Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άντε για πάμε λίγο!! Περίμενα πως και πως μιας και είναι το μόνο αθλητικό γεγονός που παρακολουθώ ανελλιπώς (ούτε τους Πασχαλινούς αγώνες δεν έχω χάσει :P). Και για να μην ξεχνιόμαστε Forza Ferrari!!! Grande Macchina !!!!!!!!!

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εμένα αυτό που με ανησυχεί είναι ότι παίζει να μαμάνε τον Τσέκο σε βάρος του Μαξ, ειδικά αν είναι κοντά σε χρόνους. Και τον συμπαθώ πολύ σαν οδηγό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Εμένα αυτό που με ανησυχεί είναι ότι παίζει να μαμάνε τον Τσέκο σε βάρος του Μαξ, ειδικά αν είναι κοντά σε χρόνους. Και τον συμπαθώ πολύ σαν οδηγό..

υποτιθεται αλλαζαν οδηγους σαν τα πουκαμισα για να βρουν εναν κοντα στον Max και που θα φερνει βαθμους στο κατασκευαστων....Αν ηταν οπως λες ας κραταγαν τον Albon ή τον Gasly 

 

 

Ποσο γουσταρω το 1-3 των McLaren, μακαρι να ειναι τοσο ανταγωνιστικα και στον αγωνα! Βεβαια μετα θα σκεφτομαι ποσο κριμα που εφυγε ο Sainz...αλλα δεν μπορεις να τα χεις ολα

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ποσο γουσταρω το 1-3 των McLaren, μακαρι να ειναι τοσο ανταγωνιστικα και στον αγωνα! Βεβαια μετα θα σκεφτομαι ποσο κριμα που εφυγε ο Sainz...αλλα δεν μπορεις να τα χεις ολα

Περίμενε το Fp2 που θα είναι σε race simulation. Εγω πολύ χαίρομαι για τημ Mclrn φέτος. Γενικά θέλω να δω ενα πρωτάθλημα δράμα, να κριθεί στους τελευταίους αγωνες και όχι από το mid season.

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vaggos88 είπε

Περίμενε το Fp2 που θα είναι σε race simulation. Εγω πολύ χαίρομαι για τημ Mclrn φέτος. Γενικά θέλω να δω ενα πρωτάθλημα δράμα, να κριθεί στους τελευταίους αγωνες και όχι από το mid season.

Βλεπω και τα Ferrari δυνατα...για να δουμε τι θα δουμε. Μακαρι να εχουμε 10 διαφορετικους νικητες σε 10 GP...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Βλεπω και τα Ferrari δυνατα...για να δουμε τι θα δουμε. Μακαρι να εχουμε 10 διαφορετικους νικητες σε 10 GP...

Και εγώ αυτό λέω 5 GP ο Norris, 5 ο Ricciardo. Μην τα πάρει ολα ο Ricciardo είναι κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αράξτε. Ποιος τα μαμάει τα practice; Την Κυριακή θα δούμε και αν. Δεν βγάζεις συμπέρασμα από ένα GP. Να περάσουν 3-4 και βλέπουμε πως θα είναι οι ομάδες..

12 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Βλεπω και τα Ferrari δυνατα...για να δουμε τι θα δουμε. Μακαρι να εχουμε 10 διαφορετικους νικητες σε 10 GP...

Εμένα δεν με πειράζει να έχουμε και έναν νικητή σε 10 GP αρκεί να είναι η Ferrari :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ποσο γουσταρω το 1-3 των McLaren, μακαρι να ειναι τοσο ανταγωνιστικα και στον αγωνα! Βεβαια μετα θα σκεφτομαι ποσο κριμα που εφυγε ο Sainz...αλλα δεν μπορεις να τα χεις ολα

Η McLaren έπρεπε να κατεβαίνει με 3 μονοθέσια φέτος!  :D

make it so patrick stewart GIF

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προβλεπω μαχη Μερσεντας - RBR και λιγο πιο πισω η Aston Martin του... μπούκλα ( = Seb ) να παλευει με τη McLaren του Ντανι του Ρικ!
Προβλεψη πρωταθλητη: εννοειται για αλλη μια χρονια ο Κιμι! <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...