Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, Gulik είπε

Για αντίστοιχο συμβάν ο Schumacher πάνω στον τότε άμεσο αντίπαλο για το πρωτάθλημα Villeneuve, έφαγε DISQUALIFICATION από ολόκληρο το πρωτάθλημα, από ολόκληρη τη σεζόν.

Αυτο καλο ειναι να μενουν! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

Τους νοιαζει πολυ η γνωμη του Insomnia η και του κοσμου ολοκληρου...λεφτα παιρνουν και τα παιρνουν οπως μπορουν στα ορια των κανονισμων. Οπως κανουν ολοι οπως και οποτε μπορουν. 

συνεχιζεις να θεωρεις οτι το εκανε επιτηδες...τουλαχιστον κουταμαρα σου. Καταλαβαινω την εμπαθεια αλλα μην λεμε οτι θελουμε. Και αυτος ρισκαρε να βγει εξισου στις μπαριερες ή να βγει εκτος αγωνα γενικοτερα. Λες να το ηθελε? Μην λεμε οτι θελουμε παιδια οσο οπαδοι και αν ειμαστε.

 

Πήρε ποινή, χάδι μεν, ποινή δε... Τί να συζητήσουμε ξανά, ότι ήταν "καθαρό"... Σοβαρολογούμε τώρα...

 

Δεν είναι μόνο η εντύπωση που αφήνει στο τάδε insomnia, ρίξε μια ματιά στα μεγάλα site, είδα τίτλους "πέταξε έξω τον Max και κέρδισε" από γνωστό motorsport site πριν λίγο, ρίξε μια ματιά σε σχόλια κι αντιδράσεις στη σελίδα της F1 στο Facebook με τα τόσα εκατομμύρια ακόλουθους... Το ρεζίλεμα είναι απίστευτο και συνεχώς μεγαλώνει με τέτοιες "νίκες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αλλάξτε το όνομα από Formula 1 2021 σε Hate Hamilton, τα είχε  υπολογίσει όλα ο Άγγλος, θα του μπω εσωτερική, θα τον χτυπήσω , θα τον στείλω νοσοκομείο, θα έχουμε red flag, το μονοθέσιο μου δεν θα πάθει τίποτα, θα έχω ποινή 10 δευτερόλεπτα και θα βγω πρώτος.... Το μόνο που δεν υπολόγισε ότι θα του τα έχωναν στο insomnia γιατί βγήκε εκτός ο Max ( ο καθαρός Max) και γιατί τολμά και πανηγυρίζει επειδή βγήκε πρώτος....εάν είναι δυνατόν να πανηγυρίζει....

Επεξ/σία από dafnoula13
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Gulik είπε

Δεν είναι μόνο η εντύπωση που αφήνει στο τάδε insomnia, ρίξε μια ματιά στα μεγάλα site, είδα τίτλους "πέταξε έξω τον Max και κέρδισε" από γνωστό motorsport site πριν λίγο, ρίξε μια ματιά σε σχόλια κι αντιδράσεις στη σελίδα της F1 στο Facebook με τα τόσα εκατομμύρια ακόλουθους... Το ρεζίλεμα είναι απίστευτο και συνεχώς μεγαλώνει με τέτοιες "νίκες".

μαλλον δεν καταλαβαινεις τι γραφω γιατι σε εχει τυφλωσει η εμπαθεια σου...

ΤΙ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ SITE? 

Λες να τα διαβαζουν και να πραττουν συμφωνα με αυτα? Αυτα ειναι για εμας για να λεμε φταιει αυτος φταιει εκεινος αα ειναι καθαρος ααα οχι ειναι βρωμικος κτλπ κτλπ.

 Αυτοι θα γλεντησουν σημερα, μαζεψαν τα ποντακια τους παντου και θα κοιμηθουν ησυχα. Θα ξυπνησουν την επομενη μερα και θα συνεχισουν την δουλεια τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dafnoula13 είπε

Αλλάξτε το όνομα από Formula 1 2021 σε Hate Hamilton, τα είχε θα υπολογίσει όλα ο Άγγλος, θα του μπω εσωτερική, θα τον χτυπήσω , θα τον στείλω νοσοκομείο, θα έχουμε red flag, το μονοθέσιο μου δεν θα πάθει τίποτα, θα έχω ποινή 10 δευτερόλεπτα και θα βγω πρώτος.... Το μόνο που δεν υπολόγισε ότι θα του τα έχωναν στο insomnia γιατί βγήκε εκτός ο Max ( ο καθαρός Max) και γιατί τολμά και πανηγυρίζει επειδή βγήκε πρώτος....εάν είναι δυνατόν να πανηγυρίζει....

 

Σχεδόν όλοι οι φίλοι της Formula 1 αποδοκιμάζουν σήμερα τον Hamilton, δεν είναι απλά "οι εχθροί του στο insomnia", ξεκολλήστε λιγάκι και δείτε τί γράφεται παγκόσμια στο διαδίκτυο, αυτή τη στιγμή, για το συμβάν και τη "νίκη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

μαλλον δεν καταλαβαινεις τι γραφω γιατι σε εχει τυφλωσει η εμπαθεια σου...

ΤΙ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ SITE? 

