Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

47 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Για πείτε καμία πρόβλεψη για την εκκίνηση; Εγώ λέω ο Μαξ θα κάνει μέτρια εκκίνηση και θα τον φάει ο Χαμ και ο Λεκ θα περάσει τον Μποττας. Αλλά είναι και ο Gasly από πίσω που είναι δυνατός..

Προσωπικά πιστεύω ότι ο Μαξ θα εξαφανιστεί σε μια εύκολη νίκη. Πιο πίσω , άγνωστο. Θα έλεγα gasly 2ος και λεκλερκ 3ος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω ανετη νικη για Μαξ (εκτος κι αν προκυψει κανα μηχανικο προβλημα/κλαταρισμα ελαστικων), 2ος ο Sir.
Για 3η θεση πολλοι μνηστηρες, αλλα πονταρω στον Gasly...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
21 λεπτά πριν, liakjim είπε

Προσωπικά πιστεύω ότι ο Μαξ θα εξαφανιστεί σε μια εύκολη νίκη. Πιο πίσω , άγνωστο. Θα έλεγα gasly 2ος και λεκλερκ 3ος.

Έχω την αίσθηση ότι στην εκκίνηση θα την χάσει την θέση αλλά μετά θα ξαναπεράσει πρώτος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, liakjim είπε

Προσωπικά πιστεύω ότι ο Μαξ θα εξαφανιστεί σε μια εύκολη νίκη. Πιο πίσω , άγνωστο. Θα έλεγα gasly 2ος και λεκλερκ 3ος.

η καλυτερη θεση που μπορει να παρει leclerc σημερα ειναι 6ος.perez,gasly ξεκινανε με τα medium.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, eri77 είπε

η καλυτερη θεση που μπορει να παρει leclerc σημερα ειναι 6ος.perez,gasly ξεκινανε με τα medium.

Θα δούμε τι θα παιχτεί σε ρυθμό αγώνα. Ο Λεκ έχει δείξει ότι μπορεί να πάρει το 110% από το μονοθέσιο, 4-5 θέση είναι doable, αλλά podium πολύ δύσκολο υπό φυσιολογικές συνθήκες (χωρίς δηλαδή να βγει κάποιος από τους άλλους DNF)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειπε και ο ιδιος, Podium πολυ δυσκολο.
Για μενα sainth / lec τους εχω απο 5 - 8. 
O ver δε πιστευω να βγει 1ος. Κατι θα γινει με δαυτον. 

Εκανα 7 day trial (ναι ξερω μονο για σημερα πρακτικα θα δω πως θα ειναι) στο f1 tv.
50E παντως για ολον τον χρονο δεν ειναι πολλα. Η εχω καταλαβει κατι λαθος; 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 λεπτά πριν, GoMaR είπε

το ειπε και ο ιδιος, Podium πολυ δυσκολο.
Για μενα sainth / lec τους εχω απο 5 - 8. 
O ver δε πιστευω να βγει 1ος. Κατι θα γινει με δαυτον. 

Εκανα 7 day trial (ναι ξερω μονο για σημερα πρακτικα θα δω πως θα ειναι) στο f1 tv.
50E παντως για ολον τον χρονο δεν ειναι πολλα. Η εχω καταλαβει κατι λαθος; 😛

 

Τόσο είναι 50 ευρα. Πολύ καλά είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψηφίζω haas ή aston martin, ένα από τα δύο θα βγει.

1. Schumacher - πρώτη νίκη για Ηνωμένες Πολιτείες και ανερχόμενου γιου

2. Vettel

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
26 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

50€ είναι για όλη την σεζόν και δεν ξαναπληρωνεις ή είναι σαν συνδρομή 50 τον μήνα;

Για όλη τη σεζόν και τέλος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Άμα είναι έτσι συμφέρει από κοσμοτε και ερτ

Ε ναι αν δεν σε ενδιαφέρει κάτι άλλο από cosmote, σίγουρα. Η ΕΡΤ έχει το καλό ότι είναι τζάμπα και ας είναι σάπιος ο σχολιασμός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σε ενδιαφερουν ομως αναλυσεις, χαρτες, onboard cameres, στατιστικα κλπ, τοτε 50Ε για μια σεζον δε τα θεωρω πολλα.
Ασε που το per month μπορει να σου βγει πιο φθηνα γιατι καποιοι μηνες εχουν 2 αγωνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, GoMaR είπε

αν σε ενδιαφερουν ομως αναλυσεις, χαρτες, onboard cameres, στατιστικα κλπ, τοτε 50Ε για μια σεζον δε τα θεωρω πολλα.
Ασε που το per month μπορει να σου βγει πιο φθηνα γιατι καποιοι μηνες εχουν 2 αγωνες.

Απ' ότι είδα με το per month βγαίνει 60 ευρώ. 10 μήνες * 6. Μάρτιος μέχρι Δεκέμβρης.

2 λεπτά πριν, GoMaR είπε

αν σε ενδιαφερουν ομως αναλυσεις, χαρτες, onboard cameres, στατιστικα κλπ, τοτε 50Ε για μια σεζον δε τα θεωρω πολλα.
Ασε που το per month μπορει να σου βγει πιο φθηνα γιατι καποιοι μηνες εχουν 2 αγωνες.

Ναι εννοείται ότι αξίζει. Για τον ΟΤΕ εννοούσα ότι αν δεν βλέπεις ποδόσφαιρο, μπάσκετ και τα υπόλοιπα, δεν αξίζει να βάλεις μόνο για την F1. Δίνεις ένα 50άρικο στην F1 TV και είσαι ωραίος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...