Προς το περιεχόμενο

[Free Games] 15 Δωρεάν παιχνίδια απο την Epic Games [καθημερινή ενημέρωση με νέο σχόλιο]


koukis hlias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

10 το καθένα αρκεί να είναι από 14 ευρώ και πάνω δεν ισχύει για dlc 

https://www.epicgames.com/store/en-US/coupons/holiday-sale-2020

οποίος ενδιαφέρετε το anno 1800 στα 9,79 και το snowrunner στα 13,99 με κουπόνι

Επεξ/σία από AndreasBoo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, Elderman_19730 είπε

εγω δεν καταλαβα αν ειναι ΕΝΑ κουπονι 10 ευρω ή limitless οπως λεει στην αρχικη σελιδα. Μπορεις να παρεις πολλα παιχνίδια με εκπτωση 10 το ΚΑΘΕΝΑ?

Περνεις ενα παιχνιδι με κουπονι και σου δινει ακομα ενα 10ευρω κουπονι. Μπορεις να παρεις και 20 παιχνιδια μειον 10 ευρω το καθενα μιας και δινει κουπονι σε καθε αγορα. Ειναι αρκετα καλο ολο αυτο γιατι πολλα παιχνιδια τα ριχνει αρκετα χαμηλα και αξιζουν πολυ. 

Odyssey gold στα 14.99

Origins gold στα 7.99

Παιχνιδαρες και τα με πανω απο 300 ωρες παιχνιδιου και οι τιμες χωμα.

 

Επισης να προτεινω

State of Decay 2: Juggernaut Edition στα 7.99

STAR WARS Jedi: Fallen Order στα 13.99

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated στα 9.79

Satisfactory στα 13.99

Metro Exodus - Gold Edition στα 12.09

Mortal Shell στα 10.99

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands στα 4.99

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint στα 4.99

Far Cry 5 + Far Cry New Dawn Deluxe Edition Bundle στα 9.99 το προτεινω με τα 1000 και αυτο πολυ καλα παιχνιδια και τα 2 με πολυ fun

Desperados III Digital Deluxe Edition στα 19.99

Dead Cells στα 4.99

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, VagVene είπε

Γιατι όχι το απλό Desperados ? εχει κατι παραπάνω στην Deluxe edn? θα το τιμήσω λογικά

Εχει το season pass που εχει μια καινουργια ιστορια και ειναι η ολοκληρωμενη εκδοση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koooleeek είπε

Το είχα πάρει το βασικό παιχνίδι. Τώρα που μπήκα μου λέει buy as a gift. Το έστειλα στον λογαριασμό μου και όταν πάω να κάνω redeem τον κωδικό βγάζει This item is not eligible to redeem

Το πήρα κανονικά και το εμφανίζει στο library του galaxy. Δοκίμασες από κινητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Speculoos είπε

Το πήρα κανονικά και το εμφανίζει στο library του galaxy. Δοκίμασες από κινητό;

Ναι, από κινητό android. Θα δοκιμάσω το μεσημέρι και από pc και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να τα αγοράσω όλα είναι εξαιρετικές τιμές και τα έχω τα περισσότερα wishlist για να τα έχω και στη συλλογή στο PC.Απλά φοβάμαι μη χαλάσω τα χρήματα και μετά το δώσει δωρεάν και χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο επομένως περιμένω μέχρι να τελειώσουν τα free και το λέω και σαν συμβουλή για αρκετούς. Π.χ. το origins που αναφέρατε πολύ είναι όντως σε τιμή χώμα και έχει σίγουρα 150 ώρες και συμφέρει άπειρα απλά και στη λίστα το είχαν (δε λέω ότι ισχύει η λίστα το αντίθετο μάλιστα ευσεβείς ποθοι μου φαίνονται) και το είχε δώσει η ubi και έδωσε και πρόσφατα το egs το syndicate αρα...θεωρώ αξίζει να περιμένουμε,2 καλά games σίγουρα θα δώσει...και μετά έχουμε μερικές μέρες για εξαργύρωση κουπονιού.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stafftw είπε

Εγώ θέλω να τα αγοράσω όλα είναι εξαιρετικές τιμές και τα έχω τα περισσότερα wishlist για να τα έχω και στη συλλογή στο PC.Απλά φοβάμαι μη χαλάσω τα χρήματα και μετά το δώσει δωρεάν και χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο επομένως περιμένω μέχρι να τελειώσουν τα free και το λέω και σαν συμβουλή για αρκετούς. Π.χ. το origins που αναφέρατε πολύ είναι όντως σε τιμή χώμα και έχει σίγουρα 150 ώρες και συμφέρει άπειρα απλά και στη λίστα το είχαν (δε λέω ότι ισχύει η λίστα το αντίθετο μάλιστα ευσεβείς ποθοι μου φαίνονται) και το είχε δώσει η ubi και έδωσε και πρόσφατα το egs το syndicate αρα...θεωρώ αξίζει να περιμένουμε,2 καλά games σίγουρα θα δώσει...και μετά έχουμε μερικές μέρες για εξαργύρωση κουπονιού.

Yπάρχει το partial refund. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ, αλλά το Epic Store σου επιστρέφει τη διαφορά αν το παιχνίδι πέσει σε άλλη τιμή ή μπει δωρεάν μέσα στο επόμενο διάστημα.

Περισσότερα εδώ:

https://old.reddit.com/r/EpicGamesPC/comments/glkyzp/don4t_worry_about_buying_a_game_because_it_might/

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Q-Taxys είπε

Yπάρχει το partial refund. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ, αλλά το Epic Store σου επιστρέφει τη διαφορά αν το παιχνίδι πέσει σε άλλη τιμή ή μπει δωρεάν μέσα στο επόμενο διάστημα.

Περισσότερα εδώ:

https://old.reddit.com/r/EpicGamesPC/comments/glkyzp/don4t_worry_about_buying_a_game_because_it_might/

Σοβαρα; Δεν το γνώριζα...Έχει συμβεί σε κανέναν από εδώ όμως επειδή δεν το έχω ξαναδιαβάσει, για να δούμε το δοκιμάζω με το Origins

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι. Αυτά που αγοράζουμε με λεφτά (και τα δωρεάν ίσως) πως τα παίζεις στο PS4? Υπάρχει κάποιος μαγικός τρόπος για τη βιβλιοθήκη του sp store. Δε βλέπω να σε αφήνει αν διαλέξει έκδοση. Είναι μόνο για PC πάντα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Να ρωτήσω κάτι. Αυτά που αγοράζουμε με λεφτά (και τα δωρεάν ίσως) πως τα παίζεις στο PS4? Υπάρχει κάποιος μαγικός τρόπος για τη βιβλιοθήκη του sp store. Δε βλέπω να σε αφήνει αν διαλέξει έκδοση. Είναι μόνο για PC πάντα?

Ναι ,ειναι για το store τους το οποίο ειναι διαθεσιμο μονο σε pc

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, coyote2 είπε

υπάρχει άλλος προμηθευτής που τα έχει για όλες τις πλατφόρμες? ή 

Πχ στην EPIC το fortnite είναι για όλες τις πλατφόρμες και δωρεάν.... 

τα cross platform παιχνίδια το κάνουν αυτο σε απλα παιχνίδια δεν υπαρχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...