Λες να τα διαβαζουν και να πραττουν συμφωνα με αυτα? Αυτα ειναι για εμας για να λεμε φταιει αυτος φταιει εκεινος αα ειναι καθαρος ααα οχι ειναι βρωμικος κτλπ κτλπ.

 Αυτοι θα γλεντησουν σημερα, μαζεψαν τα ποντακια τους παντου και θα κοιμηθουν ησυχα. Θα ξυπνησουν την επομενη μερα και θα συνεχισουν την δουλεια τους.

 

Αυτά μένουν στην ιστορία περισσότερο κι από αντίστοιχους θριάμβους, είναι μελανές σελίδες, γενικότερα στον αθλητισμό, δεν αφορούν μόνο την Formula 1.

 

Εδώ συζητάμε μετά από τόσα χρόνια πιο πολύ για τους "ντοπέ" Κεντέρη/Θάνου, για παράδειγμα, παρά για τα έπαθλα που κατέκτησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άλλες αντίστοιχες περιπτώσεις, ενημέρωναν όλους τους οδηγούς για τον/τους συναθλητή/τές τους μετά το συμβάν, ακούγαμε στο radio διάφορα "ελπίζω να είναι καλά" κτλπ και οι πανηγυρισμοί ήταν ήπιοι. Σήμερα απλά δε μου άρεσε αυτό που είδα. Και δεν αναφέρομαι στο ότι δεν κέρδισε η φοράδα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Gulik είπε

 

Εδώ συζητάμε μετά από τόσα χρόνια πιο πολύ για τους "ντοπέ" Κεντέρη/Θάνου, για παράδειγμα, παρά για τα έπαθλα που κατέκτησαν.

Δεν ξερω με ποιους κανεις παρεα...εχω να ακουσω κατι τετοιο σε αθλητικο ραδιοφωνο η να δω σε site απο τοτε που εγινε...Οπως δεν βλεπω ποτε για τον Alonso που επεσε σε τοιχο...Εγινε, τον κραξαμε και τελος. Ποιος ασχολειται τωρα με αυτο? Κανεις...Αν τελικα κατακτησει ο HAM το πρωταθλημα με 10 βαθμους θα βγειτε 10 τυποι να πειτε το κερδισε στο Silverstone με αυτο που εκανε και του χρονου δεν θα το θυμαται κανεις. Θα πεταγεται που και που κανα fanboy εδω να το θυμιζει για το πετσινο που πηρε ο HAM κτλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα πω οτι αντιστοιχη συμπεριφορα επεδειξαν και οι ποδοσφαιρστες της αγγλιας στον τελικο. στην απονομη ουτε δευτερολεπτο δεν αφησαν τα μεταλλια. "αν δεν νικησω εγω κομματια ολα". οπως εμπαιναν εβγαιναν. ισως τελικα οι αγγλοι να ειναι περισσοτερο ελληνες απο οσο θελουν..:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο,τι έγινε έγινε, σημασία έχει ο Μαξ να είναι καλά. Ευτυχώς έχει μια εβδομάδα διακοπή μέχρι την Ουγγαρία και μετά έχει και τη θερινή διακοπή.

Spoiler

Γνώμη μου ότι ο Χάμιλτον σήμερα κέρδισε τον αγώνα έκανε και το σόου του στο φινάλε, αλλά έχασε το πρωτάθλημα. Γνώμη μου. Καμία αιτιολόγηση. 

Ευχάριστες έκπληξεις η Φερράρι και ο Αλόνσο. Ο Ρικ ακόμα ζορίζεται λίγο στη Μακλάρεν, τον έχει επηρεάσει αρκετά ότι δεν είχε και πολύ χρόνο να δουλέψει στο νέο μονοθέσιο κατά τη χειμερινή διακοπή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

Οπως δεν βλεπω ποτε για τον Alonso που επεσε σε τοιχο..

Δεν έπεσε ο Alonso!

Φυσικά και το θυμόμαστε, όσοι βλέπαμε τότε.

Μόλις τώρα, ghostrider είπε

εγω θα πω οτι αντιστοιχη συμπεριφορα επεδειξαν και οι ποδοσφαιρστες της αγγλιας στον τελικο.

Ναι ίσως υπάρχει ένα μοτίβο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, greenfan20 είπε

Ο,τι έγινε έγινε, σημασία έχει ο Μαξ να είναι καλά. Ευτυχώς έχει μια εβδομάδα διακοπή μέχρι την Ουγγαρία και μετά έχει και τη θερινή διακοπή.

 

Μια χαρα θα ειναι, και πολυ το συζητησαμε, οτι site ανοιξα λεγαν προληπτικα. Δεν εχει τιποτα το παιδι και ευτυχως. Ακομα και διασειση σε λιγες μερες θα ειναι κομπλε

2 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Δεν έπεσε ο Alonso!

Φυσικά και το θυμόμαστε, όσοι βλέπαμε τότε.

Ποιος ηταν και δεν θυμαμαι, για να ευνοηθει ο Alonso? 

Ημουν και μικρος τοτε... xP 

Το θυμοσαστε αλλα δεν το αναφερουμε, εγινε περασε τελος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...