Προς το περιεχόμενο

Πάροχοι φυσικού αερίου και οικονομικά πακέτα


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, korakios είπε

μου απάντησαν άμεσα απο ΔΕΗ , δεν έχει εκδοθεί λογαριασμός

το ίδιο θα μου λένε όταν θα το κόψουν λόγω οφειλής 😁

Μπορεί και να ισχύει αφού είσαι σε άλλη περίοδο μετρήσεων 15-30 Νοέμβρη.

Κωδικό πελάτη δεν έχει βγάλει ακόμα το σύστημα; Πρέπει να εκδοθεί λογαριασμός για να πάρεις κωδικό πελάτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ekrepali είπε

Κωδικό πελάτη δεν έχει βγάλει ακόμα το σύστημα; Πρέπει να εκδοθεί λογαριασμός για να πάρεις κωδικό πελάτη;

έτσι μου είπαν 😂

μπορεί και να είμαι σε καθολική υπηρεσία και να μην το ξέρω 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Παρακολουθούσα το θέμα με το ρεύμα αλλά έχω μείνει πίσω στο αέριο και θέλω τη βοήθειά σας. Συμβόλαιο GAS HOME FIX μέχρι τον 03/2022. Λογικά δεν θα με επηρεάσουν οι αυξήσεις έτσι? Μένω εκεί που είμαι ή κοιτάω για κάτι καλύτερο? Παραθέτω τελευταίο εκκαθαριστικό λογαριασμό. Η τιμή kWh είναι καλύτερη από τη ΔΕΗ , με τις ρυθμιζόμενες χρεώσεις δεν ξέρω τι παίζει. Είναι ίδιες παντού?

Untitled.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, korakios είπε

το ίδιο θα μου λένε όταν θα το κόψουν λόγω οφειλής 😁

οκ μολις θελησεις να γινει γρηγορα η διαδικασια ενημερωσε με τωρα που ξερω και τον τροπο που το κοβουν.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, golden33 είπε

με τις ρυθμιζόμενες χρεώσεις δεν ξέρω τι παίζει. Είναι ίδιες παντού?

σχεδόν , αλλάζει η χρέωση μεταφοράς  αλλά μικρές διαφορές

2 λεπτά πριν, golden33 είπε

Λογικά δεν θα με επηρεάσουν οι αυξήσεις έτσι?

μόνο η Ζενίθ ξέρει

2 λεπτά πριν, golden33 είπε

Μένω εκεί που είμαι ή κοιτάω για κάτι καλύτερο? Παραθέτω τελευταίο εκκαθαριστικό λογαριασμό.

μένεις αλλά παρακολουθείς κάθε λογαριασμό είτε για υποσημείωση εφαρμογής ρήτρας σε 60 μέρες με δικαίωμα αποχώρησης , ή σε αλλαγή τιμής

τσέκαρε τον παρών και τον προηγούμενο για τυχών ειδοποίηση

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, golden33 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Παρακολουθούσα το θέμα με το ρεύμα αλλά έχω μείνει πίσω στο αέριο και θέλω τη βοήθειά σας. Συμβόλαιο GAS HOME FIX μέχρι τον 03/2022. Λογικά δεν θα με επηρεάσουν οι αυξήσεις έτσι? Μένω εκεί που είμαι ή κοιτάω για κάτι καλύτερο? Παραθέτω τελευταίο εκκαθαριστικό λογαριασμό. Η τιμή kWh είναι καλύτερη από τη ΔΕΗ , με τις ρυθμιζόμενες χρεώσεις δεν ξέρω τι παίζει. Είναι ίδιες παντού?

Untitled.png

Μην κουνιεσαι ντιπ μια χαρα εισαι.

Να τσεκαρεις μονο για ειδοποιησεις σε περιπτωση που σου πουνε οτι θ'αυξησουν τιμες(με ρητρα η με αλλαγη προγραμματος).Βεβαια θα μπορεις ν'αποχωησεις αζημιως μεσα σε 30 ημερες μετα την ειδοποιηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας, η οποία είναι υπερπολύτιμη και μας γλυτώνει από έξτρα έξοδα.

Στο ρεύμα την ενημέρωση την είχε στα δεξιά στις Σημαντικές Ειδοποιήσεις. Στον τελευταίο λογαριασμό αερίου και στους δύο προηγούμενους δεν έχει κάτι. Λογικά δεν με ενημέρωσαν για κάτι ακόμα. Δεν νομίζω να υπάρχει πιο πίσω ενημέρωση.

Επεξ/σία από golden33
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λόγο με κάλεσαν από τη ΔΕΗ σε ό,τι αφορά στο αίτημά μου για μεταφορά από το Φυσικό Αέριο; Θα το μάθουμε αύριο, γιατί δεν πρόλαβα να το σηκώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, golden33 είπε

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας, η οποία είναι υπερπολύτιμη και μας γλυτώνει από έξτρα έξοδα.

Απο τα εξτρα που γλιτωνεις εισαι υποχρεωμενος να κερασεις κανεναν κουραμπιε τωρα μερες που ειναι.

Η πατας το donation button και αφηνεις οτι θες απο 50 και πανω.

:P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Απο τα εξτρα που γλιτωνεις εισαι υποχρεωμενος να κερασεις κανεναν κουραμπιε τωρα μερες που ειναι.

Η πατας το donation button και αφηνεις οτι θες απο 50 και πανω.

:P

 

 

θα πάω με την κουρτίνα νο 1.....τους κουραμπιέδες....και επειδή είμαι large (απλά όχι τόσο ώστε να δίνω 50αρια) :P θα στείλω και μελομακάρονα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kirileman είπε

Για ποιο λόγο με κάλεσαν από τη ΔΕΗ σε ό,τι αφορά στο αίτημά μου για μεταφορά από το Φυσικό Αέριο; Θα το μάθουμε αύριο, γιατί δεν πρόλαβα να το σηκώσω.

Trailer από τη αυριανή σου εκπομπή ήταν αυτό;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...