Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077: Μεγάλα προβλήματα απόδοσης στα PS4/Xbox One, πληθώρα bugs σε κάθε πλατφόρμα


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, gurgurant είπε

ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΜΟΝΙΤΟΡ ΜΕ 120HZ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕ 2080TI ΣΤΑ 60FPS ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ!!!!!!!

Κλείσε τότε το Ray Tracing και τρέξτο στα 120fps. Και 5 χιλιάρικα να έκανε η κάρτα σου όταν βγήκε δεν ήταν έτοιμη για 5 ειδών RTX σε πολύπλοκο open world RPG.

Οσες φορές και να το πεις σκουπιδι και στα κεφαλαία δεν θα πετύχεις τίποτα. 1εκ παίζουν συγχρόνως 2-3 μέρες συνεχόμενα μόνο στο steam.

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

16 λεπτά πριν, psof είπε

Κλείσε τότε το Ray Tracing και τρέξτο στα 120fps. Και 5 χιλιάρικα να έκανε η κάρτα σου όταν βγήκε δεν ήταν έτοιμη για 5 ειδών RTX σε πολύπλοκο open world RPG.

Οσες φορές και να το πεις σκουπιδι και στα κεφαλαία δεν θα πετύχεις τίποτα. 1εκ παίζουν συγχρόνως 2-3 μέρες συνεχόμενα μόνο στο steam.

κααατσε ρε φιλε δηλαδη, αν δεν δωσεις δηλαδη 1500 ευρω για πισι δεν μπορεις να παιξεις το παιχνιδι, και το θεωρεις επιτυχια; 1 εκατομμυριο ατομα σε σχεση με το ποσοι περιμενουν και θελουν να το παιξουν ειναι τιποτα. ρεαλιστικα θα μπορουσε να φτασει και 10 εκατομμυρια πωλησης αν εκανε ενα πολυ καλυτερο launch και μπορουσαν να το παιξουν περισσοτεροι. Παιδια εδω λενε για καρτες θηρια που λυγιζουν στο παιχνιδι. δηλαδη εγω με μια μιζερη 570 των 8 γιγα, πρεπει να κανω αναβαθμιση 7-8 κατοσταρικα για να μπορεσω να το παιξω στα 40-50 fps? για ps4 ουτε συζητηση, στο προ κατι μπορει να κανει αλλα παλι δεν ειναι ευχαριστη η εμπειρια, ps5 η υπομονη η 500 ευρω παλι. οπως ειπαν και τα υπολοιπα μελη, η μην το διαφημισεις για ps4/xboxone η κανε καλο optimisation. Μονο high end συστηματα το παιζουν και αυτο ειναι κοροιδια οταν μπορεις να παιξεις αλλους πανεμορφους τιτλους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο x παίζει και δείχνει μια χαρά επίσης. Ίσως αν έχετε μεγάλη τηλεόραση να δείτε λίγο  θολούρα στο performance mode, κατα  τα άλλα super.

Επεξ/σία από shadowlike
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, gurgurant είπε

ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΜΟΝΙΤΟΡ ΜΕ 120HZ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕ 2080TI ΣΤΑ 60FPS ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ!!!!!!!

Φίλε μου η κάρτα σου είναι πάνω από 2 ετών (27 Σεπτεμβρίου του 18 βγήκε.) Πώς απαιτήσεις ένα παιχνίδι που βγήκε 2 χρόνια μετα, να μπορεί να το υποστηρίξει με όλα στο full; Δεν είναι ένα εξάμηνο. Είναι 2 χρόνια. Τελείως φιλικά στο λέω. Και από δω και πέρα μην περιμένεις να μπορείς να τα τρέχεις όλα στο φουλ. Τα υπόλοιπα spects από το pc ποια είναι; Και σε τι ανάλυση προσπαθείς να το τρέξεις; Τα update των driver τα έκανες; Προχθές η Nvidia έβγαλε updates ειδικά για το syberpunk.

