Προς το περιεχόμενο

mobisell.net


Nikospsa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχε τον νου σου γιατί στο λίγο που μιλήσαμε ήθελε μπροστά τα χρήματα και σε περίπτωση τιμολογίου δεν έκανε αποφορολόγηση....  Επίσης ψάχνοντας είδα οτι δεν έχει ούτε καν μήνα στην αγορά .....

 

 

 

Επεξ/σία από bofoure
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εγώ έχω κάνει από τις 7 Δεκεμβρίου και ισχυρίζονται ότι τα έχουν πάει στην acs τα δέματα κ μόλις αποσυμφορηθεί θα τα στείλουν.Σήμερα βλέπω ότι είναι εκτός λειτουργίας το κατάστημα για 2 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Voula85 είπε

Ναι εγώ έχω κάνει από τις 7 Δεκεμβρίου και ισχυρίζονται ότι τα έχουν πάει στην acs τα δέματα κ μόλις αποσυμφορηθεί θα τα στείλουν.Σήμερα βλέπω ότι είναι εκτός λειτουργίας το κατάστημα για 2 μέρες.

Κ εγω στην ιδια κατασταση απο τις 10 Δεκεμβρη. Ψαρωσα απο την Stripe αλλα τωρα δεν εχω ιδεα πως μπορω να κανω ακυρωση συναλλαγης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο θέμα με εσάς. Προσπαθήστε να επικοινωνήσετε με την acs στο Μαρκόπουλο που εδρεύει η εταιρία. Με έχει στην αναμονή εμένα 

26 λεπτά πριν, superstrong είπε

Κ εγω στην ιδια κατασταση απο τις 10 Δεκεμβρη. Ψαρωσα απο την Stripe αλλα τωρα δεν εχω ιδεα πως μπορω να κανω ακυρωση συναλλαγης. 

 

3 ώρες πριν, Voula85 είπε

Ναι εγώ έχω κάνει από τις 7 Δεκεμβρίου και ισχυρίζονται ότι τα έχουν πάει στην acs τα δέματα κ μόλις αποσυμφορηθεί θα τα στείλουν.Σήμερα βλέπω ότι είναι εκτός λειτουργίας το κατάστημα για 2 μέρες.

 

Μόλις τώρα, Supermario_ είπε

Αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο θέμα με εσάς. Προσπαθήστε να επικοινωνήσετε με την acs στο Μαρκόπουλο που εδρεύει η εταιρία. Με έχει στην αναμονή εμένα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Supermario_ @Voula85 H ACS που μιλησα στο Μαρκοπουλο δεν δινει στοιχεια πελατών της. Μου ειπε να ξεκινησω γραπτες διαδικασιες με τα κεντρικα αν θελω να μαθω κατι παραπανω.

 

Μια καλη αρχη ειναι να γινει αμφισβητηση συναλλαγης απο τη τραπεζα και μετα ολα τα υπολοιπα. 

Επεξ/σία από superstrong
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. 

Ακριβώς το ίδιο θέμα άνοιξα και εγώ σήμερα στο insomnia.

Παρήγγειλε ο αδερφός Μου από το κατάστημα αυτό και στην τελική του είπαν ότι επειδή δεν υπάρχει τελικά αυτό το προϊόν θα γίνει επιστροφή χρημάτων εντός τής ημέρας.

Έχουν κλείσει το site λόγο τεχνικού προβλήματος λένε.

Παντός υπήρχαν αγγελίες τους στην x.e.gr και πλέον δεν βγάζει τίποτα.

Περιμένουμε..

Εαν κάποιος έχει κάτι νεότερο παρακαλώ πολύ ας μας ενημέρωση άμεσα.

Το ίδιο θα κάνω εγώ εννοείται 

Έχει κανείς από εσάς κάποιο tracking number.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω οτι θα εχουμε κατι νεοτερο παντως. Εχει σβησει ολα τα accounts και αγγελιες απο fb, insta, vendora, car.gr, google maps. Ειναι ξεκάθαρο "κανόνι" και νομιζω καλο ειναι να επικοινωνησει ο καθενας με την τραπεζα του μπας και παρουμε φετος τα χρηματα μας πισω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Paul opc είπε

Καλησπέρα σας. 

Ακριβώς το ίδιο θέμα άνοιξα και εγώ σήμερα στο insomnia.

Παρήγγειλε ο αδερφός Μου από το κατάστημα αυτό και στην τελική του είπαν ότι επειδή δεν υπάρχει τελικά αυτό το προϊόν θα γίνει επιστροφή χρημάτων εντός τής ημέρας.

Έχουν κλείσει το site λόγο τεχνικού προβλήματος λένε.

Παντός υπήρχαν αγγελίες τους στην x.e.gr και πλέον δεν βγάζει τίποτα.

Περιμένουμε..

Εαν κάποιος έχει κάτι νεότερο παρακαλώ πολύ ας μας ενημέρωση άμεσα.

Το ίδιο θα κάνω εγώ εννοείται 

Έχει κανείς από εσάς κάποιο trackin

Παιδιά καλησπέρα! Κάντε άμεσα αμφισβήτηση συναλλαγής. Εγώ επικοινώνησα με την τράπεζα μου και θα υποβάλω φόρμα αμφισβήτησης αν και γενικά η διαδικασία παίρνει κάνα μήνα για την επιστροφή των χρημάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, ακριβώς το ίδιο θέμα έχω και εγώ, έχω παραγγείλει την προηγούμενη εβδομάδα και σήμερα περιμένα να έρθει κωδικός αποστολης από της ACS. Ξαφνικά όλα τα τηλέφωνα τους είναι κλειστά και δεν έχει έρθει τίποτα από την ACS ακόμα συν ότι γράφει πως έχουν τεχνικά προβλήματα για δύο ημέρες 

Επεξ/σία από Argyris00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Και εγω το ίδιο θεμα εχω παιδιά νομιζω την πατήσαμε, περίμενα και εγώ να στείλει σήμερα κωδικό απο acs αλλα τζίφος, site κλειστό τηλέφωνο κλειστό. 

Επικοινώνησα με τράπεζα και με ενημέρωσε οτι γενικά η αμφισβήτηση είναι μια δύσκολη διαδικασία και ίσως δεν πάρεις τα χρήματα σου ποτέ πίσω. 

Ας ελπίσουμε σε ένα θαύμα..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Argyris00 είπε

Λες να υπάρχει πιθανότητα να έχει όντως πρόβλημα και να μας ερθουν οι παραγγελίες μας?

101% δεν θα ερθει τιποτα. 
Αμφισβητηση συναλλαγης στη τραπεζα για αρχη και μετα αν εχετε ορεξη, καταγγελια στη διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος (εχει οnline φορμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...