Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Μα δεν ξέρουμε αν αλλάξει το όνομα. Μπορεί να μείνει σαν McLaren-Audi. Μην ξεχνάμε και την Porsche

Δε θέλουμε εμείς Audi , θέλουμε τον καλό κινητήρα, τον μερτσεντές. Είδες πως πήγαινε ο Χάμιλτον; Audi κινητήρα έχει o @ghostrider στο Leon. Για ρώτα τον.

Πέρα απο την πλάκα θέλουμε τουλάχιστον δυο κατασκευαστές κινητήρων ακόμα. Έχουμε γεμίσει πελατειακές ομάδες.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, papp0us είπε

Δε θέλουμε εμείς Audi , θέλουμε τον καλό κινητήρα, τον μερτσεντές.

Δεν ήταν πάντα ο καλύτερος κινητήρας και ούτε θα είναι.

Καλύτερα μια McLaren ανεξάρτητη από τη Μερσεντέ με κινητήρα αποκλειστικά γι' αυτήν, είτε θα λέγεται Audi είτε Porsche

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

McLaren - TAG Porsche - Audi - VW  :P

15 λεπτά πριν, papp0us είπε

Δε θέλουμε εμείς Audi , θέλουμε τον καλό κινητήρα, τον μερτσεντές. Είδες πως πήγαινε ο Χάμιλτον; Audi κινητήρα έχει o @ghostrider στο Leon. Για ρώτα τον.

Πέρα απο την πλάκα θέλουμε τουλάχιστον δυο κατασκευαστές κινητήρων ακόμα. Έχουμε γεμίσει πελατειακές ομάδες.

αστα να πανε το πουλησα το leon και εχω παρει chaos :P LOL LOL LOL LOL (δεν βγαινανε τα λεφτα για W12)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ghostrider είπε

McLaren - TAG Porsche - Audi - VW  :P

Αλήτη εγκάθετε, πάρτο πίσω. :P

10 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Δεν ήταν πάντα ο καλύτερος κινητήρας και ούτε θα είναι.

Καλύτερα μια McLaren ανεξάρτητη από τη Μερσεντέ με κινητήρα αποκλειστικά γι' αυτήν, είτε θα λέγεται Audi είτε Porsche

E εντάξει, δυστυχώς η McLaren όπως και η Williams θα χρειάζονται πάντα "βοήθεια" και ακόμα πιο δυστυχώς, οπως φάνηκε με την Honda, δεν μπορούν όλοι να συνεργαστούν με τις παραξενιές της Mclaren. Τουλάχιστον με τη Mercedes φαίνεται οτι μπορούν να συνεργαστούν.

5 λεπτά πριν, ghostrider είπε

πουλησα το leon και εχω παρει chaos

Καλά βγήκαν αυτά; Δε τα βλέπω να κυκλοφορούν πολύ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι θελω να δω την Team Orange να εξελισει το δικο της V6 κινητηρα με βαση τον V8 που εχει στα road cars που με τη σειρα του ειναι .....
τυμπανα χτυπουν ....

..

..

NISSAN !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως τα οικονομικα της αγαπημενης McLaren εχω διαβασει οτι δεν πανε καλα, οπότε ισως παιξει στο μελλον εξαγορα απο καποιον μεγαλο κατασκευαστη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα εκει στην μερσεντες παιζουν σε αλλο επιπεδο ψυχολογικου πολεμου.... Ποιος Κριστιαν και μλκιες, ενα γατακι ειναι μπροστα στον ΤΟΤΟ😂.

Screenshot_10.png

Επεξ/σία από george200-13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε ρε @~mxls~ που σας χρειαζεται.

Ρε κακομοιρη κριστιαν σε βαρανε και οχι μονο γυρνας και το αλλο μαγουλο αλλα τους βγαζεις και για τσαι. Δεν ξερω τι θα κανεις για την κυριακη δεν με νοιαζει βαλε κυροζινη στο ντεποσιτο του μαξ, βαλε τον περεζ να παιξει μποουλινγκ, τον τσουνοντα να τους κανει ιαπωνικα βουντου., μαθε το χορο της βροχης...Χρειαζομαστε μια νικη!

Επεξ/σία από Anubis13
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, Anubis13 είπε

Χρειαζομαστε μια νικη!

H νικη απο μονη της δεν θα ειναι κατι το ιδιαιτερο εκτος κι αν συνδυαστει με εγκαταλειψη Σερ!

Καλα κρατάει ακόμα ο συνταξιούχος!

 

89858ECD-7951-4353-9555-DC8907E362A3.jpeg

Επεξ/σία από tommy^
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, tommy^ είπε

H νικη απο μονη της δεν θα ειναι κατι το ιδιαιτερο εκτος κι αν συνδυαστει με εγκαταλειψη Σερ!

Για το οδηγών λέει! Το κατασκευαστών θέλει θαύμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Για το οδηγών λέει! Το κατασκευαστών θέλει θαύμα...

Κι εγώ για των Οδηγων το λέω… 

Ακομα και να νικήσει ο Μαξ στον επόμενο αγώνα με Σερ 2ο δε λέει κάτι αν στον μεθεπόμενο αγώνα ο Μαξ π.χ εγκαταλείψει και ο Σερ κερδίσει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, papp0us είπε

Καλά βγήκαν αυτά; Δε τα βλέπω να κυκλοφορούν πολύ :P

τα δινουν κομματι κομματι καθε βδομαδα στα περιπτερα. σε 5-6-80 χρονια θα το εχω ολοκληρωμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Κι εγώ για των Οδηγων το λέω… 

Ακομα και να νικήσει ο Μαξ στον επόμενο αγώνα με Σερ 2ο δε λέει κάτι αν στον μεθεπόμενο αγώνα ο Μαξ π.χ εγκαταλείψει και ο Σερ κερδίσει! 

DNF είναι game over.

4 λεπτά πριν, ghostrider είπε

τα δινουν κομματι κομματι καθε βδομαδα στα περιπτερα. σε 5-6-80 χρονια θα το εχω ολοκληρωμενο

Έχει έκδοση με πόρτες ή μόνο χωρίς;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...