Προς το περιεχόμενο

Γινεται να λειτουργησει ενα gaming tower χωρις thermal paste?


KonstileKonstile

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, benign είπε

 

Οχι παιδια,δεν υπηρχε προβλημα.Ανεβαινε εκει,σταδιακα,δεν χτυπησε 80αρι με το που τον ξεκινησα.

Μετα το εκλεισα,εβαλα παστα,μια μετριας ποιοτητας και ηταν σταθερος στους 32-35 βαθμους.

Το Perkele δεν ειναι η πιο διαδεδομενη Φινλανδικη βρισια?(Δεν πιστευω να υπαρχει και τοποθεσια ? :) )

Υπαρχει το Pirkkala με το οποιο ηθελα να κανω λογοπαιγνιο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

56 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Εγώ όταν δοκιμάζω 775 επεξεργαστές για απλή χρήση τους βάζω χωρίς πάστα με τη χάλκινη ψύκτρα και είμαι μαξ 65 βαθμοί. Αν η μητρική έχει πετσικάρει τότε πάει 75+ και βάζω οδοντόπαστα (για εκείνη τη μέρα μόνο, μετά καθάρισμα).

Και τα κόλλυβα, εξαιρετική πάστα είναι. Αφού έτσι κι αλλιώς θα τον θάψεις τον επεξεργαστή, ας είσαι τουλάχιστον τελετουργικά έτοιμος.

2 ώρες πριν, Loinen είπε

Το μηχανημα που εχω τον επεξεργαστη χωρις παστα ειναι ενας Σελερον.  Το προβλημα σου το αντιμετωπισα ουκ ολιγες φορες, και ο υπαιτιος ηταν η κακη τοποθετηση ψυχτρας/ στραβη μητρικη. 

Ξέρω μια πολύ καλή πάστα. Λίγο χαμένη στη μετάφραση, αλλά καλή πάστα. Περίπου όσο και η πασταφλόρα. Είναι η λεγόμενη "μέλι-μακαρόνια".


Ep7nEOuXYAYLHiA.jpg.b3e9bde405045d695d9e268fa7ab1143.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν καλυτερα υλικά στο σπιτι απο το γρασσο μέχρι την βαζελινη η μια κρέμα παραφίνης μια σταγόνα θες αλλα οχι διαβρωτικό με την οδοντόπαστα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, benign είπε

Μπορεις να πας μεχρι μια ωρα μετα το ραντεβου μετα πεφτει προστιμο.

 

Πρόστημο πέφτει απ΄το Πλαίσιο? Αν δεν το πληρώσω πάει στην εφορία όπως 7 κλήσεις από την δημοτική αστυνομία στο λιμάνι της Ραφήνας που είχα φάει κάθε μέρα και από μία το 2009 για διακοπές Μύκονο? :P :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, benign είπε

 

Οχι παιδια,δεν υπηρχε προβλημα.Ανεβαινε εκει,σταδιακα,δεν χτυπησε 80αρι με το που τον ξεκινησα.

Μετα το εκλεισα,εβαλα παστα,μια μετριας ποιοτητας και ηταν σταθερος στους 32-35 βαθμους.

Το Perkele δεν ειναι η πιο διαδεδομενη Φινλανδικη βρισια?(Δεν πιστευω να υπαρχει και τοποθεσια ? :) )

my summer car enthusiast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δεν έχω πάστα βάζω ένα μελομακάρονο απλά βγάζω το καρύδι.

Τουλάχιστον παράγγειλες καμιά  Prolimatech Pk-2 Nano ?   ή πήρες ότι βρήκες μπροστά σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2020 στις 7:25 ΠΜ, Loinen είπε

 Λιγη που περισσεψε αν θελεις στην δινω και μενω θεσσαλονικη

 

Στις 24/12/2020 στις 7:41 ΠΜ, Neo106 είπε

@KonstileKonstileΑν κινηθεις ανατολικα για καποιο λογο, στειλε μου μυνημα να σου δωσω εγω λιγη παστα.

Αν δεν σας κανει κοπο ενδιαφερομαι. Μπορω και να πληρώσω αν ειναι απαραίτητο :) Μπορει ενας απο εσας να κατεβει κέντρο γιατι δεν εχω μεταφορικό? Θα αναλαβω τις βενζινες και λοιπα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...