Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Μόνο στην ερτ και τον οτε μπορείς να το δεις αυτό?

Υπάρχει τρόπος να το δεις κάπου αλλού με διαφορετικό point of view? Ας πούμε μέσα από τα μάτια του οδηγού ή κάτι τέτοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
1 λεπτό πριν, aizensama24 είπε

Μόνο στην ερτ και τον οτε μπορείς να το δεις αυτό?

Υπάρχει τρόπος να το δεις κάπου αλλού με διαφορετικό point of view? Ας πούμε μέσα από τα μάτια του οδηγού ή κάτι τέτοιο?

f1 tv αν πληρωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Spect~ είπε

f1 tv αν πληρωσεις

Οι ομάδες/αθλητές που διαγωνίζονται δεν έχουν δική τους σελίδα/tv με συνδρομή?

Η f1 tv τι διαφορά έχει στη παρουσίαση? τι οφέλη? 

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι ωραία έκπληξη η Mclaren? Έχω την εντύπωση ότι έχει μπει στο παιχνίδι για όλα.. Μα για όλα.. Τεράστιο step μπροστά η Ferrari. Την alpine δεν την βλέπω καθόλου καλά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kοιταξτε, για να μην κλαιγεται ο Λιουις οτι το αμαξι δεν ειναι καλο-γλιστραει κτλ, οντως δεν ειναι ολα ροδινα για τη Μερσεντα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα με "Undrivable car" είναι 2 και 3 χιλιοστά πιο αργοί και στο 1:31 τι θα γίνει οταν θα γίνει drivable δηλαδή; Εγώ απο αυτόν τον αγώνα δεν περιμένω να κρίνω δυναμική, γιατι και πέρσι εδώ στην κυριαρχία της Merc, η πίστα ταιριαξε πολύ περισσότερο στην Redbull. Θα φανεί στο πολύ σύντομο μέλλον πόσα προβλήματα έχει πραγματικά η Mercedes, αλλα έχω την εντυπωση οτι ακόμα και τώρα έχουν το 1/20 απο τα προβλήματα που θέλουν να πιστεύουμε οτι έχουν.  Απλά φαίνεται πως έχει κλείσει η ψαλιδα. Το πόσο θα το δούμε.

Mclaren/Ferrari/Alfa Tauri/Aston Martin φαίνεται πως είναι πολύ κοντά μεταξύ τους, και η Haas φέτος πάει για τη συμμετοχή.

Ολα αυτά ειναι αέρας βέβαια, γιατι δεν έχουμε δεί ουτε καν ένα Qualify, ούτε το πρώτο. Θα δούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, eri77 είπε

Την alpine δεν την βλέπω καθόλου καλά 

Μακάρι να μην τη βλέπουμε γιατί είναι και κακάσχημα τα μονοθέσια της με αυτήν την καμπούρα εκεί πίσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, papp0us είπε

Αμα με "Undrivable car" είναι 2 και 3 χιλιοστά πιο αργοί και στο 1:31 τι θα γίνει οταν θα γίνει drivable δηλαδή; Εγώ απο αυτόν τον αγώνα δεν περιμένω να κρίνω δυναμική, γιατι και πέρσι εδώ στην κυριαρχία της Merc, η πίστα ταιριαξε πολύ περισσότερο στην Redbull. 

Τι εννοείς ταίριαζε στην Red Bull?? Αν δεν κάνω λάθος τα Mercedes έκαναν 1-2 στο Q3. Αν και αν ήταν μπροστά η Red Bull θα είχε μία λογική πέρσι... Διότι έφεραν αναβαθμίσεις μέχρι στο τέλος, ταυτόχρονα η Mercedes ήταν στάσιμη πολύ καιρό. Κατά εμένα η. Mercedes κάποιο πρόβλημα το έχει. Είμαι βέβαιος όμως ότι θα το λύσουν. Το πότε και αν θα προχωρήσει η Red Bull, αυτό είναι να το δούμε στην πορεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...