Προς το περιεχόμενο

Oneplus Bullets Wireless Z Bluetooth Headphones Bluetooth Headset (Black) 24€ (ΤΕΛΟΣ)


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 11/1/2021 στις 1:08 ΜΜ, nonameno12 είπε

image.png.fe7a0d66ba69522b9b8db1f066d6d7c6.png

Υποτιθεται παραδοση Αγγλια αυριο 12/01 μεχρι τις 8μμ χωρις να εχουν φυγει ακομα. Η πρωτη ενημερωση ελεγε 7. January 2021 - 12. January 2021

Θα σου έρθουν. Εμένα το tracking ελεγε transit και τα έφεραν σήμερα ενώ έλεγε 15 πιθανή ημερομηνία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Rattlehead είπε

Θα σου έρθουν. Εμένα το tracking ελεγε transit και τα έφεραν σήμερα ενώ έλεγε 15 πιθανή ημερομηνία. 

image.png.f8573bf5265a50dd91f7ae7815661098.png

Eμπιστευομαι το Amazon, ας ελπισουμε οτι δε θα καθυστερησουν πολυ γιατι τα χρειαζομαι. Τα φθηνα καλα WRZ S8 που ειχα παρει εχουν αρχισει να αποσυντίθενται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα από Γενική (παράδοση με ταξί). Έχουν special προτεραιότητα στη Γενική τα δέματα απο Amazon; Άλλα δέματα τους παρακαλάω να μου τα φέρουν καμια βδομάδα minimum... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ κι έκανα μερικές δοκιμές

(+)

Απροβλημάτιστη λειτουργία, ποιοτική κατασκευή, φοβερή η λειτουργία on/off με τον μαγνήτη, πολύ σταθερά για άθληση, αδιάβροχα, καλή εμβέλεια και διάρκεια μπαταρίας

(-) 

Μέτριος ήχος, λαμπρές και υπερθεματισμένες υψηλές, το μπάσο υπάρχει αλλά είναι all-over-the-place, αύξηση της παραμόρφωσης σε υψηλές εντάσεις, λίγο δύσχρηστη η αυξομείωση της έντασής

Εντάξει αρκετά καλά για την τιμή τους, σε μέτριες εντάσεις και χωρίς πολλές απαιτήσεις είναι μια χαρά. Εννοείται στα χρήματα που δώσαμε δεν έχουν αντίπαλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

19 ώρες πριν, georsev είπε

Και εγώ παρέλαβα αλλά μου φαίνονται λίγο αδύναμα στην ένταση...

Για κάνε το παρακάτω, καμία σχέση η ένταση μετά!

Screenshot_20210113-134505_Settings.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι 25 ευρώ ασύρματα bluetooth ακουστικά, δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο σοβαρό μέτρο σύγκρισης. Πήρα 3 γιατί τα τρώω λόγω ιδρώτα και ήθελα να προστατεύσω τα airpods. Τελικά έχω βάλει τα airpods στο συρτάρι και δουλεύω αυτά, βολεύει πολύ το καλώδιο γύρω απ το λαιμό. 

Πολύ καλή ποιότητα κλήσης (απ οσο μου λενε) και με αέρα. 

Η ένταση μάλλον ειναι προβλημα ρυθμισης του φιλου παραπάνω, εμένα στο φουλ τους με ενοχλούν. 

 

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα και εγώ σήμερα. Δύο ζευγάρια.

Λοιπόν...τη γλυτώσετε. Ευτυχώς δεν με πήρατε στο λαιμό σας. Τα ακουστικά είναι πάρα πολύ καλά. Προσωπικά είναι τα πρώτα επώνυμα BT ακουστικά που αγοράζω, οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης. Αλλά έχουν καθαρότατο ήχο, τόσο σε κλήσεις αλλά ιδίως σε μουσική και βίντεο. Δεν μπορώ να πω κάτι για την ένταση. Σε Redmi Note 8 pro, δεν τολμώ να την αυξήσω πάνω από το 65 με 70% ! Είναι πολύ δυνατά.

Περιμένω να χωνέψω τα 2 πιάτα μακαρόνια τώρα, για να τα δοκιμάσω και στο τρέξιμο....αν και χλωμό να συμβεί σήμερα 😄.

Ευχαριστώ λοιπόν όλους σας που με "πείσατε" για την αγορά.

Επεξ/σία από snips
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kpapageo1 είπε

Σε τέρμα ένταση όντως δεν παλεύονται και τα πρίμα ξυρίζουν. Με ένα eq πιστεύω θα στρώσει αρκετά ο ήχος.

Δυστυχώς τα πρίμα δε διορθώνονται με EQ. Δεν είναι μόνο υπερτονισμένα, δυστυχώς δεν έχουν και λεπτομέρεια . Ευτυχώς σε μετρια ένταση είναι "οκ". Anyways συζήτηση να γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...