Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Ελπίδες για βροχή ή έστω βρεγμένο οδόστρωμα στον αγώνα υπάρχουν;

Λογικά όχι γιατι σταμάτησε η βροχή και η θερμοκρασία της πίστας ανεβαίνει συνεχώς

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Ελπίδες για βροχή ή έστω βρεγμένο οδόστρωμα στον αγώνα υπάρχουν;

Αν και λίγο απρόβλεπτο λένε ότι δεν προβλέπεται άλλη βροχή... Οπότε πάμε σε ένα gp βαρεμάρας με τον Hamilton να οδηγεί με το χέρι έξω από το παράθυρο και τον Bottas να κάνει αυτό πού πρέπει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα καλο ξεπεταγμα crashstapen  με το σβησιμο των κοκκινων φωτων και ενα ωραιο τρακαρισμα σερ με κρας για να κερδισει καποιος αλλος και να γουσταρουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 3DJIN είπε

ενα καλο ξεπεταγμα crashstapen  με το σβησιμο των κοκκινων φωτων και ενα ωραιο τρακαρισμα σερ με κρας για να κερδισει καποιος αλλος και να γουσταρουμε.

O BOT;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, 3DJIN είπε

θα προτιμουσα νορις,εκλερ,περεζ,γκαλσυ,αντε και μπομποτα

Χαιρω πολυ, απλα με τρακαρισμα αναμεσα σε Χαμ και Μαξ, κατα 99% ο ΒΟΤ θα κερδιζε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η βροχη ηταν λιγη . μενει να δουμε αν ξεπλυνε αρκετα τη γραμμη εκκινησης ωστε να κανει πιο πικαντικη την εναρξη.

edit. λενε  αναμενουν αλλη μια εντονη βροχοπτωση σε 90 λεπτα. αν τελειωσει πριν την εναρξη θα ειναι σχετικα καθαρη η πιστα απο λαστιχο και θα εχουμε γλυστρηματα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήμουν Μαξ, στο τέλος του  γύρου σχηματισμού και αφού έπαιρναν θέση οι Μερσεντες, θα έκοβα αρκετά πριν και θα αργούσα να πάρω τη θέση μου ώστε να κρυώσουν ακόμα περισσότερα τα μεσαία τους! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Αν ήμουν Μαξ, στο τέλος του  γύρου σχηματισμού και αφού έπαιρναν θέση οι Μερσεντες, θα έκοβα αρκετά πριν και θα αργούσα να πάρω τη θέση μου ώστε να κρυώσουν ακόμα περισσότερα τα μεσαία τους! 

δεν εχει νοημα . το ποτε θα ξεκινησουν εχει να κανει με το ποτε θα παει ο τελευταιος στη θεση του. και θα εκανε και το δικο του μονοθεσιο να ανεβασει θερμοκρασια :)

1 ώρα πριν, tommy^ είπε

Χαιρω πολυ, απλα με τρακαρισμα αναμεσα σε Χαμ και Μαξ, κατα 99% ο ΒΟΤ θα κερδιζε!

το οποιο κατα τη γνωμη μου βολευει τον μαξ. οσο πιο κοντα ειναι στην βαθμολογια ο bot τοσο πιο δυσκολη θα ειναι η κατασταση στην merc σε οτι αφορα τα tea orders.  πλεον θα ειναι δυσκολο να δωσουν εντολες στον bot να αφηνει τον ραστα να περναει ανετα μπρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ghostrider είπε

δεν εχει νοημα . το ποτε θα ξεκινησουν εχει να κανει με το ποτε θα παει ο τελευταιος στη θεση του. και θα εκανε και το δικο του μονοθεσιο να ανεβασει θερμοκρασια :)

Aν κατσεις να τα υπολογισεις θα δεις οτι εχει νοημα. 

8 λεπτά πριν, ghostrider είπε

το οποιο κατα τη γνωμη μου βολευει τον μαξ. οσο πιο κοντα ειναι στην βαθμολογια ο bot τοσο πιο δυσκολη θα ειναι η κατασταση στην merc σε οτι αφορα τα tea orders.  πλεον θα ειναι δυσκολο να δωσουν εντολες στον bot να αφηνει τον ραστα να περναει ανετα μπρος

Oυτε καν. Αν προκειται να το παρει φετος το πρωταθλημα καποιος απο τη Μερσεντες, αυτος θα ειναι ο Χαμ και οχι ο ΒΟΤ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ghostrider είπε

 πλεον θα ειναι δυσκολο να δωσουν εντολες στον bot να αφηνει τον ραστα να περναει ανετα μπρος

:D 

Εξάλλου παλεύει και φέτος, όπως δηλώνει, για το πρωτάθλημα. 🤣

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...