Προς το περιεχόμενο

Συνδρομή NBA League Pass


madboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι για ετήσια συνδρομή Nba League Pass. Είδα οτι για την Ελλάδα η τιμή είναι 95 ευρώ. Επίσης παρατήρησα οτι σε μερικές χώρες υφίσταται γεωγραφικός αποκλεισμός και οτι σε άλλες ευρωπαικες χώρες η τιμή για ετήσια συνδρομή είναι στα 190+ ευρώ.

Γνωρίζεται αν θα υπάρχει κάποιος εκπτωτικός κωδικός τις προσεχείς μέρες όπως έγινε στην Euroleague;

Επίσης διάβασα οτι ακόμα και αν κάνεις ετήσια συνδρομή με Ip χώρας εξωτερικού που έχει φθηνότερη συνδρομή, για να έχεις πρόσβαση στα παιχνίδια θα πρέπει να μπαίνεις με Ip της συγκεκριμμένης χώρας αλλιώς θα τρώς άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετος ειναι η δευτερη χρονια που εχω γκειμ πασς μεσω ινδιας με 11€ τον χρονο. Ναι πρεπει να μπαινεις με vpn. Εγω εχω κατεβασει στο κινητο ενα και μπαινω μεσω αυτου κι επειτα στελνω την εικονα στο apple tv box για να βλεπω στην τηλεοραση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν βρειτε nba league pass σε χαμηλη τιμη απο χωρα της ΕΕ, δεν θα χρειαζεστε vpn για να βλεπετε, παρα μονο για την πληρωμη. Ειναι υποχρεωμενοι λογω ΕΕ νομου να σου προσφερουν σε οποια χωρα της ΕΕ κι αν βρισκεσαι , την υπηρεσια που εχεις αγορασει εντος ΕΕ.

Δοκιμαστε να μπειτε για να ελεγξετε τιμες μεσω Βουλγαριας, Ρουμανιας, Πολωνιας, Λιθουανιας, Λετονιας που πιθανως να εχουν χαμηλοτερες τιμες απο Ελλαδα.

Επεξ/σία από haHa
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/12/2020 στις 5:11 ΠΜ, ludvihoscar είπε

Φετος ειναι η δευτερη χρονια που εχω γκειμ πασς μεσω ινδιας με 11€ τον χρονο. Ναι πρεπει να μπαινεις με vpn. Εγω εχω κατεβασει στο κινητο ενα και μπαινω μεσω αυτου κι επειτα στελνω την εικονα στο apple tv box για να βλεπω στην τηλεοραση.

Ποιο vpn χρησιμοποιείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση για το NBA League Pass, γιατί έχω μπερδευτεί.

'Εχω αγοράσει κανονικά στα 9,99€ την Full συνδρομή για ένα μήνα.

Πως μπορώ να δω τα ματς από το PC μέσα από Firefox, Chrome κτλ; Υπάρχει αυτή η δυνατότητα ή επιτρέπεται μόνο μέσα από mobile συσκευή Phone, Tablet;

Συνδέομαι κανονικά στο nba.com και επιλέγω να δω ένα ματς, αλλά δεν ανοίγει η εικόνα για να παίξει. Αντίθετα στο tablet και στο κινητό παίζει κανονικά.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kostakis1978nov είπε

Παιδιά μια ερώτηση για το NBA League Pass, γιατί έχω μπερδευτεί.

'Εχω αγοράσει κανονικά στα 9,99€ την Full συνδρομή για ένα μήνα.

Πως μπορώ να δω τα ματς από το PC μέσα από Firefox, Chrome κτλ; Υπάρχει αυτή η δυνατότητα ή επιτρέπεται μόνο μέσα από mobile συσκευή Phone, Tablet;

Συνδέομαι κανονικά στο nba.com και επιλέγω να δω ένα ματς, αλλά δεν ανοίγει η εικόνα για να παίξει. Αντίθετα στο tablet και στο κινητό παίζει κανονικά.

Ευχαριστώ

Εννοείται ότι μπορείς να δεις τα παιχνίδια μέσω browser στο pc. 

Σε Maxthon και Edge που χρησιμοποιώ δεν υπάρχει πρόβλημα. Το μόνο που μου ζήτησε ήταν να απενεργοποιησω τον adblocker. 

 

 

Επεξ/σία από madboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα. Ξεθαβω αυτό το θέμα καθώς ενδιαφέρομαι να μάθω πληροφορίες για την επόμενη σεζόν. Πόσο θα κοστίζει; Αν μπορώ να βλέπω οποιοδήποτε παιχνίδι οποτεδήποτε μπορώ. Αν υπάρχει περίπτωση να αγοραστεί φθηνότερα με άλλο τρόπο πχ με vpn μέσω Τουρκίας. Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες δοκιμασε κανεις αγορας φετινης συνδρομής με vpn? Δοκιμασα κλασικα Τουρκία αλλα στην πληρωμη η Revolut εφαγα ακυρο.... Το μπαλωσανε να υποθεσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Να ρωτήσω τι τιμή σου έβγαλε για αγορά από Τουρκία παρόλο που δεν προχώρησε;

4 ώρες πριν, rey7 είπε

Παιδες δοκιμασε κανεις αγορας φετινης συνδρομής με vpn? Δοκιμασα κλασικα Τουρκία αλλα στην πληρωμη η Revolut εφαγα ακυρο.... Το μπαλωσανε να υποθεσω?

