Προς το περιεχόμενο

Κινητά από best price


Skiaxtros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 18/12/2020 στις 10:32 ΠΜ, tsofras είπε

Όλα σχετικά είναι ,

Επειδή μου φάνηκε και εμένα παράξενο αυτό με τις τιμές για το iPhone και έκανα μία μικρή έρευνα :

Το arena77 είναι ίδιο με το arena777 και στο google maps βλέπεις φωτογραφία που πριν κάποιο καιρό ήταν το ask adam

Απο μαγαζί με 2 ονομασίες εγώ δεν ψωνίζω

 

Ψάχνω iphone και είδα και εγω τις τιμές σε αυτά τα μαγαζιά. Στην αρχή δεν είδα καν το επιπλέον 7 στο όνομα και τους έστειλα μειλ να μου πουν γιατί στο σκρουτζ το έχουν σε μεγαλύτερη τιμή . Και μου απαντάνε ότι δεν βρίσκονται στο σκρουτζ .

Το θέμα είναι πως είναι το ίδιο μαγαζί με την ίδια αποθήκη, έχει ίδιο αφμ και όλα είναι κοινά.  Με ποια λογική γίνεται αυτό; Το σκρουτζ δεν τους επιτρέπει να έχουν τέτοιες τιμές και πάνε bestprice για να το δώσουν σε λίγο μεγαλύτερες τιμές από 39α τιμολόγιο; 

Έχουν καλές κριτικές και δελεαστική τιμή και με έχουν βάλει σε σκέψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, StefanosA99 είπε

Ψάχνω iphone και είδα και εγω τις τιμές σε αυτά τα μαγαζιά. Στην αρχή δεν είδα καν το επιπλέον 7 στο όνομα και τους έστειλα μειλ να μου πουν γιατί στο σκρουτζ το έχουν σε μεγαλύτερη τιμή . Και μου απαντάνε ότι δεν βρίσκονται στο σκρουτζ .

Το θέμα είναι πως είναι το ίδιο μαγαζί με την ίδια αποθήκη, έχει ίδιο αφμ και όλα είναι κοινά.  Με ποια λογική γίνεται αυτό; Το σκρουτζ δεν τους επιτρέπει να έχουν τέτοιες τιμές και πάνε bestprice για να το δώσουν σε λίγο μεγαλύτερες τιμές από 39α τιμολόγιο; 

Έχουν καλές κριτικές και δελεαστική τιμή και με έχουν βάλει σε σκέψη

Τι να σου πώ δεν ξέρω , το καλές κριτικές είναι σχετικό. Αν τις διαβάσεις οι καλές είναι απο όσους έχουν παραλάβει χωρίς θέμα, αυτοί που είχαν πρόβλημα με κάποιον προϊόν δεν είναι και τόσο ευχαριστημένοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, StefanosA99 είπε

Ψάχνω iphone και είδα και εγω τις τιμές σε αυτά τα μαγαζιά. Στην αρχή δεν είδα καν το επιπλέον 7 στο όνομα και τους έστειλα μειλ να μου πουν γιατί στο σκρουτζ το έχουν σε μεγαλύτερη τιμή . Και μου απαντάνε ότι δεν βρίσκονται στο σκρουτζ .

Το θέμα είναι πως είναι το ίδιο μαγαζί με την ίδια αποθήκη, έχει ίδιο αφμ και όλα είναι κοινά.  Με ποια λογική γίνεται αυτό; Το σκρουτζ δεν τους επιτρέπει να έχουν τέτοιες τιμές και πάνε bestprice για να το δώσουν σε λίγο μεγαλύτερες τιμές από 39α τιμολόγιο; 

Έχουν καλές κριτικές και δελεαστική τιμή και με έχουν βάλει σε σκέψη

Προφανως παιζουνε εξτρα προμηθειες στο σκρουτζ, χρεωνει παραπανω τα click κλπ.

