Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, greenfan20 είπε

@~mxls~ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ. ΗΓΕΤΗΣ. ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ.

 

Untitled.png

Περα απο την πλακα, με τοσο κακο τον BOT δεν βλεπω πως θα χασουν το κατασκευαστων στην RB 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

Περα απο την πλακα, με τοσο κακο τον BOT δεν βλεπω πως θα χασουν το κατασκευαστων στην RB 

Έχει πολύ ακόμα. Το σημαντικό είναι ότι επιτέλους βλέπουμε πρωτάθλημα μετά από χρόνια. Θέλω να το πάρει η Red Bull και μεροληπτώ πολλές φορές όπως και σήμερα, αλλά χαίρομαι πιο πολύ που έχουμε πρωτάθλημα κανονικό. Qualy με 2-3 ομάδες να παλεύουν σοβαρά για την πολ και αγώνα όπου οι δύο πρωτοπόροι μονομαχούν συνεχώς μεταξύ τους εντός πίστας, όπως έγραψε και ο @haHa.

Τώρα για τον Μπόττας καλά είναι αυτά τα χαριτωμένα που λέει η Μερκ ότι δεν αλλάζουμε οδηγούς μεσούσης της σεζόν, αλλά σήμερα μιλάμε για αστεία οδήγηση. Και το χει ξανακάνει αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, greenfan20 είπε

Έχει πολύ ακόμα. Το σημαντικό είναι ότι επιτέλους βλέπουμε πρωτάθλημα μετά από χρόνια. Θέλω να το πάρει η Red Bull και μεροληπτώ πολλές φορές όπως και σήμερα, αλλά χαίρομαι πιο πολύ που έχουμε πρωτάθλημα κανονικό. Qualy με 2-3 ομάδες να παλεύουν σοβαρά για την πολ και αγώνα όπου οι δύο πρωτοπόροι μονομαχούν συνεχώς μεταξύ τους εντός πίστας, όπως έγραψε και ο @haHa.

Τώρα για τον Μπόττας καλά είναι αυτά τα χαριτωμένα που λέει η Μερκ ότι δεν αλλάζουμε οδηγούς μεσούσης της σεζόν, αλλά σήμερα μιλάμε για αστεία οδήγηση. Και το χει ξανακάνει αυτο.

Αφού τον έχουν χεσμένο και από μεριά Merc, τι να κάνει; Σιγά μην κάτσει να προσπαθεί για μία ομάδα που δεν τον θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, greenfan20 είπε

Συγνώμη, δεν μπορείτε να κάνετε άλλα reaction για σήμερα.

Μας κατέστρεψες Λιούις.

κ εγω εδω και ωρα xD 

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

  

4 ώρες πριν, Dinos_12345 είπε

 

 

343908012_ohwell.png.7c0a59fdb5b88b037d55145589784b37.png

Χάλια ποιότητα και 0 προσπάθεια (με paint 3D), αλλά αυτό το meme μου ήρθε στο μυαλό μετά. :P
Edit: Έπρεπε να βάλω αλλιώς τις φάτσες και την σημαία, αλλά whatever. Fail meme is fail. :P Βαριέμαι να το φτιάξω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GhostRiderLSOV είπε

  

 

343908012_ohwell.png.7c0a59fdb5b88b037d55145589784b37.png

Χάλια ποιότητα και 0 προσπάθεια, αλλά αυτό το meme μου ήρθε στο μυαλό μετά. :P

Εσένα και του μισού twitter. Έχω κλάψει πραγματικά, τόσα πολλά γαμάτα memes. Δε μπορώ να σου κάνω react :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, greenfan20 είπε

Τώρα για τον Μπόττας καλά είναι αυτά τα χαριτωμένα που λέει η Μερκ ότι δεν αλλάζουμε οδηγούς μεσούσης της σεζόν, αλλά σήμερα μιλάμε για αστεία οδήγηση. Και το χει ξανακάνει αυτο.

Οταν βαζεις διαφορετικη πτερυγα και στρατηγικη στα 2 μονοθεσια σου σε αυτη την πιστα το μονο που κατορθωνεις ειναι να εχεις το ενα στην λαθος στρατηγική. H merc αποφασισε για σημερα να βοηθησει τον κοτσιδα. του εδωσε πτερυγα του εδωσε tow για pole (ασχετα που η μουσιτσα  ο εκλερακης πηρε tow και απο τις 2 merc). σε αγωνα φαινοταν πως οι RB ηταν το ταχυτερο μονοθεσιο και πως στον Bottas με την high downforce  κανανε εγκλημα. Οτι κερδιζε στα στροφιλικια μολις βγαινανε στην ευθεια τσουπ τον καταπιναν. Ο Bottas θα μεινει λοιπον ολη τη σαιζον γιατι κανει οτι του λενε (γιαυτο και τον θελει και κοτσιδας συνοδηγο αν θυμαστε). Αν ο sir κατσει και του χρονου θα μεινει και ο bottas στην merc. Αν φυγει ο sir ... ουτε μερα δεν θα μεινει .. θα πει ωραια ηταν η F1 και φευγω να δω λιγο χιονακι που μου ελειψε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ghostrider είπε

Οταν βαζεις διαφορετικη πτερυγα και στρατηγικη στα 2 μονοθεσια σου σε αυτη την πιστα το μονο που κατορθωνεις ειναι να εχεις το ενα στην λαθος στρατηγική. H merc αποφασισε για σημερα να βοηθησει τον κοτσιδα. του εδωσε πτερυγα του εδωσε tow για pole (ασχετα που η μουσιτσα  ο εκλερακης πηρε tow και απο τις 2 merc). σε αγωνα φαινοταν πως οι RB ηταν το ταχυτερο μονοθεσιο και πως στον Bottas με την high downforce  κανανε εγκλημα. Οτι κερδιζε στα στροφιλικια μολις βγαινανε στην ευθεια τσουπ τον καταπιναν. Ο Bottas θα μεινει λοιπον ολη τη σαιζον γιατι κανει οτι του λενε (γιαυτο και τον θελει και κοτσιδας συνοδηγο αν θυμαστε). Αν ο sir κατσει και του χρονου θα μεινει και ο bottas στην merc. Αν φυγει ο sir ... ουτε μερα δεν θα μεινει .. θα πει ωραια ηταν η F1 και φευγω να δω λιγο χιονακι που μου ελειψε

Νομίζω θα χώσουν λίγο Russel μέσα για την αλλαγή. Και ο Russel θα κάνει ότι του λένε γιατί θέλει πολύ την θέση στην Merc και έχουν και ελπίδα να κάνει κάτι. Το θέμα είναι να πάρει το πρωτάθλημα η RBR, να φύγει ο κοτσίδας και να πάει σε πιο αργή ομάδα μπας και δούμε Verstappen era

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...