστικών, ακούστηκαν φορτιστή και μια υπέροχη θήκη δώρο μέσα στο κουτί του. (μπόνους, το ποσοστό μπαταρίας το δείχνει μέσα στο εικονίδιο μπαταρίας για να μη σου τρώει χώρο ) αααα και δεν έχει χοντρό notch, μόνο μια σταγόνα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dr.Fuzzy είπε

Πωπω...δε σκέφτομαι τίποτα άλλο αλλά τους Samsung fans που κράζανε πριν μερικούς μήνες στο Apple thread για το φορτιστή...να μη ξέρεις που να κρυφτείς!

Μη σου τύχει τέτοιο ξεμπρόστιασμα!!! 😂😂😂

χαχχαχαχα τωρα να δεις τι θα γινει ... με το ξεκατινιασμα ... apple σαμι  :)  χαχαχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα πανηγύρια!!! 

Η Samsung που έβγαλε troll-διαφήμιση  για την Apple που έκανε ακριβώς το ίδιο πράγμα πάει και αφαιρεί εν'τέλη κι η ίδια το φορτιστή... 

Για γέλια και για κλάματα είναι οι τύποι! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...