Θελει πολυ μελετη παντως & το bestprice το καλο ειναι οτι αφηνει τις αρνητικες απο τα μαγαζια μιας και αυτες μας ενδιαφερουν πριν προβουμε σε καποια αγορα. Εχει μερικες της πλακας αρνητικες αξιολογησεις στυλ αργησε η κουριερ και εχει και μερικες πιο σοβαρες αρνητικες αξιολογησεις. Οσο για το μαγαζι νομιζω δεν εχει κλεισει καν 1 χρονο ενω υπαρχουν αλλα που ειναι ηδη μια 5ετια στο bestprice (προφανως ειναι το ιδιο μαγαζι). Την ιδια συσκευη EU θα σου στειλουν ειτε παραγγελνοντας απο το 1 ειτε απο το αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, aces είπε

Προφανως παιζουνε εξτρα προμηθειες στο σκρουτζ, χρεωνει παραπανω τα click κλπ.

Θελει πολυ μελετη παντως & το bestprice το καλο ειναι οτι αφηνει τις αρνητικες απο τα μαγαζια μιας και αυτες μας ενδιαφερουν πριν προβουμε σε καποια αγορα. Εχει μερικες της πλακας αρνητικες αξιολογησεις στυλ αργησε η κουριερ και εχει και μερικες πιο σοβαρες αρνητικες αξιολογησεις. Οσο για το μαγαζι νομιζω δεν εχει κλεισει καν 1 χρονο ενω υπαρχουν αλλα που ειναι ηδη μια 5ετια στο bestprice (προφανως ειναι το ιδιο μαγαζι). Την ιδια συσκευη EU θα σου στειλουν ειτε παραγγελνοντας απο το 1 ειτε απο το αλλο.

Εννοείς θα μου στείλουν την ίδια είτε από το arena 77 είτε από το 777? 

Εμένα η καχυποψία μου γεννήθηκε από το γεγονός ότι το ίδιο το κατάστημα λέει "δεν είμαστε στο skroutz" ενώ μια ματια να ρίξεις στο site κάνει μπαμ ότι είναι το ίδιο. Για ποιο λόγο να το αρνηθείς.

Επίσης είδα ότι δίνουν και τον γνήσιο της apple 20w φορτιστή δώρο. Είναι δυνατόν; Δηλαδή το έχει που το έχει 80 ευρώ φθηνότερα σε τιμή λιανικής με απόδειξη, κάνει και δώρο αξίας 20+ ευρώ; 

Γενικά είναι και αυτό που είπε το παιδί από πάνω . Ίσως δεν έχεις καλό aftersale. Γιατί κάτι μου βρωμάει δεν ξερω.. Μπορεί όντως να είναι όλα κομπλέ απλά είναι πολύ δελεαστικά 

Επεξ/σία από StefanosA99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

1 ώρα πριν, StefanosA99 είπε

Εννοείς θα μου στείλουν την ίδια είτε από το arena 77 είτε από το 777? 

Εμένα η καχυποψία μου γεννήθηκε από το γεγονός ότι το ίδιο το κατάστημα λέει "δεν είμαστε στο skroutz" ενώ μια ματια να ρίξεις στο site κάνει μπαμ ότι είναι το ίδιο. Για ποιο λόγο να το αρνηθείς.

Επίσης είδα ότι δίνουν και τον γνήσιο της apple 20w φορτιστή δώρο. Είναι δυνατόν; Δηλαδή το έχει που το έχει 80 ευρώ φθηνότερα σε τιμή λιανικής με απόδειξη, κάνει και δώρο αξίας 20+ ευρώ; 

Γενικά είναι και αυτό που είπε το παιδί από πάνω . Ίσως δεν έχεις καλό aftersale. Γιατί κάτι μου βρωμάει δεν ξερω.. Μπορεί όντως να είναι όλα κομπλέ απλά είναι πολύ δελεαστικά 

 

