Προς το περιεχόμενο

Αγορά Samsung Galaxy S20 FE 5G G781 8GB/128


skepasti21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello all, 

 

Παίδες προσπαθώ να βρω το κινητό της περιγραφής σε κάποιο ευρωπαϊκό κατάστημα και και το βρήσκω εξαντλημένο, έχω παραγγείλει σε Eglobal Central eu και στο itradeCenter.store και τις 2 φορές ήταν εξαντλημένο. Ξέρει κάποιος κάποιο άλλο ευρωπαϊκό κατάστημα μπας και το βρω? Δεν το παίρνω από Ελλάδα για δεν θέλω να σκάσω 750 τη στιγμή που στην Ευρώπη κυκλοφορεί 470€-560€, Σημειωτέον η έκδοση αφορά την G781.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχω ψωνίσει ακόμα από κει αλλά αφού είναι το PayPal στη μέση έχεις το κεφάλι σου ήσυχο συν οι κριτικές στο trustpilot είναι άριστες.

Στις 19/12/2020 στις 7:09 ΜΜ, Petros79 είπε

Είναι safe αυτό το κατάστημα? Δεν το έχω ξαναδεί.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/12/2020 στις 12:57 ΠΜ, skepasti21 είπε

Hello all, 

 

Παίδες προσπαθώ να βρω το κινητό της περιγραφής σε κάποιο ευρωπαϊκό κατάστημα και και το βρήσκω εξαντλημένο, έχω παραγγείλει σε Eglobal Central eu και στο itradeCenter.store και τις 2 φορές ήταν εξαντλημένο. Ξέρει κάποιος κάποιο άλλο ευρωπαϊκό κατάστημα μπας και το βρω? Δεν το παίρνω από Ελλάδα για δεν θέλω να σκάσω 750 τη στιγμή που στην Ευρώπη κυκλοφορεί 470€-560€, Σημειωτέον η έκδοση αφορά την G781.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Έχω το συγκεκριμένο σφραγισμένο. Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου να το συζητήσουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 31/12/2020 στις 12:17 ΜΜ, midenagan είπε

Παιδιά να ρωτήσω;είναι global το κινητό;έχει ελληνικά;;;είναι safe;;

Σε κάποιες μέρες που θα παραλάβω, θα ενημερώσω. Πάντως σε θέματα REFUND είναι τυπικοτατοι. Στην επικοινωνία χάνουν πολύ όμως αλλά με τέτοιες τιμές δεν μπορείς να τα έχεις όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα το συγκεκριμένο μοντέλο αλλά στην 4g έκδοση το μοντέλο g780 είναι το global? Γιατί δεν βρήκα κάποια άλλη εκδοση

Επεξ/σία από darkrider93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2020 στις 12:17 ΜΜ, midenagan είπε
2 ώρες πριν, darkrider93 είπε

Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα το συγκεκριμένο μοντέλο αλλά στην 4g έκδοση το μοντέλο g780 είναι το global? Γιατί δεν βρήκα κάποια άλλη εκδοση

 

Υπάρχουν 2 εκδόσεις, sm-g780f sm-g780f/dsm, δεν μπορώ να βρω ποια είναι η διαφορά αλλά αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να δεις ποιο πουλάνε οι μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, skepasti21 είπε

Υπάρχουν 2 εκδόσεις, sm-g780f sm-g780f/dsm, δεν μπορώ να βρω ποια είναι η διαφορά αλλά αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να δεις ποιο πουλάνε οι μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων.

Ναι δικιο εχεις. Απο οτι βλεπω αυτο ειναι. Λες αξιζει τα περιπου 120 ευρω διαφορα το exynos μοντελο απο το αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 minutes ago, darkrider93 said:

Ναι δικιο εχεις. Απο οτι βλεπω αυτο ειναι. Λες αξιζει τα περιπου 120 ευρω διαφορα το exynos μοντελο απο το αλλο?

 

1 hour ago, skepasti21 said:

Υπάρχουν 2 εκδόσεις, sm-g780f sm-g780f/dsm, δεν μπορώ να βρω ποια είναι η διαφορά αλλά αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να δεις ποιο πουλάνε οι μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων.

Χωρίς να ειμαι σίγουρος, κρίνοντας από το sm/dsm μηπως το ένα έχει μία sim και το άλλο δύο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, skepasti21 είπε

Σε κάποιες μέρες που θα παραλάβω, θα ενημερώσω. Πάντως σε θέματα REFUND είναι τυπικοτατοι. Στην επικοινωνία χάνουν πολύ όμως αλλά με τέτοιες τιμές δεν μπορείς να τα έχεις όλα.

Στείλε μου φίλε μου οπότε παραλάβεις να μου πεις αν είναι global.το 5g πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε όλους!

Με εγγύηση τι γίνεται; Μας καλύπτει η Samsung Hellas κανονικά για 2 χρόνια;

Επίσης, τι παίζει με χρόνο παράδοσης; Διαβάζω για πάνω από μήνα σε κάποιες περιπτώσεις.

Είμαι με σπασμένη οθόνη από χθες και δε βλέπω τίποτα, οπότε δεν έχω την πολυτέλεια να περιμένω καιρό. Από την άλλη, 760€ που έχει αυτή τη στιγμή Ελλάδα, δε δίνω για κανένα λόγο, από τη στιγμή μάλιστα που έχει παίξει 545€ τον Οκτώβρη. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/1/2021 στις 2:44 ΜΜ, alexisss13 είπε

Καλή χρονιά σε όλους!

Με εγγύηση τι γίνεται; Μας καλύπτει η Samsung Hellas κανονικά για 2 χρόνια;

Επίσης, τι παίζει με χρόνο παράδοσης; Διαβάζω για πάνω από μήνα σε κάποιες περιπτώσεις.

Είμαι με σπασμένη οθόνη από χθες και δε βλέπω τίποτα, οπότε δεν έχω την πολυτέλεια να περιμένω καιρό. Από την άλλη, 760€ που έχει αυτή τη στιγμή Ελλάδα, δε δίνω για κανένα λόγο, από τη στιγμή μάλιστα που έχει παίξει 545€ τον Οκτώβρη. 

 

Αυτή την στιγμή το G781B (INTERNATIONAL) 8/256 έχει 570 στο Eglobal eu, και είναι και in stock και dispatch μετά από μια μέρα. Για 8/128 μην το ψάξεις καν, έχει γίνει πανικός με αυτή την έκδοση. Η τιμή είναι άκρως δελεαστική πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...