Προς το περιεχόμενο

Αγορά από aliexpress


Heisenbend

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,

θελω να αγορασω ενα προϊον απο το συγκεκριμένο site, το προϊον κοστολογειται στα 23,7€ με δωρεαν μεταφορικα. Εχω ενα κουπονι που αν το χρησιμοποιησω η τιμη πεφτει 21,05€ και θελω να ρωτησω υπαρχει η περιπτωση να πληρωσω τελος εκτελωνισμου; Το προιον θα σταλθει με αποδειξη 21 η 23 ευρω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην σελιδα που φενεται ποσο το αγορασες φενεται το ποσο χωρις την εκπτωση, δηλαδη 23.7 ευρω. Αρα κανονικα ναι πρεπει να πληρωσεις τελωνειο, αμα ειναι ομως κατι που δεν κανει μπαμ οτι ειναι ακριβο, πχ εγω προσφατα πηρα ιμαντες γυμναστικης αξιας 26 ευρω μπηκαν τελωνειο και βγηκαν την ιδια μερα χωρις να μου ζητησουν αποδειξη. Καλο θα ηταν να πεις και τον πωλητη να βαλει χαμηλη τιμη απ'εξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, MessatsuRoku είπε

Στην σελιδα που φενεται ποσο το αγορασες φενεται το ποσο χωρις την εκπτωση, δηλαδη 23.7 ευρω. Αρα κανονικα ναι πρεπει να πληρωσεις τελωνειο, αμα ειναι ομως κατι που δεν κανει μπαμ οτι ειναι ακριβο, πχ εγω προσφατα πηρα ιμαντες γυμναστικης αξιας 26 ευρω μπηκαν τελωνειο και βγηκαν την ιδια μερα χωρις να μου ζητησουν αποδειξη. Καλο θα ηταν να πεις και τον πωλητη να βαλει χαμηλη τιμη απ'εξω

Σευχαριστω για την βοήθεια φίλε. Άλλη μια ερώτηση, βρήκα το ίδιο προϊόν σε άλλο κατάστημα με 19 ευρώ απλά έχει λιγότερα solds k reviews να το εμπιστευτώ και σε περίπτωση που δεν σταλθεί το προϊόν θα πάρω εύκολα το refund?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Heisenbend είπε

Σευχαριστω για την βοήθεια φίλε. Άλλη μια ερώτηση, βρήκα το ίδιο προϊόν σε άλλο κατάστημα με 19 ευρώ απλά έχει λιγότερα solds k reviews να το εμπιστευτώ και σε περίπτωση που δεν σταλθεί το προϊόν θα πάρω εύκολα το refund?

Ναι το Aliexpress δινει ευκολα refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση εδώ παρακαλώ. Οταν βάζουμε πολλαπλά προϊόντα στο καλάθι του AliExpress, αλλά απο διαφορετικούς sellers, το AliExpress τα αποστέλλει σαν μια παραγγελία, ή κάθε seller στέλνει το δικό του πακέτο χωριστά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...