Προς το περιεχόμενο

Ερωτηματολόγιο για εφαρμογή με χρήση τεχνητής νοημοσύνης


giotagi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σ' όλη την ομάδα! Είμαι καινούργιο μέλος εδώ στο φόρουμ που αγαπά και ασχολείται με την τεχνολογία! Γι' αυτό και ως φοιτήτρια, πραγματοποιώ έρευνα σχετικά με τη δημιουργία εφαρμογής που θα φτιάχνει το πρόγραμμα ταξιδίου (τι θα κάνει ο χρήστης στο ταξίδι του καθημερινά δηλαδή) και θα κλείνει εισιτήρια και ξενοδοχείο, με βάση τις προτιμήσεις του χρήστη (με χρήση τεχνητής νοημοσύνης). Η συμμετοχή σας θα με βοηθούσε πάρα πολύ στην εργασία μου!! Είμαι διαθέσιμη για τυχόν απορίες σας και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων 😄
https://forms.gle/CT7Pcm7q9uPpHMXK8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ο κοσμος γενικοτερα και κατα την δικια μου αποψη δεν θελει εφαρμογες πληρους πακετου γιατι θεωρει δεδομενο οτι απλα χρησιμοποιουνται συνεργαζομενες πλατφορμες η σελιδες απο τις οποιες η εφαρμογη παιρνει προμηθεια τετοιες ολοκληρωμενες υπηρεσιες χρησιμοποιουν περισσοτερο εταιρειες που δεν θελουν η δεν εχουν τον χρονο να ασχοληθουν και οποτε κλεινουν ενα φουλ πακετο εισητηριο,αυτοκινητο,ξενοδοχειο για να ξεμπερδευουν.

Πιο πολυ στο γραφω σαν αποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Done, ουσιαστικά ψάχνεστε για κάτι σαν το culture trip δηλαδή.

38 λεπτά πριν, chrisxkar είπε

βασικα ο κοσμος γενικοτερα και κατα την δικια μου αποψη δεν θελει εφαρμογες πληρους πακετου γιατι θεωρει δεδομενο οτι απλα χρησιμοποιουνται συνεργαζομενες πλατφορμες η σελιδες απο τις οποιες η εφαρμογη παιρνει προμηθεια τετοιες ολοκληρωμενες υπηρεσιες χρησιμοποιουν περισσοτερο εταιρειες που δεν θελουν η δεν εχουν τον χρονο να ασχοληθουν και οποτε κλεινουν ενα φουλ πακετο εισητηριο,αυτοκινητο,ξενοδοχειο για να ξεμπερδευουν.

Πιο πολυ στο γραφω σαν αποψη

Κι όμως, το market potential ειδικά σε gen z είναι πάρα πολύ μεγάλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chrisxkar είπε

αρα θεωρουμε το gen z κακομαθημενο ΄,αφελές ή αχρηστο?

Αντιθέτως, η gen z είναι βελτιωμένη έκδοση σε γενικές γραμμές και γνωρίζει ότι η τεχνολογία υπάρχει για να κάνει την ζωή της καλύτερη (όπως το συγκεκριμένο app που στα φέρνει σχετικά έτοιμα χωρίς να απαιτείται να σπαταλήσεις χρόνο). 

Η αγορά που καλύπτει είναι αυτοί που χρειάζονται ταξιδιωτικό γραφείο και ξεναγό, αλλά δεν τα θέλουν κιόλας. Καλή ιδέα. Καλή επιτυχία! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και πως επιβεβαιωνεις οτι το ντιλ που σου προσφερεται ειναι συμφερον αν δεν μπεις απο μονος σου να ψαξεις τιμες ρωταω εγω τωρα.Πως ξερεις οτι δεν εχουν παραληφθει σαιτ επειδη δεν πληρωνουν χορηγεια ή επειδη δεν δεχτηκαν να πληρωσουν προμηθεια?

καλα αυτο το gen z γνωριζει καλυτερα την τεχνολογια μην το λες επειδη ισως εσυ την ξερεις καλα.Φιλη της αδερφης μου προσπαθουσε να εγκαταστησει apk σε windows υπολογιστη For crying out loud

Επεξ/σία από chrisxkar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 ώρες πριν, chrisxkar είπε

και πως επιβεβαιωνεις οτι το ντιλ που σου προσφερεται ειναι συμφερον αν δεν μπεις απο μονος σου να ψαξεις τιμες ρωταω εγω τωρα.Πως ξερεις οτι δεν εχουν παραληφθει σαιτ επειδη δεν πληρωνουν χορηγεια ή επειδη δεν δεχτηκαν να πληρωσουν προμηθεια?

καλα αυτο το gen z γνωριζει καλυτερα την τεχνολογια μην το λες επειδη ισως εσυ την ξερεις καλα.Φιλη της αδερφης μου προσπαθουσε να εγκαταστησει apk σε windows υπολογιστη For crying out loud

Για αρχή οι gen z μεγάλωσαν με την τεχνολογία οπότε πιο εύκολα θα εμπιστευτούν κάτι τέτοιο παρά οι μεγαλύτερες ηλικίες. 

Όσον αφορά την αντικειμενικότητα των επιλογών είναι κάτι που μας προβλημάτισε. Ωστόσο θεωρήσαμε ότι θα έχουμε πληθώρα, για παράδειγμα, καταλυμάτων (τα περισσότερα προσφέρουν πανομοιότυπες υπηρεσίες), άρα οι ανάγκες του κάθε χρήστη θα μπορούν να καλυφθούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...