Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Το θέμα ειναι οτι όλο κάνουν περικοπές. Και το ότι έκοψαν το 3ο μονοθέσιο που υπήρχε πριν χρόνια εγίνε λόγο χρημάτων

και τωρα απολύουν η ψαχνουν νεα προτζεκτ για να απασχολήσουν κόσμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, ghostrider είπε

Ναι, κλασικά, το περιμένουμε αυτό. Το θέμα είναι τι θα κάνει για αυτό ο Γιώργης :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, specre είπε

Ναι, κλασικά, το περιμένουμε αυτό. Το θέμα είναι τι θα κάνει για αυτό ο Γιώργης :huh:

Αν θέλει να τα πάει καλά διαχρονικά στη μερκ θα κάνει ότι του πουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραίο το ντοκιμαντέρ για τον Σουμάχερ. Μελαγχόλησα λίγο για το δράμα που περνάει η οικογένειά του. 

Μου λείπουν πάρα πολύ τα μονοθέσια της εποχής εκείνης. Ήταν όμορφα και είχαν συγκλονιστικό ήχο. Τώρα μια απογοήτευση.

Επεξ/σία από liakjim
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, liakjim είπε

Ωραίο το ντοκιμαντέρ για τον Σουμάχερ. Μελαγχόλησα λίγο για το δράμα που περνάει η οικογένειά του. 

Μου λείπουν πάρα πολύ τα μονοθέσια της εποχής εκείνης. Ήταν όμορφα και είχαν συγκλονιστικό ήχο. Τώρα μια απογοήτευση.

Μόλις το είδα κι εγώ. Θα συμφωνήσω σε όλα μαζί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γιώργης μέχρι να αποσυρθεί ο Σερ θα είναι καλό παιδάκι και μετά βλέπουμε. Όλα τα άλλα με δηλώσεις κτλ είναι για το μάρκετινγκ και τίποτα παραπάνω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω οτι δεν θα παιξει το ρολο του ΒΟΤ ουτε δευτερολεπτο. 

Αν ειναι πιο αργος απο Χαμ θα ειναι στα ισια, αν ειναι πιο γρηγορος θα ειναι παλι στα ισια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, αλλα υπήρχαν άραγε πιθανότητες να «τσιμπάγε» η  Redbull Bottas αντι Περεζ, αν ο πρώτος δεν είχε παει ήδη στην Άλφα;
 

…πλάκα θα είχε αυτό 😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tommy^ είπε

Εγω πιστευω οτι δεν θα παιξει το ρολο του ΒΟΤ ουτε δευτερολεπτο. 

Αν ειναι πιο αργος απο Χαμ θα ειναι στα ισια, αν ειναι πιο γρηγορος θα ειναι παλι στα ισια.

Θα παίξει τον ρόλο που θα του αναθέσει μία τεράστια επιχείρηση ονόματι Mercedes-AMG Petronas F1 Team. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/9/2021 στις 11:30 ΜΜ, liakinen είπε

Θα παίξει τον ρόλο που θα του αναθέσει μία τεράστια επιχείρηση ονόματι Mercedes-AMG Petronas F1 Team. 

Ναι αλλά μην παραβλέπουμε ότι τον έφερε σαν επόμενο πρωταθλητή και αν του επιβάλλει από την πρώτη στιγμή να είναι δεύτερος το πιο πιθανόν θα γίνει ένας άλλος αποτυχημένος Μπότας που είχε τα φόντα να γίνει πρωταθλητής αλλά του επέβαλαν να είναι πάντα δεύτερος.

Ο Ράσελ αν του το ζητήσουν θα το κάνει γιατί αλλιώς θα του επιβάλλουν , αλλά αν γίνει αυτό στο τέλος ποιος θα είναι ο χαμένος;;;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, papoys1 είπε

Ναι αλλά μην παραβλέπουμε ότι τον έφερε σαν επόμενο πρωταθλητή και αν του επιβάλλει από την πρώτη στιγμή να είναι δεύτερος το πιο πιθανόν θα γίνει ένας άλλος αποτυχημένος Μπότας που είχε τα φόντα να γίνει πρωταθλητής αλλά του επέβαλαν να είναι πάντα δεύτερος.

Ο Ράσελ αν του το ζητήσουν θα το κάνει γιατί αλλιώς θα του επιβάλλουν , αλλά αν γίνει αυτό στο τέλος ποιος θα είναι ο χαμένος;;;;; 

Γι'αυτό πιστεύω πως θα ελαττωθούν πολύ ή θα σταματήσουν του χρόνου τα ακραία team orders της Merc που παρατηρούμε από το 17 και μετά.

Επίσης είναι Βρετανός ο Γιώργης, βοηθά και αυτό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...