Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eγω που δεν ειμαι team principal ουτε μετοχος, γουσταρω να βλεπω (και να ακουω) Kimi, κυριοι!

Αν ημουν, θα επαιρνα Μαξ και Λιουις στην ιδια ομαδα και καθε φορα που θα ακουγα στο team radio τον Λιουις να κλαιγεται οτι δεν εχουν γομα τα λαστιχα του ή δεν εχει δυναμη το μοτερ, θα επαιρνα τηλεφωνο τον Στάινερ να δωσει εντολη σε Μαζεσπιν να πεσει πανω του!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2021 F1 race calendar updated, as Turkey drops off and extra Austria race added | Formula 1®

Άκυρο στη Κωνσταντινούπολη λόγω περιορισμών στις μετακινήσεις. Διπλή Αυστρία αντί αυτού.

Ωρέ βάλτε ένα Mugello ή έστω διαφορετική χάραξη στο 2ο gp Αυστρίας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αρα το ενα safety car ειναι φραγμενο και το δυο safety car η και περισσοτερα ειναι στο 1.10

Επεξ/σία από ghostrider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ~mxls~ είπε

Ο Μάζεπιν θα τρέξει στο Μονακό.

Αυτό.

Στο τελος του αγωνα 

"Με περιόριζε ο χωρος της πιστας για να τρέξω όπως ηθελα"

😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 ειδησεις απ τα indycar.

το εκανε το θαυματακι του ο γαλλος και δεν εχει κλεισει τα 5gp στην αλλη πλευρα του ατλαντικου

Επεξ/σία από ghostrider
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

McLaren to run one-off livery for Monaco Grand Prix, using iconic Gulf colour scheme | Formula 1®

Η McLaren θα κατεβάσει ειδικό livery για το Monaco!

mclaren.jpg.05c08b318d56789c90b8c82919bd4f33.jpg

 

Η ομάδα με τα ομορφότερα σχέδια, διαχρονικά.

Κάποτε την κόντραρε η Jordan, πλέον η Red Bull.

Γούστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνεχεια ειδησεων απο τα indycar. ο φλεγομενος γαλλος μετα την pole πηρε και την 2η θεση στον αγωνα τον οποιο οδηγησε για πανω απο τους μισους γυρους. εχασε για 5 δευτερολεπτα την πρωτια κυριως γιατι απο οσο ειδα ειχε αργα pitstop αλλα και γιατι βρηκε κινηση. εντομεταξυ απο τα in car πλανα φαινετε ποσο πιο πολυ θελουν τη συμμετοχη του οδηγου τα μονοθεσια indycar απο αυτα της f1.

αα και στην αρχικη rolling start αλλα και στο restart εσκισε κρατωντας καθαρα την πρωτη θεση. :)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που αναρωτιεμαι εγω ειναι το εξης: 

Είναι οντως τοσο καλυτεροι οι οδηγοι της F1? Πως γινεται ενας Grosjean που η F1 τον εδιωξε να ειναι τοσο καλος σε ενα αλλο μηχανοκινητο σπορ? Και αυτος ειναι απλα το τελευταιο παραδειγμα. Και ο Αλονσο ειναι ενα αλλο προσφατο και πολλοι ακομα παλιοτερα...

Δυστηχως δεν παρακολουθω αλλο μηχανοκινητο σπορ για αυτο δεν εχω σοβαρη αποψη αλλα θα ηθελα καποιος αν μπορει να μου απαντηση στο παρπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...