Το ιδιο εννοω ιδιο κουτι/ιδιο αυτοκολλητο απο EU - ιδιος (λογικα) προμηθευτης αφου ειναι ιδιο αφμ κ εν τελη ιδιο μαγαζι με διαφορετικη επωνυμια ΙΚΕ;; 

Ισως κανεις δεν ξερει τι προμηθειες/ποσοστα παιρνει το σκρουτζ vs bestprice. Εχει αλλαξει 3 επωνυμιες παλια ητανε στεγασμενο εκει το ask adam αμα δεις στους παλιους χαρτες.... Τα εχουνε ξαναγραψει τα παιδια στην προηγ.σελιδα γιατι τα ψαχνω κατα καιρους πριν προβω σε αγορά αφου μόνο με το bestprice κινουμαι αναγκαστικά  λογω μεγαλη εκπτωσης/τελικης τιμής αλλα και λογω οτι ολα εν τελει ειναι απο EU.

Το θεμα ειναι να ειναι λειτουργικη η συσκευη και original σφραγισμενη αυτο μας ενδιαφερει εμας. Το after sale μεταξυ μας σε αυτα τα μαγαζια μην το λαβεις σοβαρα υποψη. Καποια γραφουν 1 ετος εγγυηση που ουσιαστικα ειναι του κατασκευαστη στο 1ο ετος δηλ. της Apple. Εγω το απερριψα το μαγαζι αυτο για αλλο λογο επειδη ναι μεν αναφερει 2 έτη εγγυηση (οταν ολα τα υπολοιπα αναφερουν 1 ετος απο το bestprice) αλλα η απαντηση που μου ειχαν δωσει τοτε που ψαχναμε για συσκευη απο το τηλεφωνο για το 2ο ετος δεν με καλυψε (αλλους τους καλυπτει). Οπως και να εχει μπορεις να ρωτησεις. Παντως τα περισσοτερα κατ/ματα απο αυτα γραφουν ενα (1) ετος εγγυηση.Επισης το συγκεκριμενο δεν εχει κλεισει χρόνο στο bestprice ενω αλλα ειναι 4-5 χρόνια.

Απλα να προσθεσω οτι το σκρουτζ κοβει πολλες αρνητικες αξιολογησεις καταστηματων (κ βλεπεις μονο θετικες και σε κανει να πιστευεις να παραγγειλεις απο αυτα) σε αντιθεση με το bestprice που τις δημοσιευει τις αρνητικες κατι που δεν το ανεφερα πριν. Ένας επιπλεον λογος εκτος της μεγαλης διαφορας των τιμων. Γιατι οι αρνητικες μας ενδιαφερουν υπαρχουν της πλακας οτι ""αργησε το κουριερ 6 μερες"" κ υπαρχουν κ πιο σοβαρες αναφορες. Για το φορτιστη κρατησε μικρο καλαθι αν ειναι original ή όχι γιατι γενικως δεν τους ξεχωριζεις/ζω ευκολα :)

 

 

Επεξ/σία από aces
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγορασα κινητο απο το arena77, υπηρξε ενα θεμα και το επεστρεψα με υπαναχωρηση για να παρω τα χρηματα μου πισω. Ημουν σιγουρη πως δεν θα δεχθουν και θα μιλησουν για την δικη τους ερμηνεια της υπαναχωρησης (σφραγισμενο κλπ), οποτε ειχα ετοιμασει την καταγγελια και απλα περιμενα την απαντηση τους για να παρω το sceenshot και να στειλω την καταγγελια (ειχα μιλησει και με δικηγορο φυσικα, ειναι συγγενικο μου προσωπο οποτε δεν μου κοστιζει κατι). Τους ειπα οτι ειναι απαραδεκτοι κλπ, και με πηραν τηλεφωνο να μου πουν οτι δεν καταλαβα καλα και κατι τετοια, και οτι φυσικα και θα μου επιστρεψουν τα χρηματα. Το εστειλα πριν 10 μερες αλλα η acs ακομα να το παραδωσει, θα ενημερωσω για την εξελιξη. Απαραδεκτο να κανουμε τοση βαβουρα για τα αυτονοητα, στο εξωτερικο δεν ρωτανε καν, απλως στελνουν ατομο να το παραλαβει (amazon). Αν οντως δωσουν τα χρηματα πισω χωρις πολλα-πολλα τοτε θα ειναι απο τα λιγα ελληνικα καταστηματα που σεβονται τον αγοραστη.

edit. Η συσκευασια σφραγισμενη μου ειχε ερθει, με ζελατινα και φανηκε σαν το ανοιγω εγω πρωτη φορα.

