Προς το περιεχόμενο

[Smartphone]ZTE Blade V10 Dual 3GB 32GB 89E germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Judgeman είπε

 

Ωχ...το παρήγγειλα κι εγώ μαζί με το κινητό....Όταν πάω να το παραλάβω λες να το επιστρέψω όπως είναι ε? 

Κατευθείαν στείλε το πίσω.ειδικα στο πλάτος είναι μικρότερο της οθόνης με πολύ άσχημο οπτικό αποτέλεσμα φαντάζομαι.δεν το έχω χρησιμοποιήσει,απλά το τοποθέτησα όπως ήταν από πάνω και είδα ότι είναι ακατάλληλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, oikpro είπε

Κατευθείαν στείλε το πίσω.ειδικα στο πλάτος είναι μικρότερο της οθόνης με πολύ άσχημο οπτικό αποτέλεσμα φαντάζομαι.δεν το έχω χρησιμοποιήσει,απλά το τοποθέτησα όπως ήταν από πάνω και είδα ότι είναι ακατάλληλο!

Σ' ευχαριστώ! Αν βρεις ποιο είναι κατάλληλο, παρέθεσε το σε παρακαλω! Έγραψαν για το note 7 pro....θα το δω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Με τι διαδικασια το στέλνεις πισω ? Αμα στο εφερε κουριερ 

 Υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες στο πακέτο. Θα χρειαστεί τηλεφωνική επικοινωνία πρώτα 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συσκευη για εναν που δεν ζηταει τρελα πραγματα ειναι τζι τζι και η καμερα του  και  η οθονη μια χαρα ειναι. Ειχα παρει 2 ιδια τον Απριλιο στα 99 ευρω απο Γερμανο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιβεβαιώνω ότι το tempered glass για Xiaomi note 7 pro ταιριάζει (σχεδόν) γάντι! Μπράβο στο φίλο που έγραψε την πληροφορία...! Το παρέλαβα από Γερμανό σήμερα...Περιλαμβάνει και θήκη.Δεν είναι για μένα, οπότε δεν μπορώ να έχω άποψη για το κινητό σαν επιδόσεις!

Επεξ/σία από Judgeman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα παιδια ,ήμουν απο τους πρώτους που παράγγειλα το κινητο της προσφοράς στις 17Δεκ,μεχρι σήμερα εχω μιλήσει με την εξυπηρέτηση 5 φορες απο τοτε, τελευταία φορα  4/1 Ιανουαριου και μου ειπαν οτι το τηλεφωνο απο παραμονη πρωτοχρονιας ειναι στο καταστημα Γερμανος Σερρων (οπου το βλεπει απο voucher οτι παραδοθηκε απο την Speedex)  όπου ειχα βαλει παραλαβη απο κει ,παιρνω μετα τηλεφωνο στο καταστημα Σερρων και μου λενε φορτο εργασιας δεν μπορουμε να σας εξυπηρετησουμε,χθες το απογεμα πηγα απο κει οπου εβαζε κοσμο χωρις ραντεβου και μολις του ειπα οτι ηρθα να παραλαβω το κινητο μου ειπε δεν γινετε θα με ειδοποιήσουν για take away οτι απαγορευεται χωρις ραντεβου και οτι απο βδομαδα μπορει να σε ειδοποιησουμε και ολα αυτα φωνάζοντας,εγω ειχα ηρεμο τονο ,του απανταω ενταξει παω να σας κανω καταγγελια και μου απανταει φοβηθηκα τωρα ειρωνικά,εχω στειλει ηδη γραπτη αιτηση για τον λογο καθυστέρησης στην εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexinhogr είπε

του απανταω ενταξει παω να σας κανω καταγγελια και μου απανταει φοβηθηκα τωρα ειρωνικά

Αυτη ακριβως ειναι η κατασταση στην ελληνικη αγορα σημερα. Χωρις κανεναν ελεγχο και χωρις κανεναν κανονα.

Προχθες μου το εκλεισε στα μουτρα τηλεφωνητρια της acs. Τηλεφωνησα για αποστολη που περιμενω απο τις 12 Δεκεμβριου και ηταν εξαλλη. Αναμονη κανενα τεταρτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
36 λεπτά πριν, TheDay2012 είπε

Προχθες μου το εκλεισε στα μουτρα τηλεφωνητρια της acs. Τηλεφωνησα για αποστολη που περιμενω απο τις 12 Δεκεμβριου και ηταν εξαλλη. Αναμονη κανενα τεταρτο.

Το εχουν αυτοι απο τις 12Δεκεμβριου εννοεις; Γιατι αν ειναι ετσι να ξεχασω κατι παραγγελιες που εχω κανει εδω και 10-15 ημερες σε ελληνικα μαγαζακια και χθες πηγαν για αποστολη σε αυτους...  Σαν αμαζον θα χρονισουν και αυτα, αστα να πανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Το εχουν αυτοι απο τις 12Δεκεμβριου εννοεις; Γιατι αν ειναι ετσι να ξεχασω κατι παραγγελιες που εχω κανει εδω και 10-15 ημερες σε ελληνικα μαγαζακια και χθες πηγαν για αποστολη σε αυτους...  Σαν αμαζον θα χρονισουν και αυτα, αστα να πανε!

12/12 παρελαβε η acs. Να σημειωσω οτι ειμαι σε νησι , αν και η καθυστερηση γινεται στην Αθηνα στα κεντρα τους.

Τραγικη η κατασταση τους.

Περιμενω παραγγελια απο αμερικανικο αμαζον απο 24/11 μεσω aramex και εχει παραλαβει η speedex κανενα 20ημερο.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 6/1/2021 στις 5:42 ΜΜ, matrixxx είπε

Το εχουν αυτοι απο τις 12Δεκεμβριου εννοεις; Γιατι αν ειναι ετσι να ξεχασω κατι παραγγελιες που εχω κανει εδω και 10-15 ημερες σε ελληνικα μαγαζακια και χθες πηγαν για αποστολη σε αυτους...  Σαν αμαζον θα χρονισουν και αυτα, αστα να πανε!

Μπα, μια χαρα σε μενα η ACS, παρελαβα σημερα, σε μια εργασιμη. Αμαζον ακομα περιμενω 20 μερες απο Αγγλια δρομο iparcel που δεν ξερω καν ποιος θα το φερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

update με πηραν χθες απο τα κεντρικά οτι εχει καθυστερήσει η παραγγελία μου λογο και καλα οτι απαγορεύετε το take away ,της ειπα εχω αιτηθει στα κεντρικα γραπτη απαντηση για τον λογο καθυστέρησης απο 17δεκ μεχρι σημερα και το θελω γραπτός και θύμωσε,σημερα το πρωι (10.30)με πηρε τηλ υπάλληλος απο τον γερμανο Σερρων οτι ειναι ο κουριερ και καλα για να μου το φερει στο σπιτι , στις 13.30 ηρθε στο σπίτι υπάλληλος του καταστήματος .       

Επεξ/σία από alexinhogr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...