Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Για μενα δεν αξιζει το πρωταθλημα. Απο την αρχη της χρονια ψαχνεται για στουκες με Ιμολα κτλ με αποκορυφωμα τους τελευταιους αγωνες ειναι ολοφανερο οτι θελει εγκαταλειψη Χαμ.
Απο την αλλη και ο Σερ κλαψας εκανε αρκετα λαθη στην αρχη του πρωταθληματος (Ιμολα και Aζερμπαϊτζαν), αλλα μετα οδηγησε αρκετα ωριμα χωρις ακροτητες.

Το συμβαν στην Αγγλια το αφηνω απ εξω γιατι θεωρω οτι εφταιγαν και οι 2. Απλα το αηδιαστικο της υποθεσης ηταν οι πανηγυρισμοι του Χαμ στο τελος για την νικη του, οταν ειχε προηγηθει σοβαρο ατυχημα.

Ντάξει, με τις μ$λ*κίες που κάνει του αξίζει και να το χάσει, αλλα αν το πάρει, δε θα είναι άδικο. Και αυτός και ο κοτσίδας πάνε μπάλα φέτος, για το 90% του πρωταθλήματος ήταν ψύχραιμος, γρήγορος, σταθερός, καλό αυτοκίνητο έχει (φυσικά), και γενικά υπο προυποθέσεις ίσως να μη μιλάγαμε καν για τέτοια μάχη τώρα, αλλα έχω την εντύπωση οτι η Redbull πίστεψε κάπου προς τη διακοπή οτι το καθάρισε(και εγώ βασικά ήμουν 200% σίγουρος). 

Δεν είχαμε ρωτήσει τη Mercedes.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γιατι ειναι αντιστοιχα-τα ιδια με αυτα σε αυστρια που ειχε προκαλεσει πολλα προβληματα στα μονοθεσια. επισης γιατι ουτε η pirelli ηξερε οτι εχουν αλλαξει τα kerbs αρα προοπτικες για damage στα λαστιχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, ghostrider είπε

γιατι ειναι αντιστοιχα-τα ιδια με αυτα σε αυστρια που ειχε προκαλεσει πολλα προβληματα στα μονοθεσια. επισης γιατι ουτε η pirelli ηξερε οτι εχουν αλλαξει τα kerbs αρα προοπτικες για damage στα λαστιχα

Είμαστε πολύ σίγουροι οτι δεν είναι απλα σχεδιασμένο έτσι; Γιατι σχεδόν το αποκλείω να είναι πραγματικά kerbs αυτά. Αυτό ειναι πάτημα και ανάρτηση στα χέρια.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, papp0us είπε

Εγώ είμαι σίγουρος οτι τα έχει και με την Redbull ο Max σε αυτή τη φάση γιατι νιώθει πως τον έχουν αφήσει "εκτεθειμένο"

Μετα τη Βραζιλια κυριως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, papp0us είπε

Είμαστε πολύ σίγουροι οτι δεν είναι απλα σχεδιασμένο έτσι; Γιατι σχεδόν το αποκλείω να είναι πραγματικά kerbs αυτά. Αυτό ειναι πάτημα και ανάρτηση στα χέρια.

τι να σε πω . αυτο συζητανε στο reddit. μπορει να ειναι και ομορφο photoshop .. παντως η alfa εχει γραψει στο πλαι του μονοθεσιου του kimi


"DEAR KIMI
WE WILL LEAVE YOU ALONE NOW"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, haHa είπε

Oλα θα παιχτουν στο ποιος θα βρει καλυτερο στησιμο για το Abu Dhabi.

--------------------------------

Ο Χαμ με πουλοβερ κατω απο τον ηλιο στην ερημο:

image.png.61c043c86dcdaafc0f5f8b48078619b3.png

eqsgc0ng0j481.jpg.6a484dd9cd6e60bf30d0e703f0c3bfaa.jpg

Αν ήμουν ο Bottas θα πήγαινα με Havana πουκάμισο και δίχαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alonso: Verstappen ‘deserves’ to win 2021 F1 title
 

Αναφορά σε κείμενο

Alonso suggested that Verstappen is “one step ahead of all of us” with his performance level during 2021, which is a ringing endorsement of the level he is operating at.

“It’s not that I support Max, I think he deserves it,” said Alonso when asked why he’s backing Verstappen.

“He was driving that Red Bull to another level.”
Alonso had earlier argued that while Verstappen deserves the drivers’ title, also citing the fact he lost “52 points” – a figure he claimed to have “read” – this year to contact and other incidents, Mercedes merits the constructors’ championship given he feels it has produced the superior car.

“Both of them are driving amazingly, no mistakes and pushing the limits every race. You see that they are first and second in every race because they are in another level so that’s fantastic to see, how they push each other."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατασκευαστών θα πρέπει να γίνει κάτι πολύ ασυνήθιστο για να μην έχουμε ήδη τη τελική κατάταξη από τη Merceda ως τη Haas,.

Πως εξαφανίστηκε έτσι η McLaren στα τελευταία gp!

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...