Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν αύριο κρατηθεί ο Νόρρις και στρίψει πρώτος στην πρώτη στροφή τότε φλερτάρει με 2η θέση και γιατί όχι με 1η αν το μονοθέσιο του Χαμ έχει ζημιά από τις σημερινες φεττελιες του. Σιγουρα έχει μειονέκτημα ο Νόρρις ξεκινώντας πρώτος αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα ρισκάρει κίνηση στην πρώτη στροφή ο Σερ, φοβουμενος επαφή.

Τον Μαξ τον βλέπω μέσα στην 5αδα χαλαρά.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

49 λεπτά πριν, eri77 είπε

Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι αύριο θα κερδίσει ο rapper.. Έχει μπροστά του 3 μονοθέσια τα οποία είναι 1-2 δευτερόλεπτα πιο αργά από το δικό τού. Τοποθετήθηκε σε μία άβολη θέση μόνος του και έχει να αντιμετωπίσει μόνο το ρίσκο που πάντα υπάρχει στην στροφή 1

Ο Norris είναι διψασμένος για P1, δεν νομίζω να είναι εύκολο να βγει μπροστά ο Lewis, αναμένω τον αγώνα πως και πως. Ελπίζω μη βρέξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο, αυτοκίνητο και κείμενο που λέει "REPLAY Mercedes HAMILTON "The pitwall didn' t leave me enough space, man" INEOS ROLEX 1 LewisHAMILTON44 Lewis TON FFTX"

‘It was 100% my fault’ – Hamilton shoulders blame for pit lane crash that cost him shot at Sochi pole

Όχι παλικάρι μου, τα είπαμε και πιο πριν... δεν έφταιγες εσύ.. ο τοίχος... ο τοίχος!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείστε με  την εμφάνιση μου, εγώ περαστικός είμαι.

Πέρασα να πώ ενα μεγαλοπρεπρές:

ΝΑΙ 
ΜΩΡΗ
MCLAREN

Και να κάνω εικονικό high five με τον στραβομούτσουνο-στον-μονοθέσιο-οταν-ολα-πανε-σκατα-αλλα-χαμογελαστό-οταν-παιρνει-διπλώματα-στη-βροχή, μελλοντικό πρωταθλητή με τα χρώματα της McLaren Λαντο Νόρρις.

Α, ναι!

ΝΑΙ

ΜΩΡΗ

ΜCLAREN.

Και μην ξεχάσω για να  ταιριάξω με το κλίμα:

"Ο ΡΑΠΕΡ/ΚΡΑΠΙΛΤΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ, 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΤΕΣ Η ΗΛΙΟΦΑΝΕΙΑ, ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ  Η ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΕ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ, ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΣΤΑ ΕΛΤΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΓΑΝ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΛΑΘΗ. ΤΙ ΕΥΤΕΡΠΗ ΤΙ ΛΟΥΛΟΥ. ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Η ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.

ΟΙ ΑΓΩΝΟΔΙΚΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ. ΣΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ, ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΠΟΔΟ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΤΟ ΝΤΙ ΡΕΣΤΑ"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Gulik είπε

Τελικά δόθηκε από τους αγωνοδίκες η αναμενόμενη ποινή στο pit wall που χτύπησε τον Lewis.

 

DHqYXAd.jpg

Ποινή χάδι στον Τοίχο, άμα το δεις σε slow motion, φαίνεται ξεκάθαρα ότι ο Τοίχος στρίβει προς τον Λουίς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Sugizo είπε

Ποινή χάδι στον Τοίχο, άμα το δεις σε slow motion, φαίνεται ξεκάθαρα ότι ο Τοίχος στρίβει προς τον Λουίς

Σωστά, θα έπρεπε να του ρίξουν minimum ένα stop and go penalty :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να μας κανει το stop & go. ριχτε του ενα αντε χασου penalty να ρουφανε την κοιλια τους οι τοιχοι οταν περναει ο σερ. μετα ας λυνουν και την ζωνη

3 ώρες πριν, tommy^ είπε

Αν αύριο κρατηθεί ο Νόρρις και στρίψει πρώτος στην πρώτη στροφή τότε φλερτάρει με 2η θέση και γιατί όχι με 1η αν το μονοθέσιο του Χαμ έχει ζημιά από τις σημερινες φεττελιες του. Σιγουρα έχει μειονέκτημα ο Νόρρις ξεκινώντας πρώτος αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα ρισκάρει κίνηση στην πρώτη στροφή ο Σερ, φοβουμενος επαφή.

Τον Μαξ τον βλέπω μέσα στην 5αδα χαλαρά.

 

ο μαξ ουτε δηλωσεις εκανε ουτε μπηκε πιστα στα νερα οπως ο εκλερ. πιο πολύ νιωθω να ζοριζετε ο λουις. δηλωσεις "πρεπει να το εκμεταλευτω". επαφες με τοιχους εις διπλουν και τελικά ξεκιναει απο την ακομα πιο ακαθαρτη μερια (θα βρεξει το βραδυ οποτε θα πλυνει και το υποστρωμα της ασφαλτου ) στην 4η θεση με τον ric διπλα του, με στρολ μποτας περεζ κλπ πισω του. αν ψιχαλιζει στην εναρξη τον ηπιε. καποιος θα χασει τα φρενα. αν ειναι στεγνα πρεπει να κανει τελεια εκκινηση για να μην βρεθει με παρεα στην πρωτη στροφη.

παρολα αυτα δεν ξερω γιατι αλλα δεν μου βγαζει αισθηση 5αδας ο μαξ.  μεχρι 6-7 τον κοβω. για παραπανω πρεπει να εχει τελικη και δεν την εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο HAM δήλωνε ότι ο VER νιώθει την πίεση.

Ο ΗΑΜ χτύπησε το γρυλιερη του, το pit wall και έναν ακόμα τοίχο σε 2 μέρες. Σίγουρα κάποιος νιώθει την πίεση πάντως  

https://www.formula1.com/en/latest/article.it-shows-he-doesnt-know-me-verstappen-brushes-off-hamiltons-suggestion-title.fVlbvfb2IANIz4J9TpJSO.html

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 3DJIN είπε

τεζα βροχη και 2 γυρους με αυτοκινητο ασφαλειας θελω και μετα red flag και μισους βαθμους.

σωστος. και ακομα καλυτερα να εχουν τις θεσεις που πρεπει ωστε να εξαφανιστουν τα μισαποντα απο τις βαθμολογιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...