Προς το περιεχόμενο

Οικονομικό Cabrio αμάξι!


JiovanniGeorgeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Klausx είπε

ΠΟΣΟ πιο φτηνά ανταλλακτικά θες; https://www.car.gr/34799840-mg-tf-1600cc

ΌΣΟ κάνει ένας καθρέφτης από ένα καινούριο Nissan παίρνεις ολόκληρο αυτοκίνητο για ανταλλακτικά.

Δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε, είπες για MG και σου λέω έχουν κοινά ανταλλακτικά, MG δεν είναι μόνο το MGF/TF υπάρχουν και άλλα που δεν έχουν έρθει Ελλάδα.

Εγω οταν λεω ανταλλακτικα δεν λεω ξεσκισμενα, λεω καινουργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 142
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μετα απο 1 μηνα και δεκα σελιδες στο ινσομνια ο αλλος ακομα το "ψηριζει" λες και θα κανει την αγορα της ζωης του.

 

Πηγαινε βρε ανθρωπε να παρεις ενα αυτοκινητο να κανεις τη δουλεια σου και να γουσταρεις γιατι σε βλεπω να εισαι στο 2028 και να ψαχνεις για ταξακι ή να αναναιωνεις τη μηνιαια καρτα ΟΑΣΑ

Επεξ/σία από vamvakoolas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκτώ ημερολογιακά έτη θα είμαι εδώ, ή μέχρι να αποδειχθεί πως ΔΕΝ είναι η αγορά της ζωής μου αυτό το Cabrio.

 

Μέχρι στιγμής νομίζω πως ανακάλυψα τη φωτιά Κύριοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα, είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση με το φίλο, ψάχνω δλδ για κάποιο roadster, ιδανικά με αυτόματο κιβώτιο. Χρήση περιστασιακή, καμία βόλτα, κάνα ταξιδάκι κλπ... Έχω καταλήξει στο tigra, και έχω βρει αυτήν την αγγελία: https://www.car.gr/classifieds/cars/view/33515964-opel-tigra Αξίζει το ποσό και ας έχει κλείσει 15 χρόνια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

17 χρονων με περιπου 6000χλμ τον χρόνο δεν υπαρχει! θα πρεπει να αναρωτηθεις γιατι μονο τοσα; μηπως περασε πολυ καιρο σε συνεργείο.

Επεξ/σία από Dinos1973
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Dinos1973 είπε

17 χρονων με περιπου 6000χλμ τον χρόνο δεν υπαρχει! θα πρεπει να αναρωτηθεις γιατι μονο τοσα; μηπως περασε πολυ καιρο σε συνεργείο.

Δεν μπορώ να ξέρω, αλλά δε μου φαίνεται παράλογο να ισχύουν, μιας και η φύση του αυτοκινήτου είναι να χρησιμοποιείται για εκδρομές κλπ και όχι σαν καθημερινό αυτοκίνητο πόλης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, PS1563 είπε

Δεν μπορώ να ξέρω, αλλά δε μου φαίνεται παράλογο να ισχύουν, μιας και η φύση του αυτοκινήτου είναι να χρησιμοποιείται για εκδρομές κλπ και όχι σαν καθημερινό αυτοκίνητο πόλης. 

Εγώ το ανέλαβα στα 250k και σε μερικά έτη θα σας πω εμπειρίες καθημερινής χρήσης, στη πόλη.. αλλά και ταξίδια φυσικά.

 

Εγώ πριν αγόραζα ένα MG, θα το πήγαινα στον VOSSOS DIONISIS και στα αδέρφια ΣΩΦΡΑΣ στα Καμίνια κοντά. Δεν γίνεται να τους ξεφύγει κάτι, και τα 2 ταμπλό έμπειρα και φιλότιμα, συστημένα! Ο VOSSOS φημίζεται πως έχει δει περισσότερα πάνω στα MG αποκλειστικά.

Με 40€ ξέρεις με σιγουριά τι αγοράζεις (νταξ, εμένα που μου έκατσε καταλύτης δε ξέρω αν θα τον έπιαναν.. αλλά πιο σημαντικό το σασί και η μηχανή ή τέτοιες λεπτομέρειες που αλλάζουν μετά από χλμ..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...