Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω αφηνω εδω αυτην την φωτογραφια και οποιος καταλαβε καταλαβε. Με τα trolls δεν θα ασχοληθω αλλο. Η redbull που εχει να χασει τα περισσοτερα (εκατομμυρια $$ αν δε βγει πρωτη στο κατασκευαστων) απο αυτην την αποφαση δεν διαμαρτυρεται γιατι ξερουν οτι εχουν αδικο αλλα οχι διαμαρτυρεται εκ μερους της ο κυρ "μητσος" απο τον καναπε του σπιτιου του.

Ειλικρινα τα trolls της mafia κρυψτε και λιγο τις προτιμησεις σας δεν ειναι κακο. Εγω θα πω μονο οτι για μενα η δευτερη μεγαλυτερη ξεφτυλα στην f1 μετα το spygate της mclaren ειναι  ο παρανομος κινητηρας της κοκκινης με τον οποιο εκλεψαν την δευτερη θεση απο την red bull το 19 κατι που πολυ ευκολα αποκρυπτουν τα παραπανω trolls. 

Screenshot_2.png

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και φαν του Σεμπ (πρεπει να είμαι ο μόνος που έχει απομείνει) βρήκα αυτό το διαμάντι: "Vettel acquired more penalty points that championship points in his first race for Aston Martin". 

Σοβάρα, πώς θα βγάλει σεζόν 23 αγώνων όταν ξεκινάει με 5 βαθμούς ποινής; Δεν βλέπω να το γλιτώνει το ban για έναν αγώνα. Και μαντέψτε ποιος είναι ο reserve driver της Aston Martin!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, greenfan20 είπε

Αν και φαν του Σεμπ (πρεπει να είμαι ο μόνος που έχει απομείνει) βρήκα αυτό το διαμάντι: "Vettel acquired more penalty points that championship points in his first race for Aston Martin". 

Σοβάρα, πώς θα βγάλει σεζόν 23 αγώνων όταν ξεκινάει με 5 βαθμούς ποινής; Δεν βλέπω να το γλιτώνει το ban για έναν αγώνα. Και μαντέψτε ποιος είναι ο reserve driver της Aston Martin!

Hulkenback???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, greenfan20 είπε

Αν και φαν του Σεμπ (πρεπει να είμαι ο μόνος που έχει απομείνει) βρήκα αυτό το διαμάντι: "Vettel acquired more penalty points that championship points in his first race for Aston Martin". 

Σοβάρα, πώς θα βγάλει σεζόν 23 αγώνων όταν ξεκινάει με 5 βαθμούς ποινής; Δεν βλέπω να το γλιτώνει το ban για έναν αγώνα.

3 για τo Q1 και 2 που την έπεσε στον Frenchie;  :D

Για το Q1 που διάβασα στο Σ/Κ το report μου φάνηκε, χωρίς να έχω δει onboard του, αυστηρό επειδή δεν έγραψε χρόνο (άρα έκοψε) και δεν έβγαλαν κίτρινες σημαίες στο σημείο.

7 λεπτά πριν, greenfan20 είπε

Και μαντέψτε ποιος είναι ο reserve driver της Aston Martin!

Hulk.jpg.7e804ab8699effc595f86b15e120908f.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, greenfan20 είπε

Αν και φαν του Σεμπ (πρεπει να είμαι ο μόνος που έχει απομείνει) βρήκα αυτό το διαμάντι: "Vettel acquired more penalty points that championship points in his first race for Aston Martin". 

Σοβάρα, πώς θα βγάλει σεζόν 23 αγώνων όταν ξεκινάει με 5 βαθμούς ποινής; Δεν βλέπω να το γλιτώνει το ban για έναν αγώνα. Και μαντέψτε ποιος είναι ο reserve driver της Aston Martin!

Εδω και 3-4 χρόνια κανει ενα τρακάρισμα/σπιν ανα 3 αγωνες περιπου. 

Οι penalty ποντοι που πηρε για την παραβαση στο qualifying ηταν παντως αυστηροι. 

 

Το θέμα είναι αν θα μπορεσει να κανει dominate(οχι απλα να νικησει) τον Stroll. Προσωπικά το βλέπω δυσκολο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nik1239 είπε

Όποιος έφτιαξε αυτό με τον μαζεπιν του αξίζουν συγχαρητήρια 😂😂😂

Καλα που του δώσανε το καρυδότσουφλο της Haas, γιατι αν είχε πάρει "πραγματική" θέση στο Grid θα ήταν κρίμα και άδικο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Μάκαρος είπε

Ρισκάρεις με αυτά που λες. Προβλέπω να σκάνε εικόνες, με μαύρα και κόκκινα βελάκια από τις στιγμές που ο χαμ έστριβε στην 4 😂

Μπα οι Χαμιλτονιτσες όταν τους παραθέτεις στοιχεία και Βίντεο είτε κάνουν τη πάπια είτε το ρίχνουν στη τρέλα, τη πλακιτσα και την ειρωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Rockavlon είπε

Μπα οι Χαμιλτονιτσες όταν τους παραθέτεις στοιχεία και Βίντεο είτε κάνουν τη πάπια είτε το ρίχνουν στη τρέλα, τη πλακιτσα και την ειρωνία.

Εσύ είσαι που έβαλες το Video με τον Ραικόνεν, κανονικά δε θα έπρεπε να σε βάλω σε ignore γιατι είσαι μεγάλος διασκεδαστής, αλλα ο πόνος σου είναι μεγάλος για να συζητάμε έστω και για να με διασκεδάζεις. Βλέπεις χάμιλτον σε κάθε στροφή, βάζεις Ant1 να δείς άγριες μέλισσες, και αυτοί οι αλήτες έχουν βάλει μιουζικαλ. ΤΟ ΧΑΜΙΛΤΟΝ.

Αφιερωμένο.

Μαύρος με καπέλο, χάμιλτον και σε γλεντάει. Μονο κοτσίδες του λείπουν.

Πίσω στην καθημερινότητα, ξέρουμε καθόλου αν τελικά η Redbull πατήσει κάτω την Μερτσέντα φέτος που για πρώτη φορά δε φαίνεται απίθανο, υπάρχουν πιθανότητες η Honda να μείνει τελικά στο άθλημα, ή είναι ξεκάθαρα οικονομικοί ο λόγοι που την κοπανάνε οι Ιάπωνες;

166677521_10158405608268759_3441295189532198975_o.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...