 

Επεξ/σία από skimnos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 6 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1η φορά αγοράζω league pass, για να μη σπάσουν τα νεύρα μου με τα κολλήματα στα πειρατικά streams.

Aυτή τη στιγμή η ετήσια συνδρομή (μέχρι τέλος σεζόν δηλαδή) κοστίζει 11.99.

https://www.nba.com/watch/league-pass-stream

9.59 αν έχετε cosmote ID

https://www.cosmotetv.gr/portal/nba

Mετά την εγγραφή/πληρωμή, πατάτε πάνω δεξιά και κάνετε login στο MyNBA ID... έχει και επιλογή να κρύψετε τα σκορ απ'τη σελίδα για να μη τρώτε spoilers.

Μετά πάνω στη σελίδα πατάτε Watch και διαλέγετε αγώνα (live ή οn-demand επιλέγοντας ημερομηνία).

Yπάρχει και εφαρμογή για android... μέχρι στιγμής είμαι πλήρως ικανοποιημένος. 👍

Εννοείται προσοχή... να ακυρώσετε τη συνδρομή πριν την αυτόματη ανανέωση τον Οκτώβρη 

Επεξ/σία από ekrepali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, ekrepali είπε

1η φορά αγοράζω league pass, για να μη σπάσουν τα νεύρα μου με τα κολλήματα στα πειρατικά streams.

Aυτή τη στιγμή η ετήσια συνδρομή (μέχρι τέλος σεζόν δηλαδή) κοστίζει 11.99.

https://www.nba.com/watch/league-pass-stream

9.59 αν έχετε cosmote ID

https://www.cosmotetv.gr/portal/nba

Mετά την εγγραφή/πληρωμή, πατάτε πάνω δεξιά και κάνετε login στο MyNBA ID... έχει και επιλογή να κρύψετε τα σκορ απ'τη σελίδα για να μη τρώτε spoilers.

Μετά πάνω στη σελίδα πατάτε Watch και διαλέγετε αγώνα (live ή οn-demand επιλέγοντας ημερομηνία).

Yπάρχει και εφαρμογή για android... μέχρι στιγμής είμαι πλήρως ικανοποιημένος. 👍

 

Έκανα κι εγώ μια συνδρομή τώρα που ξεκίνησαν τα πλέι οφ. Μάλιστα έκανα χρήση του cosmote id. να σαι καλά φίλε @ekrepali Χρόνια πολλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, skimnos είπε

Έκανα κι εγώ μια συνδρομή τώρα που ξεκίνησαν τα πλέι οφ. Μάλιστα έκανα χρήση του cosmote id. να σαι καλά φίλε @ekrepali Χρόνια πολλά!

To stream του ESPN μού έβγαζε error κάθε 15-20 λεπτά (κατά ένα περίεργο λόγο όταν είχε time out), κι έπρεπε να κάνω refresh. Δε ξέρω αν ήταν θέμα παλιών windows ή browser ή αν είναι θέμα geolocation και κολλάει όταν παίζουν συγκεκριμένα commercial... πάντως είναι πρόβλημα του ESPΝ, δε μπορεί το support του NBA να κάνει κάτι. Το καλό είναι ότι υπήρχαν πολλές επιλογές stream πχ από Φιλαδέλφια και Νέα Υόρκη δεν είχα κανένα πρόβλημα. Το σημαντικό είναι ότι δεν είχα κανένα κόλλημα κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Και στους Celtics-Hawks που είδα λίγο, όλα μια χαρά... και σήμερα το πρωί που ειδα on-demand Warriors-Kings κανένα πρόβλημα.

Οπότε με 9.59 θα απολαύσω playoffs χωρίς κολλήματα στα πειρατικά, χωρίς να χρειάζεται να κλείσω ένα σωρό popup παράθυρα που είναι πολύ σπαστικό όταν είμαι μακριά με remote keyboard... και το πρωί δε θα χρειάζεται να περιμένω πόση ώρα να κατέβει το torrent.

Χρόνια πολλά επίσης!

 

Επεξ/σία από ekrepali
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Όλα καλά πήγαν με τα πλέι οφ, ευχαριστήθηκα μπάσκετ! Είχα κάνει την σύνδεση μεσω της κοσμοτε. Να είσαι καλά @ekrepali

Ερώτηση: τώρα πρέπει να κάνουμε κάποιου είδους απεγγραφή; Αν ναι, υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο σάιτ για αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...