Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, tempes είπε

Εγώ βλεπω πρωτη φορα φορμουλα 1 , εξαιτιας της . , επαιξε το ρολο της και η Honda

Άργησες :)

Αξέχαστες εποχες Honda χωρίς χορηγούς και το ντυσιμο της να ειναι με μηνύματα απο τους fans (και το δικό μου) υπερ του περιβάλοντος. Τελευταίοι τερμάτιζαν, αλλά αγαπάμε Honda στην F1.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, mandos είπε

Άργησες :)

Αξέχαστες εποχες Honda χωρίς χορηγούς και το ντυσιμο της να ειναι με μηνύματα απο τους fans (και το δικό μου) υπερ του περιβάλοντος. Τελευταίοι τερμάτιζαν, αλλά αγαπάμε Honda στην F1.

Που μπορούμε να βρούμε παλιούς αγώνες άραγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φημολογειται οτι η Honda θα φερει πιο επιθετικη χαρτογραφηση στην Jeddah. Πιστευω οτι εκαναν δοκιμες πανω στην Alpha Tauri στους δυο τελευταιους αγωνες. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Shyn είπε

Φημολογειται οτι η Honda θα φερει πιο επιθετικη χαρτογραφηση στην Jeddah. Πιστευω οτι εκαναν δοκιμες πανω στην Alpha Tauri στους δυο τελευταιους αγωνες. 

Επίσης διάβασα πως κάναν κάτι μικροαλλαγές στο πίσω φτερό και μάλλον θα λύσουν τα θέματα με το DRS... Για να δουμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, Alexis-9 είπε

Εχουμε κανενα λινκ για τα νεα αυτα?

Γιαυτο που εγραψα παντως δεν υπαρχει κατι επισημο. H πηγη ειναι ο Giuliano Duchessa (συνηθως δινει εγκυρες πληροφοριες). 

Επεξ/σία από Shyn
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πω πως και πολυ αργησαν να κανουν πειραματοζωο την AT (και ειδικα τον tsunoda) απο τη στιγμη που καταλαβαν οτι η Merc θα φερνει καθε 2 Gp πουσαρισμενο νεο pu που παρακαμπτει την ποινη των 5 θεσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...