Προς το περιεχόμενο

Oneplus Bullets Wireless Z Bluetooth Headphones Bluetooth Headset (Black) 24€ (ΤΕΛΟΣ)


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, bill987 είπε

Εγώ τα πήρα χωρίς καν να προσέξω ότι έχουν στέκα πίσω και όχι το καλώδιο... :D

Τελος πάντων , βλέπουμε όταν με το καλό έρθουν , χρειαζομουν ακουστικά για τον υπολογιστή και το κινητό στην δουλειά μου και αυτά φαίνονται οκ!

Είναι εύκαμπτη η στέκα και ίσως σε βολέψει. 

Είμαι κάτοχος JBL endurance run με ένα απλό "πιαστρακι" πίσω που το χάνεις εύκολα. Το παρήγγειλα για να αντικαταστήσω τα JBL και λόγω αυτονομιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένα μινι review για αυτούς που θέλουν να αγοράσουν.

Δυνατή ένταση. Μέτριος προς καλός ήχος, για τα λεφτά τους (50, πόσο μάλλον 25) πολύ καλός ο ήχος που ευνοεί τις ψηλές.

Μπαταρία Α-Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ω-Τ-Η. Λέει 20 ώρες και 100% βγάζει παραπάνω. Φορτίζουν πολύ γρήγορα.

Έρχονται με άλλα δύο σετ μεγέθους silicon pads για τα αυτιά.

Απο βολικότατα ως άνθρωπος που δε βολεύτηκε ποτέ πλήρως ασύρματα ακουστικά τύπου airpods, τα φοράω 24 ώρες το 24ωρο, ακόμα και στον ύπνο. Δε τα ένιωσα ποτέ πάνω μου. ξυπνάω το πρωί και δεν έχουν φύγει. Σε Iphone 11 & Oneplus 7T μηδεν αποσυνδέσεις. Τα ξεκουμπώνεις απο το μαγνητάκι που τα κρατάει ενωμένα και συνδέονται σε 3 δευτερόλεπτα.  

Στις κλήσεις με ακούνε πεντακάθαρα.

Αυτά. Στα 17€ είναι απλά κλέψιμο στο amazon, πάρτε τα. Στα ίδια λεφτά τα Xiaomi Mi True Wireless Earbuds που έχω είναι σκουπίδια μπροστά τους.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πήρα και εγώ από προηγούμενη προσφορά του Amazon στα ίδια χρήματα πάνω-κάτω. Συμφωνώ με τους παραπάνω ότι είναι ότι πρέπει στην τιμή αυτή. Ένα επιπλέον χαρακτηριστικό είναι ότι με διπλό κλικ μεταβαίνει κατευθείαν από τη μια συσκευή στην άλλη μέσα σε 1-2 δευτερόλεπτα. Το δοκιμάζω μεταξύ υπολογιστή και κινητού και δουλεύει άψογα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιβεβαιώνω και εγώ, εξαιρετική αγορά στα χρήματα αυτά. Τρομερή μπαταρία, πολύ καλός ήχος και μικρόφωνο και πολύ βολικά με εύκαμπτη στέκα. Κλείνουν με μαγνητάκι μεταξύ τους και στο διάστημα αυτό αποσυνδέονται για να μην καταναλώνουν μπαταρία. Με το που τα ελευθερώνεις, συνδέονται ξανά σε 2sec και όλα τέλεια. Χτυπήστε ελεύθερα σε αυτήν την τιμή!

Επεξ/σία από pesto1980
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Ποιό Πάσχα; Μέχρι το 2022 σίγουρα :P

Edit: Με ενοχλεί λίγο που είναι στέκα. Κοιτάζω για τα Buds+ που ίσως είναι πιο βολικό το στυλ τους. Άλλη τιμή βέβαια αλλά αν ήξερα πόσο βολική είναι η στέκα ίσως....

Ποια στεκα ρε παιδια δεν εχουν στεκα καλωδιο ειναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kpapageo1 είπε

Αραγε να ερχονται και αυτα με Royalmail?

 

Ετσι οπως ειναι η κατασταση μπορει να τα φερνει και με τα ποδια κανενας καψερος.😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, nikolaos13 είπε

Από Γερμανία έρχονται άρα με Deutsche Post/dhl νομίζω... 

Εχεις παραγγειλει και εγινε ηδη η αποστολη;

Επειδη ειναι απο το .de δεν ειναι δεδομενο οτι φευγει απο Γερμανια παντως. Ενα 20% να φυγει απο Γερμανια χοντρικα. Αν εχεις ηδη απεσταλμενο το προιον, τοτε ναι ισχυει αυτο. Πες το ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, kpapageo1 είπε

Αραγε να ερχονται και αυτα με Royalmail?

 

 

17 λεπτά πριν, nikolaos13 είπε

Από Γερμανία έρχονται άρα με Deutsche Post/dhl νομίζω... 

 

14 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Εχεις παραγγειλει και εγινε ηδη η αποστολη;

Επειδη ειναι απο το .de δεν ειναι δεδομενο οτι φευγει απο Γερμανια παντως. Ενα 20% να φυγει απο Γερμανια χοντρικα. Αν εχεις ηδη απεσταλμενο το προιον, τοτε ναι ισχυει αυτο. Πες το ομως.

 

Εμένα έφυγαν 19 Νοέμβρη απο COLNBROOK , GB με iparcel, αγορά απο amazon.de και έφτασαν Ελλάδα 30 μέρες μετά με ελτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά.


Σε όσους αναφέρουν ότι το μικρόφωνο είναι καλό.
Ψάχνω στα specs και δε βρίσκω κάτι για noise canceling.  Σε χώρο που υπάρχει φασαρία κάνει κάποια απομόνωση των θορύβων ή μεταφέρει όλους τους ήχους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα ότι όταν είναι "κολλημένα" με τον μαγνήτη, "σβήνουν". Γνωρίζει κανείς πόσο άμεσα ενεργοποιούνται όταν θες να τα χρησιμοποιήσεις για κλήσεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τσακ ειμαι να τα χτυπησω, τα θελω περισσοτερο για κλησεις καθως εχω παραπλησια της blitzwolf για μουσικη που εξυπηρετουν στο τρεξιμο και τη γυμναστικη και το handsfree plantronics παραδιδει πνευμα με την μπαταρια.

Κολλάω όμως με τις αρνητικές κριτιές στο άμαζον που λένε ότι δεν δουλεύουν είτε χαλάνε σε σύντομο χρονικό διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...