Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, liakjim είπε

Max είσαι οδηγάρα. Φαίνονται σιγά σιγά οι δυναμικές. Ο τσουνόντα τι έπαθε;

Ρίσκαρε και δεν του βγήκε με τα medium.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από το χάλι που είδαμε πέρυσι φέτος έδειξε αυτό το 3ημερο ενθαρρυντικά στοιχεία , ας δούμε και αύριο τον αγώνα, έχουμε δρόμο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Diinekis21 είπε

Ναι ρε Μάξαρε!

Δεν το συμπαθώ το τσογλάνι,αλλά είναι οδηγάρα , εγώ υποστηρίζω φερράρι αλλά με νοιάζει να υπάρχει ενδιαφέρον,μακάρι φέτος να τους κοντράρει στα ίσα και να το σηκώσει κιόλας.

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Diinekis21 είπε

Ευτυχώς που στην RB θα έχουν 2 οδηγούς φέτος!

Καλά ξεκίνησε αυτό...

ειναι καλος ο perez.ρίσκαραν και εχασαν επειδη ηθελαν να περάσουν q3 με λαστιχα medium.αν δεν κανω λαθοσ verstappen περασε για 0,3 sec..βεβαια εχει ευθυνη perez αλλά και RED BULL

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σεζόν φαίνεται πως θα έχει ενδιαφέρον φετος πολυ ευχάριστη έκπληξη η Ferrari για να δούμε τι θα κάνουν φετος.

Πάντως ο σχολιασμός από cosmote TV μπορω να πω πως μου άρεσε καμια σχέση με το έκτρωμα της ερτ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλά!

52 λεπτά πριν, Virus200 είπε

Η σεζόν φαίνεται πως θα έχει ενδιαφέρον φετος πολυ ευχάριστη έκπληξη η Ferrari για να δούμε τι θα κάνουν φετος.

Πάντως ο σχολιασμός από cosmote TV μπορω να πω πως μου άρεσε καμια σχέση με το έκτρωμα της ερτ. 

Στις συνεντεύξεις αλλά έλεγαν οι οδηγοί άλλα μετέφραζαν οι εκφωνητές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όλους τους τιφοζους τής Ferrari... Αυτό πού φοβούνται στο maranello είναι ότι η Ferrari έχει θέμα στο ρυθμό αγώνας επειδή τρώει εύκολα τα λάστιχα.. Οπότε ας κρατήσουμε τήν πήχη χαμηλά. Εννοείται είμαι ο πρώτος που θα ήθελα να μην ήταν αλήθεια αυτό και να βρούνε σύντομα μία λύση 

 

saoZWRrokstTdKxGHw7LTMOU333SL46wO9urvU55qqkA.jpg.b37414cca05349e7c512c3c5738b9aeb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...