Επεξ/σία από efib
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, aces είπε

  

 

Το ιδιο εννοω ιδιο κουτι/ιδιο αυτοκολλητο απο EU - ιδιος (λογικα) προμηθευτης αφου ειναι ιδιο αφμ κ εν τελη ιδιο μαγαζι με διαφορετικη επωνυμια ΙΚΕ;; 

Ισως κανεις δεν ξερει τι προμηθειες/ποσοστα παιρνει το σκρουτζ vs bestprice. Εχει αλλαξει 3 επωνυμιες παλια ητανε στεγασμενο εκει το ask adam αμα δεις στους παλιους χαρτες.... Τα εχουνε ξαναγραψει τα παιδια στην προηγ.σελιδα γιατι τα ψαχνω κατα καιρους πριν προβω σε αγορά αφου μόνο με το bestprice κινουμαι αναγκαστικά  λογω μεγαλη εκπτωσης/τελικης τιμής αλλα και λογω οτι ολα εν τελει ειναι απο EU.

Το θεμα ειναι να ειναι λειτουργικη η συσκευη και original σφραγισμενη αυτο μας ενδιαφερει εμας. Το after sale μεταξυ μας σε αυτα τα μαγαζια μην το λαβεις σοβαρα υποψη. Καποια γραφουν 1 ετος εγγυηση που ουσιαστικα ειναι του κατασκευαστη στο 1ο ετος δηλ. της Apple. Εγω το απερριψα το μαγαζι αυτο για αλλο λογο επειδη ναι μεν αναφερει 2 έτη εγγυηση (οταν ολα τα υπολοιπα αναφερουν 1 ετος απο το bestprice) αλλα η απαντηση που μου ειχαν δωσει τοτε που ψαχναμε για συσκευη απο το τηλεφωνο για το 2ο ετος δεν με καλυψε (αλλους τους καλυπτει). Οπως και να εχει μπορεις να ρωτησεις. Παντως τα περισσοτερα κατ/ματα απο αυτα γραφουν ενα (1) ετος εγγυηση.Επισης το συγκεκριμενο δεν εχει κλεισει χρόνο στο bestprice ενω αλλα ειναι 4-5 χρόνια.

Απλα να προσθεσω οτι το σκρουτζ κοβει πολλες αρνητικες αξιολογησεις καταστηματων (κ βλεπεις μονο θετικες και σε κανει να πιστευεις να παραγγειλεις απο αυτα) σε αντιθεση με το bestprice που τις δημοσιευει τις αρνητικες κατι που δεν το ανεφερα πριν. Ένας επιπλεον λογος εκτος της μεγαλης διαφορας των τιμων. Γιατι οι αρνητικες μας ενδιαφερουν υπαρχουν της πλακας οτι ""αργησε το κουριερ 6 μερες"" κ υπαρχουν κ πιο σοβαρες αναφορες. Για το φορτιστη κρατησε μικρο καλαθι αν ειναι original ή όχι γιατι γενικως δεν τους ξεχωριζεις/ζω ευκολα :)

 

Στις κριτικές σε σχέση με το σκρουτζ συμφωνώ απόλυτα. Καμία σχέση. Στο σκρουτζ η πλειοψηφία αρνητικών απορρίπτεται αν θεωρήσει σάλτσα αυτό που είπες. 

