Προς το περιεχόμενο

Oneplus Bullets Wireless Z Bluetooth Headphones Bluetooth Headset (Black) 24€ (ΤΕΛΟΣ)


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλει να αλλάξετε τα tips σιλικόνης για να έχουν καλύτερη εφαρμογη ,αυτα που υπάρχουν στο κουτί δεν είναι εφαρμόζουν καλά, για αυτό τσιριζουν τα ακουστικά.Έτσι θα αλλάξει και ο ήχος με μπάσο και σωστά μεσαία και πρίμα

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tiestointhemix είπε

Οσοι παραλαβατε με ποια εταιρια συνεργαζεται η UPS στη περιοχη σας?

Γενική ταχυδρομική (Έβρος) 

Με παίδεψαν λίγο στην αρχή στο pairing αλλά έβγαλα άκρη, τα σύνδεσα στο p40 pro και στο honor magicbook 15", έπαιξα με τις εναλλαγές μεταξύ τους, άμεσες, καθαρός και δυνατός ήχος από YouTube που άκουσα τα τραγούδια μου, ομιλία δε δοκίμασα ακόμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ηρθαν σημερα με UPS. Κανενα προβλημα σε PC με BT stick και στο κινητο. Αρκετα καλη ενταση.

Αγορα 25/12

Επεξ/σία από theo58
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, stavag είπε

Θέλει να αλλάξετε τα tips σιλικόνης για να έχουν καλύτερη εφαρμογη ,αυτα που υπάρχουν στο κουτί δεν είναι εφαρμόζουν καλά, για αυτό τσιριζουν τα ακουστικά.Έτσι θα αλλάξει και ο ήχος με μπάσο και σωστά μεσαία και πρίμα

LOL!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθαν σημερα με παραγγελεια στις 26. 

Πολυ καλα θα πω , τα τελευταια ακουστηκα in ear που ειχα ηταν τα xiaomi pistons και αυτο πριν 1 χρονο σχεδον . 

Απο μπασο μονο θα ελεγα οτι δεν ειναι πολυ δυνατο αλλα σιγα , ο ηχος που βγαζουν ειναι καθαρος . Η ενταση δεν καταλαβαινω γιατι καποιοι λενε οτι ειναι λιγη , και στο κινητο και στο πισι που τα συνδεσα αμα τα βαλω στο φουλ μου σπανε τα αυτια ....στο 50% το εχω και ειναι ηδη δυνατα . 

 

Πολυ καλη αγορα , το μονο που μετανιωνω ειναι που δεν πηρα 2 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, stavag είπε

Θέλει να αλλάξετε τα tips σιλικόνης για να έχουν καλύτερη εφαρμογη ,αυτα που υπάρχουν στο κουτί δεν είναι εφαρμόζουν καλά, για αυτό τσιριζουν τα ακουστικά.Έτσι θα αλλάξει και ο ήχος με μπάσο και σωστά μεσαία και πρίμα

εννοείς να τα αλλάξουμε με άλλα tips, πχ από άλλα ακουστικά;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, MakisCE είπε

εννοείς να τα αλλάξουμε με άλλα tips, πχ από άλλα ακουστικά;
 

... λάθος 

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλλαγή με αλλα tips ισχύει σε ολα τα ακουστικά in ear  ,εαν δεν σφραγίζει καλα το αυτι δεν υπάρχει μπασο και λεπτομέρεια στον ηχο( εκτός και εφαρμόζουν καλα τα ηδη που συνοδευουν τα ακουστικα)

μπορει να παρεις ακριβα ακουστικα και να ακούγονται χαλια για αυτο το λογο

εάν υπάρχουν tips απο αλλα ακουστικα που έχετε ηδη  και σας εφαρμόζουν καλα στο αυτι, δοκιμαστε τα στα one plus αλλάζει τελειως ο ηχος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δοκίμασα τελικά σήμερα στο τρέξιμο. Ξεπαγιασα ο μαμακας αλλά τελος πάντων.

Λοιπόν. Δεν χάνουν ούτε μια στιγμή την επαφή με το κινητό. Με πήρε και ένας τενεκές τηλέφωνο οπότε δοκίμασα και κλήση on the run. Μια χαρά. 

Όπως βέβαια όλα τα ακουστικά, είτε ενσύρματα είτε όχι, υπάρχει ο γνωστός βόμβος, γδούπος, πείτε το όπως θέλετε από τους κραδασμούς και την τριβή των καλωδίων με το δέρμα, λόγω τρεξίματος. Δεν ξέρω αν υπάρχουν ακουστικά εκεί έξω που να απομονώνουν αυτόν τον βόμβο. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα απο 24/12 που εγινε η παραγγελια χθες εφυγαν απο Ρωμη.

Σημερα ειναι στην Μπολονια.

Αυριο θα πανε να δουνε το Μπαρι-Μιλαν και μετα θα φυγουν με καραβι για Πειραια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν εχω προτερη εμπειρια απο in-ear ακουστικα, το μπασο και η συνολικη ηχητικη τους εικονα μου φαινεται παρα πολυ καλη, ειδικα οταν αλλαξα τα tips στο μεγαλυτερο μεγεθος που ειχε στο σακουλακι(αυτο που ειχαν πανω ηταν το μεσαιο μεγεθος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...