  • Like 3
  • Confused 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 minutes ago, privateer said:

οσοι το εκανα Preorder σε παλιες κονσόλες ας προσεχαν. καλα να παθουν. οι υπολοιποι ας κανουν αναβαθμιση αν δεν ειναι ικανοποιημένοι 

Μέχρι τώρα πάντως στο θέμα δεν είδα να κάνουν αυτοί παράπονα αλλά κόσμος που δεν το αγόρασε και κόσμος που δεν έχει παίξει καν. :P

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, filip123go είπε

Φίλε μου η κάρτα σου είναι πάνω από 2 ετών (27 Σεπτεμβρίου του 18 βγήκε.) Πώς απαιτήσεις ένα παιχνίδι που βγήκε 2 χρόνια μετα, να μπορεί να το υποστηρίξει με όλα στο full; Δεν είναι ένα εξάμηνο. Είναι 2 χρόνια. Τελείως φιλικά στο λέω. Και από δω και πέρα μην περιμένεις να μπορείς να τα τρέχεις όλα στο φουλ. Τα υπόλοιπα spects από το pc ποια είναι; Και σε τι ανάλυση προσπαθείς να το τρέξεις; Τα update των driver τα έκανες; Προχθές η Nvidia έβγαλε updates ειδικά για το syberpunk.

δεν με νοιαζει τα το παιζω στα ultra,εστω high μου αρκει.9800χ sta 4.7ghz 2080ti aorus extreme waterforce waterblock αναλυση μονιτορ 3440χ1440,460.79 drivers που τα 456.70 νμζ παιζουν καλυτερα προσ το παρον,μια χαρα θα επρπ να παιζει εστω 100fps οπως παιζει και το bf5 στα high,μην μου λες οτι ειναι 2 χρονων καρτα φιλε,μην ξεχανας οτι ηταν η τοπ μεχρι πριν κατι μηνες σιγα την τρελη διαφορα που εχουν οι 3000 γενια,αν δν μπορειται να καταλαβεται οτι το παιχνιδι δν ειναι καθολου optimized και απλα δν παιζει με καμια καρτα πανω απο 50 fps,ψαξτε το λιγο παραπανω το αθλημα.

η 1080ti ειναι σχεδον ιση με 3060ti και παιζουν με μια μηδαμινη διαφορα στα fps,τι θες δλδ να μου πεις?οτι η 1080τι δεεεννν κανειιιιι ειναι 4-5 χρονια καρτααα???ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΜΑΝ!

Επεξ/σία από gurgurant
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, filip123go είπε

Φίλε μου η κάρτα σου είναι πάνω από 2 ετών (27 Σεπτεμβρίου του 18 βγήκε.) Πώς απαιτήσεις ένα παιχνίδι που βγήκε 2 χρόνια μετα, να μπορεί να το υποστηρίξει με όλα στο full; Δεν είναι ένα εξάμηνο. Είναι 2 χρόνια. Τελείως φιλικά στο λέω. Και από δω και πέρα μην περιμένεις να μπορείς να τα τρέχεις όλα στο φουλ. Τα υπόλοιπα spects από το pc ποια είναι; Και σε τι ανάλυση προσπαθείς να το τρέξεις; Τα update των driver τα έκανες; Προχθές η Nvidia έβγαλε updates ειδικά για το syberpunk.

δηλαδη εννοεις οτι αν εχεις μια 2080ti του 18, σε εναμιση χρονο χρειαζεσαι αλλη καρτα των 1000 ευρω; ασυμφορο το pc gaming παιδια.. εκτος αν για καποιο λογο σας τρεχουν λεφτα απο τα μπατζακια και μπορειτε καθε 3-4 χρονια να σκατε διχιλιαρα στα πισι σας..

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gurgurant είπε

η 1080ti ειναι σχεδον ιση με 3060ti

Δεν είναι σχεδόν ίση με 3060ti, ακόμα και σε καθαρό rast είναι ένα ~15-20% πίσω. Αν βάλεις υπόψιν και το RT και το DLSS στο CP2077, τότε η διαφορά εκτοξεύεται. Και μένα πχ η 1080 στα περισσότερα games είναι στα ίδια με την 2060, αλλά στο CP δεν έχουν καμία επαφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Aurumnus είπε

Victims will be victims... always.

εσύ τι έχεις κάνει στη ζωή σου και θεωρείς τους άλλους θύματα ?

αγόρασαν κάποιοι το game και γνωρίζουν ότι θα έρθει δωρεάν update.

θα το παίξουν όσοι γουστάρουν και μπορεί να το παρατήσουν σε 5 ώρες.

το update θα έρθει κάποια στιγμή,απλά έδωσαν 60-70 euro τώρα και σίγουρα δε καταστράφηκαν οικονομικά.

η μιζέρια σας έχει κουράσει,αν σε κάνει να αισθάνεσαι έξυπνος που κάποιοι άλλοι αγόρασαν το παιχνίδι και εσύ τους χαρακτηρίζεις....τότε ο μονος χαμένος είσαι εσύ μέσα σου και οι άλλοι στα @@@@ τους.

και δε στο λέω φιλικά .....κυνικά

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...