Το θέμα της εγγύησης(πέραν του χρόνου) δεν με απασχολεί τόσο να σου πω την αλήθεια. Όπως είπες στα περισσότερα τέτοια μαγαζιά ίδια αντιμετώπιση έχεις. Εδώ και με μεγάλες αλυσίδες παρόμοια αντιμετώπιση έχεις..

Εγώ καίγομαι πιο πολύ για το DOA . Γιατί καλά το γράφουν. Το θέμα είναι το τηρούν; Αν έχει καμένο πίξελ ή οτιδήποτε κατασκευαστικό σφάλμα το αλλάζουν ή θα μπλέξω με service , άνοιγμα του κινητού ( αν είναι δυνατόν) και άλλα τέτοια κουλά; Γιατί πραγματικά μου φαίνεται εφιάλτης να δώσω ένα μηνιάτικο και να έχω ανοιγμένο κινητό ή υπαιτιότητα δική μου λόγω καταστήματος.

Για τον φορτιστή το σκέφτηκα και εγώ. Δεν είμαι άτομο που ανέχεται την κοροϊδία αλλά δεν νομίζω να μπορείς να το αποδείξεις και όλας άσχετα αν το καταλάβεις. Από ότι είδα ο ιμιτασιόν έχει αρκετές διαφορές.  Πχ πολύ πιο σκούρα γράμματα και γραφικά στην συσκευασία , λείπει το σήμα της ανακύκλωσης και στο εσωτερικό λείπει το βιβλιαράκι της εγγύησης 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχει τύχει να αγοράσω από το αρενα77 και από το 777 από τι μου εξήγησαν οι κοπέλες η διαφορά τους είναι μόνο ότι στο 777 δεν κόβουν τιμολόγια ενώ στο 77 κόβουν κανονικά. Έχω πάρει ένα 11 pro max και ένα Α71 και δύο είναι μπόμπα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εργαζόμενος σε "Σκρουτζομαγαζο¨ εδώ . Το Σκρουτζ απο Cost per click έχει περάσει στο cost per sale οπότε μου φαίνεται αρκετά λογική η διαφορά τιμής μεταξύ bestprice και σκρουτζ .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/3/2021 στις 1:50 ΜΜ, kledi77 είπε

στο 777 δεν κόβουν τιμολόγια ενώ στο 77 κόβουν κανονικά.

Το οποιο βεβαια σηκωνει τεραστια κουβεντα στο κατα ποσο ειναι ή δεν ειναι νομιμο και ειναι και αρκετα υποπτο κλασσικα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/3/2021 στις 1:02 ΜΜ, Fulgore είπε

Το οποιο βεβαια σηκωνει τεραστια κουβεντα στο κατα ποσο ειναι ή δεν ειναι νομιμο και ειναι και αρκετα υποπτο κλασσικα.

 

Λογικά για να είναι ακόμα ανοιχτά θα είναι νόμιμο λογικά πάντα.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kledi77 είπε

Λογικά για να είναι ακόμα ανοιχτά θα είναι νόμιμο λογικά πάντα.... 

Καλα και ποσα αλλα καταστηματα ειναι που αρνουνται να κοψουν τιμολογιο και πουλανε τρελιτσα και ειναι ακομα ανοιχτα ή που παραπληροφορουν για την εγγυηση των κινητων(πχ σε Apple μερια). Δεν εχει να λεει κατι αυτο πιστεψε με,ειδικα απο την στιγμη που η πλειοψηφια του κοσμου δεν ασχολειται με αυτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/3/2021 στις 4:39 ΜΜ, Fulgore είπε

Καλα και ποσα αλλα καταστηματα ειναι που αρνουνται να κοψουν τιμολογιο και πουλανε τρελιτσα και ειναι ακομα ανοιχτα ή που παραπληροφορουν για την εγγυηση των κινητων(πχ σε Apple μερια). Δεν εχει να λεει κατι αυτο πιστεψε με,ειδικα απο την στιγμη που η πλειοψηφια του κοσμου δεν ασχολειται με αυτα.

