Προς το περιεχόμενο

Η CD Projekt RED δεσμεύεται να επιστρέψει χρήματα για το Cyberpunk 2077 «από την τσέπη της» αν χρειαστεί


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τόσες σελίδες συζητήσεις επί συζητήσεων για την 470, την 480, την 1660, κ.τ.λ. Το παιχνίδι είναι unoptimized του κερατά. Όλος ο κόσμος το λέει και το γράφει όπου και αν ψάξεις. 10 άτομα σε ένα forum δεν είναι δείγμα αν τρέχει καλά ή όχι. Σε μερικούς μπορεί να τρέχει καλύτερα, σε άλλους πάλι με παρόμοιο σύστημα μπορεί να σέρνεται. Ας περιμένουμε 2-3 μήνες να διορθώσουν κάποια πράγματα και το ξανασυζητάμε. Πάντως εγώ θέλω να είμαι αισιόδοξος και στο τέλος να δούμε ένα game όπως μας είχαν υποσχεθεί, διορθωμένο από τα bugs και με περιεχόμενο αντίστοιχο των υποσχέσεών τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Herald said:

 Nαι, στα υπόλοιπα games. Στο συγκεκριμένο game δεν ξέρουμε πως αποδίδει η nvidia σε σχέση με την AMD, άρα εφόσον η μία είναι στα rec και η άλλη στα minimum...Ουσιαστικά όπως λες και μόνος σου η κάρτα γραφικών σου απέχει 13% από τα minimum. Ε πόσο καλά θες να παίζει το game?

Δεν είπαμε νομίζω. 10900k και 3090

Με ultra quality βγάζει 24 η 470. Ο φίλος με την 480 σε low λέει βγάζει 25. Ε δεν γίνεται, κάτι άλλο δεν πάει καλά στο σύστημα του

Και η 1060 απέχει 15%+6%. Πόσο καλύτερα από την 480 θα τρέχει ώστε να είναι Recommended και μάλιστα για High ρυθμίσεις; Κάτι δεν κολλάει...

Για την απόδοση του game ακούω ακραία πράγματα. Προφανώς υπάρχει inconsistent συμπεριφορά ασχέτως hardware σε πολλές περιπτώσεις.

Επεξ/σία από DrFreeman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...