Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

49 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

ααα δεν ειναι καν ολοι οι οδηγοι...οκ! καλυτερα ναι ας σταματησουμε. Και ας σταματησεις να μας παρακολουθεις αφου δεν σου κανουμε...Λες και βαζουμε memes η κοροιδευουμε μονο τον Mazespin...Οχι ολο το grid ξερω γω. 

Παλικάρι μου, το λέω εντελώς φιλικά. Έχεις θέμα στην κατανόηση. Μεταξύ των άλλων, που δυστυχώς εξακολουθείς να αδυνατείς να καταλάβεις και έγραψες και γράφεις κάτι εντελώς διαφορετικό από αυτά που γράφω εγώ, δεν είπα ποτέ "όλοι οι οδηγοί". Την ιδέα έδωσα και δεν θα μακρηγορήσω διότι εδώ δεν είναι φιλοσοφικό θέμα. Απλά θα πω πως ο καρκίνος μπορεί και να γιατρευτεί, η προκατάληψη και το παθολογικό μίσος ενός ανθρώπου ποτέ. Είναι προφανές πως οι νηπιακές εκφράσεις τύπου "Crashstappen", "Mazespin", "Crashjean" κλπ. γοητεύουν πολλούς σαν κι εσένα. Κι αυτό είναι ενδεικτικό του επιπέδου γενικότερα και όχι του να σταματήσω εγώ να παρακολουθώ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, Πιτούλιας είπε

Παλικάρι μου, το λέω εντελώς φιλικά. Έχεις θέμα στην κατανόηση. Μεταξύ των άλλων, που δυστυχώς εξακολουθείς να αδυνατείς να καταλάβεις και έγραψες και γράφεις κάτι εντελώς διαφορετικό από αυτά που γράφω εγώ, δεν είπα ποτέ "όλοι οι οδηγοί". Την ιδέα έδωσα και δεν θα μακρηγορήσω διότι εδώ δεν είναι φιλοσοφικό θέμα. Απλά θα πω πως ο καρκίνος μπορεί και να γιατρευτεί, η προκατάληψη και το παθολογικό μίσος ενός ανθρώπου ποτέ. Είναι προφανές πως οι νηπιακές εκφράσεις τύπου "Crashstappen", "Mazespin", "Crashjean" κλπ. γοητεύουν πολλούς σαν κι εσένα. Κι αυτό είναι ενδεικτικό του επιπέδου γενικότερα και όχι του να σταματήσω εγώ να παρακολουθώ εδώ.


Και εγω που εχω θεμα κατανοησης οπως και πολλοι αλλοι απο οτι φαινεται, μπορεις να μας πεις ποιο ειναι το προβλημα σου τελικα;

Τι σε ενοχλει ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Πιτούλιας είπε

ποτέ "όλοι οι οδηγοί

σωστα...εγραψες μονο ΟΛΟΙ...λες και ολος ο κοσμος ασχολειται με κατι τετοιο. 

 

13 λεπτά πριν, Πιτούλιας είπε

διαφορετικό από αυτά που γράφω εγώ

ναι γιατι γραφεις παπατζες και προσπαθω να βγαλω ακρη μαζι σου ενω δεν θα επρεπε, αν δεν σου αρεσουν αυτα που γραφουμε εδω σαν αστεια και τα θεωρεις προκαταληψη και παθολογικο μισος αλλος εχεις προβλημα κατανοησης...Ισως λογω ηλικιας ισως εξαιτιας κατι αλλου. Αλλα χαλαρωσε, ουτε καναμε bullying, ουτε ειμαστε υπερ, ουτε μισουμε τον οποιοδηποτε οδηγο που κριτικαρουμε/κραζουμε/κοροιδευουμε...ειναι τοσο δυσκολο αυτο που γραφω?

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Πιτούλιας είπε

Το εύκολο για εσάς είναι να "χτυπάτε" μονίμως κάποιον, το δύσκολο είναι να αντιληφθείτε πως όλα έχουν ένα όριο.

"This is a real world". Αυτή  ήταν η απάντηση του Mαζέπιν σε κάποιον που δεχόταν ρατσιστικά μηνύματα στο ίνσταγκραμ.Τώρα που του κάνουν μπούλινγκ ,η απάντηση είναι η ίδια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαν σήμερα. Το θυμάμαι ακόμα μιας και παρακολουθούσα λάηβ τον αγώνα. Αυτές είναι οι 3 τελευταίες φωτογραφίες από το προσωπικό αρχείο του φωτογράφου Τζον Νίκολσον και ελήφθησαν λίγο πριν από την εκκίνηση του μοιραίου αγώνα.

ayrton-senna-nea_iefimerida_1.jpg.969d31afb6019760907d09758772f850.jpgjon-nicholson-ayrton-senna-odhgos-formoula-1-den-hthele_iefimerida.jpg.be3770396e3360b0f2fb63294111eb5f.jpgkatagrafi_723.jpg.dfd057639d183266f609f3035d0e790a.jpg

Επεξ/σία από Nabuko
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα του σημερινου αγωνα .. στο fp3 ως τωρα οι alpine δειχνουν να ειναι αρκετα δυνατες σε αντιθεση με τις mclaren. perez ειναι κοντα σε max.

ΥΓ οσο η θερμοκρασια της πιστας ανεβαινει τοσο πιο αργη γινετε η πιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρέπει να πονάει να είσαι ο Bottas πάντως. Είναι όλη την ώρα μαζί με τον Hamilton αλλά πάντα 2nd class citizen. Τώρα στο FP3 ήρθε τρίτος αλλά δεν είναι κλάψας όπως ο Hamilton. Όσες φορές τον έχω ακούσει να γκρινιάζει στο team radio γκρινιάζει γιατί όντως έγινε κάτι και όχι επειδή του ήρθε όπως ο Ham.

Επεξ/σία από Dinos_12345
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...