Προς το περιεχόμενο

Τι ζωύφιο ειναι αυτο?


madkid18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, madkid18 είπε

Αυτα παιζει να ειναι και απο υγρασια? Εχω πολυ υωρασια στο σπιτι παρολο που εχω αφυγραντηρα.. Σκεψου παει 75% 80% εκει

Υγρασία δεν είχαμε ποτέ γιατί αερίζουμε το σπίτι ακόμη και με παγωνιά 2-3 φορές την ημέρα για 5-10 λεπτά τουλάχιστον, κάτι που πολύς κόσμος δεν το κάνει γιατί νομίζει ότι κάνει οικονομία στη θέρμανση αν δεν ανοίγει ποτέ παράθυρα το χειμώνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SB_1957 είπε

Υγρασία δεν είχαμε ποτέ γιατί αερίζουμε το σπίτι ακόμη και με παγωνιά 2-3 φορές την ημέρα για 5-10 λεπτά τουλάχιστον, κάτι που πολύς κόσμος δεν το κάνει γιατί νομίζει ότι κάνει οικονομία στη θέρμανση αν δεν ανοίγει ποτέ παράθυρα το χειμώνα!

Λες αυτα τα ζωυφια να ειναι απο υγρασια?? Γιατι η αληθεια ειναι πως δεν αεριζω καθημερινα δεν εχω και σιτες και για αυτο δε πολυανοιγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, madkid18 είπε

Λες αυτα τα ζωυφια να ειναι απο υγρασια?? Γιατι η αληθεια ειναι πως δεν αεριζω καθημερινα δεν εχω και σιτες και για αυτο δε πολυανοιγω

Σίγουρα η υγρασία ευνοεί όλα τα "ζωντανά" καθώς και την δημιουργία μούχλας!

Καταλαβαίνω ότι χωρίς σίτες είναι πρόβλημα να έχεις ανοιχτά παράθυρα/μπαλκονόπορτες, αλλά το σπίτι πρέπει να αερίζεται σε καθημερινή βάση ακόμη και τον χειμώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...