Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, liakjim είπε

@GoMaR κάποια στιγμή θα πρέπει να παραδεχτείς ότι ο πιτσιρικάς ξέρει να οδηγάει.

Ποτέ δε το αρνήθηκα. Απλά μου είναι αντιπαθεστατος

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με επιφυλαξη αλλα πρεπει να ειναι απο την αυστρια το 16 που εχουμε εκκινηση χωρις μαξ ή σερ ή τουριστα σε μια απο τις τρεις πρωτες θεσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παιρνω πισω αυτο που ειπα για τον αγωνα σουπα. Αν ο ham κολλησει πισω απο τον γιωργη ο norris θα παρει πιστευω ευκολα την νικη

Επεξ/σία από george200-13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο πως λέτε να το πάει ο Max; Λέτε να πάει σκληρά για να κάνει ένα μεγάλο stint και μετά να πάει για αλλαγή μεσαία μέχρι τέλος; Μου φαίνεται λογικό να βάλει σκληρά στην αρχή για να γλιτώσει την κίνηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MrRush είπε

Αύριο πως λέτε να το πάει ο Max; Λέτε να πάει σκληρά για να κάνει ένα μεγάλο stint και μετά να πάει για αλλαγή μεσαία μέχρι τέλος; Μου φαίνεται λογικό να βάλει σκληρά στην αρχή για να γλιτώσει την κίνηση

Η χειρότερη δυνατή στρατηγική, ΑΝ ειναι στεγνή η πίστα.

Πρέπει να μπει πριν το 12ο μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GoMaR είπε

Ποτέ δε το αρνήθηκα. Απλά μου είναι αντιπαθεστατος

Μαζί με ρικάρντο, σάινθ και φερστάπεν , από τους πιο ευχάριστους χαρακτήρες στη F1.

 

Έλα, μεταξύ μας τώρα. Κατά βάθος τον συμπαθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Το παιρνω πισω αυτο που ειπα για τον αγωνα σουπα. Αν ο ham κολλησει πισω απο τον γιωργη ο norris θα παρει πιστευω ευκολα την νικη

μην ξεχναμε πως διπλα του ειναι ο αρχοντας του παταω φρενο μετα τη στροφη RIC the honey budger.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ~mxls~ είπε

Η χειρότερη δυνατή στρατηγική, ΑΝ ειναι στεγνή η πίστα.

Πρέπει να μπει πριν το 12ο μέσα.

Άρα τι λες, πάει για μαλακά και μετά αλλαγή 12ο; Δεν έχω δει ποτέ αγώνα στην Ρωσία, συνήθως είναι 1 ή 2 στάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MrRush είπε

Άρα τι λες, πάει για μαλακά και μετά αλλαγή 12ο; Δεν έχω δει ποτέ αγώνα στην Ρωσία, συνήθως είναι 1 ή 2 στάσεις;

Ναι. Ουσιαστικά, ότι δοκίμασαν με τσέκο Ολλανδία. Μόνο έτσι χτυπάς 3αδα, με την ελπίδα ότι θα καθυστερήσουν τις Μερσέντες (έστω για πρώτους γύρους). Αν έχει ένα αδύναμο σημειο η RBR. είναι η τελική της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτη την πιστα οποιος εχει pole εχει και μειονεκτημα. Αν δειτε παλιοτερες εκκινησεις συνηθως η καλυτερη θεση να ξεκινας ειναι η...3η..

Αν ο Ρασσελ θελει να δειξει οτι ειναι καλο παιδι στο νεο του αφεντικο, δεν θα αποτελεσει εμποδιο στον Λουης. Το ιδιο και ο Σαινθ με την πιο αδυναμη Φερραρι. Λογικα ο Νορρις ΑΝ στριψει πρωτος θα τα δωσει ολα να ανοιξει διαφορα μεχρι να περασει ο 44 τους αλλους...Παντα υπο φυσιολογικες συνθηκες ολα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ASFE είπε

Σε αυτη την πιστα οποιος εχει pole εχει και μειονεκτημα. Αν δειτε παλιοτερες εκκινησεις συνηθως η καλυτερη θεση να ξεκινας ειναι η...3η..

Αν ο Ρασσελ θελει να δειξει οτι ειναι καλο παιδι στο νεο του αφεντικο, δεν θα αποτελεσει εμποδιο στον Λουης. Το ιδιο και ο Σαινθ με την πιο αδυναμη Φερραρι. Λογικα ο Νορρις ΑΝ στριψει πρωτος θα τα δωσει ολα να ανοιξει διαφορα μεχρι να περασει ο 44 τους αλλους...Παντα υπο φυσιολογικες συνθηκες ολα αυτα.

Κρίνοντας από Monza και άλλες φορές που ο Lando ήταν μπροστά από Lewis, θα δυσκολευτεί πολύ να περάσει. Ο Russel δε νομίζω να θέλει να κάνει το σκυλάκι του λου, άρα θα παλέψει πιστεύω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, MrRush είπε

Ο Russel δε νομίζω να θέλει να κάνει το σκυλάκι του λου, άρα θα παλέψει πιστεύω.

Κι εγώ το πιστεύω και το ελπίζω. Αν όντως του χρόνου σκοπεύει να κάνει το σκυλάκι του κοτσίδα, τότε πιστεύω ότι κι ο ίδιος θα θέλει να κάνει τώρα τον "δύσκολο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι αύριο θα κερδίσει ο rapper.. Έχει μπροστά του 3 μονοθέσια τα οποία είναι 1-2 δευτερόλεπτα πιο αργά από το δικό τού. Τοποθετήθηκε σε μία άβολη θέση μόνος του και έχει να αντιμετωπίσει μόνο το ρίσκο που πάντα υπάρχει στην στροφή 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...