Προς το περιεχόμενο

Ελλάδα: Μειώθηκε η χρήση παράνομου online περιεχομένου


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, aypnia είπε

Με έβαλες σε σκέψεις και κοίταξα κάποια πράγματα.
Όντως έχεις δίκιο ότι το πλαφόν δεν περιορίζεται μονο στο ευρώ.
Έχουμε να κάνουμε με γενικό πλαφόν σε όλο το κόσμο. Κακώς πίστευα ότι έχει να κάνει με το ευρώ.
Είναι απλά η χάλια πολιτική του Netflix. Είδα τις τιμές του βασικού σε όλες τις χώρες.
Οι άνθρωποι δεν είναι στα καλά τους.

Germany        $8.79
Canada    $6.97
vs
Antigua and Barbuda    $8.99
Bosnia and Herzegovina    $8.79
Botswana    $7.99
Cameroon    $7.99

 

12 ώρες πριν, ikar6 είπε

Δεν ξέρω τι κάνετε αλλά προσωπικά και το Netflix που πληρώνω, τσάμπα το πληρώνω γιατί δεν προλαβαίνω να δω. Το αφήνω όμως γιατί έχω βάλει πάνω άλλα 4 άτομα από την οικογένεια και δε θέλω να τους το "κόψω" :)

Ακριβώς! Έχει 2 σειρές το Amazon που τις παρακολουθώ. Ε, γράφομαι για έναν μήνα όταν βγάζουν νέα σεζόν, τις βλέπω και ξεγράφομαι. Δεν είναι Cosmote TV να πρέπει να κάνω ετήσια συμβόλαια κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Απλά υποκρίνεσαι.Αν δεν είχες την οικονομική δυνατότητα, μια χαρά θα "κατέβαζες".Ούτε λίγες ημέρες χωρίς σύνδεση internet δεν θα άντεχες, διότι είναι απαραίτητη.

Σήμερα την έχεις την οικονομική δυνατότητα, κάποια στιγμή όμως ίσως όχι.

Επειδή δεν με ξέρετε θα σας ενημερώσω πως δεν την έχω την οικονομική δυνατότητα. Πληρώνω εισφορές και ενοίκιο λογαριασμούς. Σκέφτομαι σοβαρά να κόψω το cosmote tv κάποια στιγμή. Κοιτάω να περικόψω. Σε δεύτερη φάση θα κόψω το Netflix αν δω ότι δεν βγαίνω και θα μειώσω και την ταχύτητα του Ίντερνετ. Δεν είναι δικαιολογία να κλέβω. Όταν ιδιωτεύεις και σε φεσώνουν κάποιοι σου κακοφαίνεται να φεσώσεις και εσύ. Αυτό που μου κάνουν κάποιοι κοιτάω να μην το κάνω και εγώ.

Από εκεί και πέρα για την οικονομική δυνατότητα των άλλων δεν ξέρω. Δεν θα σχολιάσω. Θα σχολιάσω τη δικιά μου οικονομική δυνατότητα. Ούτε ακριβό αμάξι έχω, ούτε φανταχτερές διακοπές πάω αφού δεν έχω την δυνατότητα, ούτε εξόδους κάνω σα να τελειώνει ο κόσμος  και το μόνο που κοιτάω είναι να είμαι εντάξει στις υποχρεώσεις μου και να αποταμιεύω για τις δύσκολες στιγμές.

Επεξ/σία από tilaverboy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://itechnews.gr/2021/01/oi-peirates-tis-cosmote-tv-nova-kai-ton/

Ανησυχούν στη nova και τον ΟΤΕ. 

Καμία μείωση τιμής θα κάνουν για το ανύπαρκτο πρόγραμμα? 

Εκτός και θέλουν να μείνουν να πουλάνε σουβλάκια και ασφάλειες 

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...