 

Με το θεμα της εγγυησης το καθε καταστημα κανει οτι θελει ουσιαστικά. Ειναι μεγαλο θεμα κ ακρη πραγματικα δεν βγαζει κανεις οσο και να το συζητησουμε αφου το καθε κατ/μα βαζει τους δικους του ορους εγγυησης. Αν το δεχεσαι κ αν αξιζει η μεγαλη διαφορα τιμής (στα προιοντα Apple εχει τεραστιες διαφορες σε συγκριση με πολυκαταστηματα τυπου πχ πλαισιο-public ή ακομη διαφορές τιμής και με σκρουτζ) παιρνεις το ρισκο κ χανεις το 2ο ετος.

Πλεον αλλαζουν τους ορους εγγυησης οπως βολευει ειναι κ αυτο το ρισκο της αγορας μεσω bestprice. Αλλα κ στο σκρουτζ ισως ειναι κ χειροτερα που δεν διαβαζουμε αρνητικες κατ/ματων αφου πολλες δεν δημοσιευονται ή φιλτραρονται μα καποιο περιεργο τροπο κ φαινονται μονο θετικές στο σκρουτζ. Προσωπικα απο bestprice ειμαι 100% ικανοποιημενος απο οποιες αγορες & επιπλεον γιατι βαζει κ τις αρνητικες απο τα κατ/ματα αλλα ξερω/γνωριζω ομως οτι υπαρχουν διαφορα προβληματα οποτε θελει πολυ καλο φιλτραρισμα επιλογης του καταστηματος για αγορά.

Βεβαια το μεγαλο τελικα προβλημα που διαπιστωνεται ειναι το doa κ οι οροι του doa οπως ανεφεραν πολλα παιδια στα παραπανω ποστ (παρα το 2ο ετος εγγυησης)  κ αν δεχονται ή όχι επιστροφες γενικοτερα σε περιπτωση σοβαρου προβληματος. (οχι το να αργησει η κουριερ 6 μερες αντί για 2) αλλα σε θεμα συσκευης γρατζουνισμενη-doa-κακη κατασκευη-χτυπημενο κουτι κατα τη μεταφορα-δεν ανοιγει-bend κλπ.  Εκει στο doa παρατηρουνται και τα οποια σοβαρα προβληματα παρα στις παραδοσεις που ειναι ευθυνη των ταχυμεταφορων. Για τα τιμολογια ειναι αλλο ξεχωριστο κεφαλαιο που ορεξη να εχεις να ακουσεις διαφορες ιστορίες απο πολλους χρηστες.

Συμφωνω κ στο τελευταιο η πλειοψηφια του κοσμου δεν ασχολειται ουτε με το αν καλυπτεται με 2ο ετος ουτε με το αν δεχονται ή οχι τιμολογιο ουτε με ορους doa κ αν καλυπτει το ελατωμμα που ισως παρουσιασει κοιτανε μονο την τελικη τιμή αποκτησης μην κοιτας εδω που ειναι συγκεκριμενοι χρηστες/συγκεκριμενη κοινοτητα. Κ στα πολυκαταστηματα πάντως τυπου πλαισιο-public κλπ τυχαια τα ονοματα εχουν παρατηρηθει αρκετα προβληματα κατα καιρους.

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Την Παρασκευη το πρωι εκανα παραγγελια iPhone12mini128 με click away απο Arena777 (bestprice). Σε μια ωρα μου εστηλαν οτι ειναι ετοιμο για παραλαβη. Τους ρωτησα για εγγυηση και μου ειπαν 2 χρονια απο αντιπροσωπια με την αποδειξη. Το ios μετραει ενα χρονο απο τη στιγμη της ενεργοποιησης και δε πιστευω να ισχυει ο δευτερος χρονος γιατι ειδα οτι ειναι απο Σιγκαπουρη. Το κινητο ητανε πενα, δωρο ο φορτιστης, 688€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...