Προς το περιεχόμενο

SpeedBooster με 5g ταχυτητες


geogr13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια.. Ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει στην αγορα ρουτερ που να τρεχει με 5g ταχυτητες και να ειναι συμβατο με την υπηρεσια SpeedBooster της Κοσμοτε.. Συν οτι αν υπαρχει καλωδιο ethernet που να μοιραζει και να φτανει σε τετοιες ταχυτητες μιας και ολοι πλεον εχουμε μητρικη με χιλιαρα καρτα δικτυου.. Υποψην οτι μονο το download με ενδιαφερει αν μπορεσω να φτιαξω τετοιο combo μιας και μενω σε περιοχη της Αθηνας με πολυ μικρες ταυχτητες μιας και δεν προβλεπεται τουλαχιστον συντομα η Wind να αρχισει την αναβαθμιση του Α/Κ της περιοχης μου..

Επεξ/σία από geogr13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geogr13 είπε

Καλησπερα παιδια.. Ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει στην αγορα ρουτερ που να τρεχει με 5g ταχυτητες και να ειναι συμβατο με την υπηρεσια SpeedBooster της Κοσμοτε.. Συν οτι αν υπαρχει καλωδιο ethernet που να μοιραζει και να φτανει σε τετοιες ταχυτητες μιας και ολοι πλεον εχουμε μητρικη με χιλιαρα καρτα δικτυου.. Υποψην οτι μονο το download με ενδιαφερει αν μπορεσω να φτιαξω τετοιο combo μιας και μενω σε περιοχη της Αθηνας με πολυ μικρες ταυχτητες μιας και δεν προβλεπεται τουλαχιστον συντομα η Wind να αρχισει την αναβαθμιση του Α/Κ της περιοχης μου..

Στην επίσημη σελίδα Huawei θα βρεις μερικά 5G router, αν είναι συμβατά με πάροχο δεν ξέρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...