Προς το περιεχόμενο

[Free Games] 15 Δωρεάν παιχνίδια απο την Epic Games [καθημερινή ενημέρωση με νέο σχόλιο]


koukis hlias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν δώσουν Cyberpunk, Witcher GOTY, AC Valhala Ultimate, Horizon Zero Dawn και κάνα άλλο ΑΑΑ μέχρι την Πρωτοχρονιά, για μένα τέλος η Epic.- (τέλεια και παύλα).

 

Όχι δα χρυσοί μου...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α ρε Steam που χρειάζεται σε μερικούς τσίπιδες ...Εμ τα τσίμπάτε τζάμπα , εμ σας χαλάνε και οι τίτλοι....

Επεξ/σία από stefanos_13
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stefanos_13 είπε

Α ρε Steam που χρειάζεται σε μερικούς τσίπιδες ...Εμ τα τσίμπάτε τζάμπα , εμ σας χαλάνε και οι τίτλοι....

Τι είναι το steam;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση, το Alien Isolation είναι horror? Είναι τρομακτικό, έχει jump scares ? 

Να ξέρω αν θα το βάλω γιατι horror δε παιζω (εκτός από Resident Evil για κάποιο αδιευκρίνιστο λόγο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nickk0kkav είπε

Μια ερώτηση, το Alien Isolation είναι horror? Είναι τρομακτικό, έχει jump scares ? 

Να ξέρω αν θα το βάλω γιατι horror δε παιζω (εκτός από Resident Evil για κάποιο αδιευκρίνιστο λόγο :P

Ναι ειναι horror και ναι εχει μερικα jump scares. Κυριως ομως ειναι ενα μονιμο horror με μια μορφη ζωης που σε κυνηγα και τρεχεις να κρυφτεις μεσα σε ντουλαπια, κατω απο γραφεια ή του πετας το φλογοβολο οπως στην ταινια 😁

Εγω δυσκολευτηκα σε καποια σημεια, ωστοσο μου αρεσε παρα πολυ το παιχνιδι. Ειδικα οποιος εχει δει και την πρωτη ταινια θα ξερει πανω κατω τι παιζει με την υποθεση, καθως διαδραματιζεται μεταξυ 1ης και 2ης.

Για τα DLCs, ο,τι ειναι map για το survival mode δεν αξιζει να το παρετε. Απο story ισως το crew expendable, οπου ουσιαστικα παιζεις την 1η ταινια Alien, αλλα ειναι πολυ μικρο, γυρω στα 20 λεπτα ολο. Μπορειτε βασικα να το δειτε στο youtube αντι να το παρετε.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

εχει παιξει καποιος τα dlc του alien να μας πει ποιο αξιζει? τα εχει -75%. Αν καταφέρουμε να παρουμε το παιχνιδι δηλαδη...

Αξιζει σιγουρα το Last Survivor και το Crew Expendable. Τα αλλα ειναι απλα levels σαν challenge ποσο μπορεις να επιβιωσεις. Αυτα τα 2 που εβαλα ομως αξιζουν και τα 2 αναπαριστουν αυθεντικες σκηνες απο την πρωτη ταινια Alien.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...