Προς το περιεχόμενο

Η Samsung κυκλοφορεί την πρώτη τηλεόραση MicroLED, μεγέθους 110" και κόστους $130.000


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

130.000  ευρω  και διαρκεια ζωης  10 χρονια ειναι μια χαρα ! !      Σε  10 χρονια θα χω μαζεψει ανετα αλλα 130.000  ευρω   για να παρω αλλη αν χαλασει ! !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Heatspreader είπε

Πω πω...
Ο λόγος που έκανα Unsubscribe από διάφορα κανάλια στο Youtube όπως Jayz, unboxtherapy, κλπ.
Κάνουν Show με πανάκριβα προϊόντα. Σαν να βλέπω εκπομπή με φοβερά ανταλλακτικά για Ferrari.

Πιο ακριβό προϊόν = μεγαλύτερο ποσό από το affiliate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimmisk1974 είπε

130.000  ευρω  και διαρκεια ζωης  10 χρονια ειναι μια χαρα ! !      Σε  10 χρονια θα χω μαζεψει ανετα αλλα 130.000  ευρω   για να παρω αλλη αν χαλασει ! !

100.000 ώρες πάντως είναι γύρω στα 11,5 χρόνια αν παίζει 24 ώρες το 24ωρο. Αν μια τηλεόραση είναι ανοικτή μερικές ώρες την ημέρα θεωρητικά αντέχει δεκαετίες και δεν το λέω για την συγκεκριμένη τηλεόραση αλλά για την τεχνολογία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε 4,θα βαλω γυρω γυρω απο το σαλονι και θα παιζω πανηγυρια απο το youtube να μερακλωνομαι. Με τα ρεστα θα παρω πλαστικη καρεκλα κ τραπεζακι,κουβα με παγο κ μπυρες κ μια ψησταρια για τα σουβλακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, cacofonix-3 είπε

Πιο ακριβό προϊόν = μεγαλύτερο ποσό από το affiliate

Πιο φθηνό προϊον = περισσότερα αγορές από το affiliate. Η μία ή άλλη έρχονται... Απλά πολλές φορές τους μένει το ακριβό προϊον απο το χορηγό και για αυτό το προτιμούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ πως μου λείπει το σπίτι μου στο Μπάντεν-Μπάντεν με την Aston martin και την την πρώτη τηλεόραση MicroLED, μεγέθους 110" της Samsung να βάζω Τατιάνα να ευχαριστιέμαι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, afantos είπε

Αχ πως μου λείπει το σπίτι μου στο Μπάντεν-Μπάντεν με την Aston martin και την την πρώτη τηλεόραση MicroLED, μεγέθους 110" της Samsung να βάζω Τατιάνα να ευχαριστιέμαι....

Επρεπε να πάρεις και μία για Ελλάδα να βλέπεις βίντεο από το Μπάντεν-Μπάντεν :D :P

 

(17) Ράδιο Αρβύλα | Ανακοίνωση Επιστροφής | Μπάντεν Μπάντεν - YouTube

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...