Προς το περιεχόμενο

mobisell.net


Nikospsa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Supermario_ είπε

Που το βρήκατε το τηλέφωνο αυτό αν επιτρέπεται; εμένα με καλούσε από ένα που τελειώνει σε 111.

Μου το εδώσε ένα παιδί από εδώ μέσα, το καλεσα και το σήκωσε ο ίδιος που μιλούσαμε αυτές τις μέρες από το νούμερο που τελειώνει σε 111

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω Παντός έκανα αίτηση για αμφισβήτηση και με αυτόν Που μίλησα σήμερα ζήτησα επιστροφή χρημάτων.

Ούτος ή άλλος μου είχαν στείλει μήνυμα Το πρωί ότι λόγο αδυναμίας αποστολής δέματος  θα γίνει επιστροφή χρημάτων.

Επεξ/σία από Paul opc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Argyris00 είπε

και το σήκωσε ο ίδιος που μιλούσαμε αυτές τις μέρες

Σε τι γλώσσα μιλάγατε? γιατι απ οτι φαινεται ειναι "πακιστανικο" το τηλεφωνο αυτο. Και "εταιριες" με τετοιες πρακτικες δεν τις εμπιστευομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, WireFire είπε

Σε τι γλώσσα μιλάγατε? γιατι απ οτι φαινεται ειναι "πακιστανικο" το τηλεφωνο αυτο. Και "εταιριες" με τετοιες πρακτικες δεν τις εμπιστευομαι

Μιλάει ελληνικά και με μεγάλη ευφράδεια μάλιστα μπορείς να τον καλέσεις να δεις και μόνος σου 

5 λεπτά πριν, Paul opc είπε

Μέχρι το βράδυ μου είπε 

Αν μπορείς ενημέρωσε με αν σου γίνει επιστροφή χρημάτων..μέσω χρεωστικής πλήρωσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΗΛΠΙΖΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ...ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΗ ΜΠΑΖΑ.....

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του εστειλα μηνυμα για ακυρωση συναλλαγης και επιστροφης χρηματων και μου εστειλε mail οτι

"Το καταστημα λογω επιλυσης τεχνικων προβληματων θα παραμεινει κλειστο ως και 22/12/2020 και το τηλεφωνικο του κεντρο θα βρισκεται εκτος λειτουργιας σ αυτη την διαρκεια. To καταστημα θα ανοιξει κανονικα για τις αποστολες και τις παραδοσεις ολων των παραγγελιων απο Τεταρτη 23/12/2020"

Μιλαμε για καραμπινατη απατεωνια. Ας μη κρυβομαστε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Twitter Joined November 2020, λογαριασμος κλειστος https://twitter.com/mobisellshop

facebook, λογαριασμος κλειστος https://www.facebook.com/permalink.php?id=100711201891798

Vendora, ολες οι αγγελιες του εχουν διαγραφει. 

 

Τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια? Ενας γατος με τα λεφτα σας στην τσεπη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπε οτι δεν μπορει να δωσει κωδικό αποστολής, και οτι όλο αυτο που κανουμε εμείς στο insomnia του ριχνει πολυ λάσπη και οτι του κάνουμε ζημιά στην επιχείρηση. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.scamadviser.com/check-website/mobisell.net?__cf_chl_jschl_tk__=a643acb8b82bc24126963f051fe6c603a2aae85b-1608566749-0-AV1uoKNxgCNa6MgG5cc82z-jbByzF1nna9XDx3IDB5vxalbRYAxC2UqcvKUeloNnVcoULi6dtEgA48ewANSPEkjSfagzEISp-cL0Xyku-_jaiYXQjQEniJbFRma7oIACTMkhkOxj0GOr-yR2YPcDjCanyMTWkkOKW92G58A7-jDyZe2dWn4Xabry42OXkAqqm9NwS_zg1k1Nf2xwqVcDRjAq7_zztlVFm096ij6_O3BMD8FK1TwM2zM-X7U1JF6lg5I77CsmiAY59QvbF7mfJPuJejoYEBfH_NTAS_s3yu9gA3h1tirT_RSBhya8FfsJNCW_Ks15OUv8NYsFUHosnDK41VGEQuZMst56Gbg2S6uVjClBxAxrOHB3XsfHGKxK5A
 

Key facts 
Domain age
3 weeks
WHOIS data
hidden
Company data 
Organisation
Whois Privacy Protection Foundation
Owner
REDACTED FOR PRIVACY
Address
REDACTED FOR PRIVACY REDACTED FOR PRIVACY REDACTED FOR PRIVACY Zuid-Holland
Country
NL
Phone
REDACTED FOR PRIVACY
Website data 
Website
mobisell.net
Redirecting from website
mobisell.eu
Title
Κινητα τηλεφωνα - Smartphones | MobiSell.net
Description
???????? ?? ??? ??? smartphone ?????????? ??????????? ??? ??????? ???????????! ? ?????????? ???????? smartphones apple, samsung, huawei, xiaomi ???? ??????????? ????? ??? ??????.
Domain age
3 weeks
Website Speed
Very Fast
SSL certificate valid
valid
SSL type
Low - Domain Validated Certificates (DV SSL)
SSL issuer
Let's Encrypt
WHOIS registration date
2020-11-24
WHOIS last update date
2020-11-24
WHOIS renew date
2021-11-24
Tags
Populair Products, Brands, Industry - Shopping, Language - English
Επεξ/σία από moutsa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...